PDA

View Full Version : درست کردن یک فروشگاه الکترونیکی

bety ahmadpour
سه شنبه 19 خرداد 1394, 02:05 صبح
سلام خدمت همگی
بچه ها یه سوال
من می خوام یه پروژه ی ایجاد فروشگاه الکترونیکی با زبان PHP روی magento بردارم و بنویسم. می خوام اگه کسی تجربه ی یه همچین پروژه ای رو داشته :
اولا تجاربش رو در اختیارم بگذاره :لبخندساده:
دوما یه تخمینی از زمان انجامش بده با این فرض که این اولین پروژه ی جدی من بعد از پروژه ی کارشناسی است و من قبلا کار تجاری نکردم :چشمک:
سوم اینکه بگه چه فریم ورکی برای این کار بهتره (من تا حالا روی فریم ورک کد نزدم :افسرده:بهم بگه تقریبا زمان یادگیری فریم ورک چقدره؟؟! )
چهارم اینکه در مورد magento صحبت کنید
و در نهایت اینکه من پروژه رو با یکی از استادهام برداشتم با در نظر گرفتن اینکه پروژه های کامپیوتری extendable هستند و همین طور می شه بهشون feature اضافه کرد منطقی تره که من قرارداد رو ساعتی ببندم یا پروژه ای
و بالاخره به نظرتون با چه قیمتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:شیطان:
با تشکر از هر کسی که این تاپیک رو می خونه
و با تشکر از هر کسی که جواب های ارزنده اش رو به جا می ذاره !!

us1234
سه شنبه 19 خرداد 1394, 10:55 صبح
magento = zend framework

برای کار با مجنتو باید با فریم ورک زند آشنایی داشته باشید .

bety ahmadpour
سه شنبه 26 خرداد 1394, 11:00 صبح
من می خواستم روی فریم ورک لاراول کار کنم شما می گید روی zend کار کنم

us1234
سه شنبه 26 خرداد 1394, 16:23 عصر
من می خواستم روی فریم ورک لاراول کار کنم شما می گید روی zend کار کنم

شما گفتی می خواهم به مجنتو feature اضافه کنم ، منم گفتم مجنتو با زند ساخته شده ، برای کار کردن با مجنتو باید اول با زند آشنایی داشته باشید .

bety ahmadpour
سه شنبه 26 خرداد 1394, 21:56 عصر
در نهایت برای کد نویسی با مگنتو zend کافیه یا اون فقط بحث اشنایی هست و اصلا میشه روی یه فریم ورک دیگه هم کار کرد یا نه

hamedarian2009
سه شنبه 26 خرداد 1394, 22:34 عصر
در لاراول هم میتونید با این پکیج با magento کار کنید
http://packalyst.com/packages/package/tinyrocket/magento

bety ahmadpour
پنج شنبه 28 خرداد 1394, 11:31 صبح
اقا اصلا یه سوال من الان از کجا شروع کنم اول برم زند یاد بگیرم بعد مگنتو بعد شروع کنم به کد زدن یا اینکه نه ...مگنتو رو یاد بگیرم با همون پیش برم
من الان پی اچ پی رو که لازمه ی هر دوتا شون هست خوب بلدم
بعد در ضمن مگنتو روی ویندوز هم به همون خوبی هست که روی لینوکس هست یا نه؟؟ چون یه جا خوندم لینوکس توی این زمینه خیلی خوبه چون لینوکس پشتیبانی خوبی از مگنتو می کنه