PDA

View Full Version : چگونگی مدریت Navbar در cms

c0mmander
شنبه 16 خرداد 1394, 00:21 صبح
سلام دوستان.
من به یک مشکل جدی برخوردم و اون هم اینکه نمیتونم Navbar اصلی سایت که بصورت آبشاری هست در cms خودم مدریت کنم. بگذارید بیشتر توضیح بدم. من داخل CMS خودم قسمت مدریت Navbar به این صورت گذاشتم که در صورتی که صفحه جدید خواست به Navbar اضافه بشه اون رو در بانک در جدول مخصوصش قرار میگیره . در صفحه اصلی هم بعد از ریفرش همه چیز اعمال میشه و خوبه ... اما اگر این صفحه زیر صفحه های دیگه هم داشته باشه مثلا این صفحه یک صفحه کتگوری باشه و صفحه ها باید زیر مجموعه این باشن این کار و تا حالا نتونستم انجام بدم . تنها روشی هم که به ذهنم میرسه این هست که داخل رکورد صفحه ی اضافه شده به Navbar یک متغییر بولین بگذارم که اگر این زیر صفحه داشت مقدارش مثبت بشه و با توجه به ای دی رکورد اون رو داخل یک جدول دیگه ای پیدا کنه و مقایر رو اضافه کنه اما به نظرم این روش اصولی نیست.

دوستان من باید چی کار کنم؟

H:Shojaei
شنبه 16 خرداد 1394, 00:41 صبح
اتفاقا همینی که گفتید اصولیش هست...
از کجا اینطور مطمئن گفتید اصولی نیست!؟
و اون مقدار بولین هم نمیخواد شما هر بار که میخواید درج کنید باید مشخص کنید که موضوع اصلیه و یا زیر مجموعه یکی از موضوع هایی که درج کردین...
و بسته به این که کدوم از زیر مجموعه یا خود مطلب هست باید تو جدول مربوطه درج کنید اگر زیر مجموعه بود که آی دی اون مطلب اصلی رو هم کنار سطرش درج میکنید...
و وقتی هم میخواید بخونید باید جداول مطلب و زیر مجموعه ها رو join بزنید یا به صورتی واسه هر مطلب زیر مجموعه هاش رو بردارید و نمایش بدین جای خودشون...

c0mmander
شنبه 16 خرداد 1394, 09:09 صبح
اتفاقا همینی که گفتید اصولیش هست...
از کجا اینطور مطمئن گفتید اصولی نیست!؟
و اون مقدار بولین هم نمیخواد شما هر بار که میخواید درج کنید باید مشخص کنید که موضوع اصلیه و یا زیر مجموعه یکی از موضوع هایی که درج کردین...
و بسته به این که کدوم از زیر مجموعه یا خود مطلب هست باید تو جدول مربوطه درج کنید اگر زیر مجموعه بود که آی دی اون مطلب اصلی رو هم کنار سطرش درج میکنید...
و وقتی هم میخواید بخونید باید جداول مطلب و زیر مجموعه ها رو join بزنید یا به صورتی واسه هر مطلب زیر مجموعه هاش رو بردارید و نمایش بدین جای خودشون...

سلام دمت گرم ...
ولا چون اولین بارم هست دارم روی یک مدریت محتوا کار میکنم و خودم هستم خودم روش هایی که بهشون فکر میکنم برای حل مشکلات اعتمادی بهشون ندارم که راه حل درستی باشند.:اشتباه:
مرسی جواب داد روشتون..