PDA

View Full Version : گفتگو: نظرات کاربران و کارشناسان در رابطه با فرم های Modal

jaykob
جمعه 15 خرداد 1394, 17:34 عصر
سلام دوستان

سوال نظرسنجی که کامل در تاپیک نمایش داده نمی شود :
آیا استفاده از فرم های Modal خوب است ؟ و یا آیا شما به عنوان کاربر عادی از این فرم ها لذت می برید ؟

این تاپیک رو ایجاد کردم تا همه ( کاربران و کارشناسان ) نظرشون رو در رابطه با استفاده از فرم های Modal در طراحی وب بیان کنند و ممنون می شم در نظرسنجی شرکت کردید نظرتون رو هم در همین تاپیک پست کنید .

صورت مسئله به صورت نمونه : یک وب سایت رو باز می کنید و روی دکمه عضویت کلیک می کنید فرمی به صورت Modal با چند فیلد باز می شود و یا حتی روی دانلود رایگان کلیک می کنید یک فرم Modal برای گرفتن ایمیل و لینک دانلود باز می شود لطفا در رابطه استفاده های این چنینی نظرات خودتون رو در نظرسنجی انتخاب کنید

131972

با تشکر از همه

2undercover
جمعه 15 خرداد 1394, 19:36 عصر
راستش این سوال به این شکل نمی تونه جواب داشته باشه (بله یا خیر) باید هر چیزی در موقعیت خودش سنجیده بشه.

سعید کشاورز
جمعه 15 خرداد 1394, 19:50 عصر
خوب بستگی به قالبی داره که پیاده سازی میشه..شاید یه جا نیاز باشه شاید یه جا نه...
ولی رو هم رفته Modal خیلی خوبه بنده لایکش میکنم :لبخند:

afshinz
جمعه 15 خرداد 1394, 20:25 عصر
برای قالبای سبک جدید و مدرن یه نعمته و یه افکت خیلی خوب و باعث صرفه جویی تو فضا میشه.
اما تو بعضی قالبا اگه استفاده بشه زیاد جالب در نمیاد اما در کل میتونه خیلی مفید باشه.

پیام حیاتی
شنبه 16 خرداد 1394, 00:29 صبح
با
2undercover (http://barnamenevis.org/member.php?261565-2undercover) موافقم.

jaykob
شنبه 16 خرداد 1394, 05:15 صبح
راستش این سوال به این شکل نمی تونه جواب داشته باشه (بله یا خیر) باید هر چیزی در موقعیت خودش سنجیده بشه.

سلام

ممنون بابت پاسخ خوبتون . حرف شما کاملا صحیح هستش ولی خوب قصد من و کل کار یک دید کلی به این موضوع هستش اگر شرایط برابری رو بسنجیم به صورت کلی و در جمع بندی نهایی فکر می کنید گزینه مناسبی برای برخی موارد ( نه همه کارها ) هستش ؟