PDA

View Full Version : تطابق نسخه جدید و قدیمی Devexpress

omid_student
یک شنبه 17 خرداد 1394, 23:53 عصر
سلام دوستان
من توی پروژم از نسخه ۱۰ dev express استفاده کرده بودم حالا اگه نسخه ۲۰۱۴ یا ۱۴ رو نصب کنم که نسخه جدیدش هست مشکلی پیش نمیاد پروژه ام به هم نمیخوره؟

SabaSabouhi
دوشنبه 18 خرداد 1394, 08:40 صبح
سلام دوستان
من توی پروژم از نسخه ۱۰ dev express استفاده کرده بودم حالا اگه نسخه ۲۰۱۴ یا ۱۴ رو نصب کنم که نسخه جدیدش هست مشکلی پیش نمیاد پروژه ام به هم نمیخوره؟

سلام
من نسخه‌ی WPF این کامپوننت کار می‌کنم. اما چون امکانات گزارش‌گیری این دو مثل هم هست و اگه از XtraReport استفاده کرده باشی، برای تعیین پارامترها مکانیزمش کلاً عوض
شده. مجبور شدم زمانی رو صرف همسان سازیش بکنم.
اگه هم می‌خوای نسخه رو ارتقاء بدی، چرا نسخه‌ی 14؟ نسخه‌ی 15.1.3 اومده، به اون ارتقا بده.

صبا صبوحی

ebrahim.rayatparvar
دوشنبه 18 خرداد 1394, 09:43 صبح
سلام مهندس.
من از ورژن 12 به بعد کار کردم و تا الان مشکلی هم نداشتم حتی الان که ورژن 15.1.3 امده. فقط برای اطمینان یه کپی از برنامه خودت بگیر و با نرم افزاری که خود devexpress میده برای convert کردن برنامه به ورژن مورد نظر این کار رو انجام بده نباید مشکلی برات پیش بیاد.
تو جایی که نصب کردی پوشه Tools و برنامه ProjectConverter.exe رو اجرا کن حالا آدرس برنامه خودت رو بده و آپدیت کن.

omid_student
دوشنبه 18 خرداد 1394, 23:49 عصر
سلام
من نسخه‌ی WPF این کامپوننت کار می‌کنم. اما چون امکانات گزارش‌گیری این دو مثل هم هست و اگه از XtraReport استفاده کرده باشی، برای تعیین پارامترها مکانیزمش کلاً عوض
شده. مجبور شدم زمانی رو صرف همسان سازیش بکنم.
اگه هم می‌خوای نسخه رو ارتقاء بدی، چرا نسخه‌ی 14؟ نسخه‌ی 15.1.3 اومده، به اون ارتقا بده.

صبا صبوحی
ممنون از شما
حقیقتش توی کتابساز اندروید ازش استفاده کردم کلی بدبختی نشه واویلا