PDA

View Full Version : سوال: ارسال لینک مدیریت به کاربر

ساراعلی
یک شنبه 17 خرداد 1394, 22:31 عصر
با سلام به دوستان عزیزم

تو page1 یک فرم دارم که پس از submit اطلاعات تو دیتابیس ذخیره میشه و ریدارکت میشه به page2 و داده های ارسال شده از طرف کاربر اونجا بهش نشون داده میشه حالا میخوام یک لینک مدیریت به کاربر ارسال کنم تا بتونه با این لینک وارد صفحه مدیریت خودش بشه و داده هاش رو ویرایش یا حذف کنه لطفا راهنمایی کنید چطوری باید اینکارو انجام بدم؟؟:متفکر:

reza_alie
یک شنبه 17 خرداد 1394, 22:33 عصر
سلام
خوب می تونید با ایمیل بفرستید

<?php
$to = 'nobody@example.com';
$subject = 'the subject';
$message = 'hello';
$headers = 'From: webmaster@example.com' . "\r\n" .
'Reply-To: webmaster@example.com' . "\r\n" .
'X-Mailer: PHP/' . phpversion();

mail($to, $subject, $message, $headers);
?>

ساراعلی
یک شنبه 17 خرداد 1394, 22:36 عصر
سلام
خوب می تونید با ایمیل بفرستید

<?php
$to = 'nobody@example.com';
$subject = 'the subject';
$message = 'hello';
$headers = 'From: webmaster@example.com' . "\r\n" .
'Reply-To: webmaster@example.com' . "\r\n" .
'X-Mailer: PHP/' . phpversion();

mail($to, $subject, $message, $headers);
?>

میخوام لینک بدم بهش اون لینک رو چطوری بسازم برای هر کاربر مختص به خودش باشه؟؟

farzad-kh
یک شنبه 17 خرداد 1394, 23:55 عصر
خب یه صفحه داری که با توجه به اینکه کی وارد سایت شده محتواش پر میشه تا اینجا حله؟ حالا که فهمیدی کی وارد سایت شده میتونی اون محتوا رو برای ویرایش در اختیار کاربر بزاری... برای اینکه لینک هرکاربر مختص خودش باشه میتونی نام کاربری رو بیاری تو آدرس ...

ساراعلی
دوشنبه 18 خرداد 1394, 12:51 عصر
خب یه صفحه داری که با توجه به اینکه کی وارد سایت شده محتواش پر میشه تا اینجا حله؟ حالا که فهمیدی کی وارد سایت شده میتونی اون محتوا رو برای ویرایش در اختیار کاربر بزاری... برای اینکه لینک هرکاربر مختص خودش باشه میتونی نام کاربری رو بیاری تو آدرس ...

منظورتون اینه که صفحه لاگین درست کنم؟ اگه اینجوری باشه که دیگه چه نیازی به ارسال لینک به ایمیل کاربر هست؟؟

farzad-kh
دوشنبه 18 خرداد 1394, 13:16 عصر
خب اگه صفحه لاگین نداشته باشید که هرکسی با بدست آوردن اون آدرس میتونه تغییرات رو اجرا کنه...
اگه نمیخوای لاگین استفاده کنی امنیت میاد پایین منتها راهش اینه که نام کاربری هرفرد که منحصر به فرد هست رو بزاری براش...

farzad-kh
دوشنبه 18 خرداد 1394, 14:21 عصر
yoursite.com/username
اینجوری هرکسی لینک مختص به خودشو داره