PDA

View Full Version : ارورر مشاهده نکردن کنترل ها در asp

hamed8080
دوشنبه 18 خرداد 1394, 09:58 صبح
سلام دوستان.
وقتی یک سایت رو با آرتیستر طراحی کردم و خروجی asp.net گرفتم وقتی در visual studio به طور مثال یه دکمه(Button) رومیندازم رو صفحه ارورر میده که نمیتونه دکمه رو پیدا کنه خواهشا کمک کنید .باید یه سایت تحویل بدم این ارور رو مخهه.فقط این کنترلر نیست هر چی میندازم رو صفحه وقتی میخوام وارد کد نویسیش بشم ارور میده که نمیتونه پیداش کنه

132043

132044

xsbehx
دوشنبه 18 خرداد 1394, 12:04 عصر
فکر می کنم که شما صفحه default.aspx رو save نکردید و بهمین خاطر هست که متد click رو ساخته ولی خود آیتم رو اسمش و نمی یاره

hamed8080
دوشنبه 18 خرداد 1394, 12:27 عصر
فکر می کنم که شما صفحه default.aspx رو save نکردید و بهمین خاطر هست که متد click رو ساخته ولی خود آیتم رو اسمش و نمی یاره
نه داداش سیو هم کردم باز همین مشکل بود.اگه خواستید میتونم فایل کلی نمونه وب سایت رو آپلود کنم ببینیید مشکل از کجاست که هیچ کنترلی نمیتونم دسترسی اشته باشم

hamed8080
دوشنبه 18 خرداد 1394, 13:22 عصر
فهمیدم مشکل از کجاست مشکل از چند خط اول source هست اول رفتم با پسوندhtml فایلو سیو کردم و ایندفه خودم یه فایل aspx به صورت فرم درست کردم و فقط تگ های بین html رو کپی کردم اینبار دیگه درست کار کرد .ولی هنوز من موندم چرا وقتی با پسوند aspx خروجی میگیری اینطوری میشه و ارور میده ؟؟ هرچی هست به اون چند تا خط اول ربط داره

keiv@n
دوشنبه 18 خرداد 1394, 15:10 عصر
آفرین کم کم داری حرفه ای میشی