PDA

View Full Version : حرفه ای: مواجه شدن با صفحه خالی در صورت تبدیل HTML به ASPX

Pedram_Parsian
چهارشنبه 20 خرداد 1394, 12:27 عصر
با سلام به همه برنامه نویسان

من یه صفحه HTML دارم که حدود 2000 خط هست با فایل های css و js که به صفحه متصل هستند (external).
حالا من می خوام این صفحه رو به ASPX تبدیل کنم که بتونم بخش Server Side اون رو هم کامل کنم ....

بعد از انجام تغییرات لازم در هنگام اجرای صفحه ASPX یک صفحه ای دیده میشه که کد های اصلی داخلش وجود داره (head و section های صفحه) دیده میشه ولی خود صفحه هیچ اطلاعاتی نداره ( متن ها و عکس ها نمایش داده نمی شن)

علت خاصی داره که این موضوع اتفاق می افته ؟ مثلا به باید css ها و js ها رو هم تغییر بدم ؟

با تشکر

kamranetemadi
چهارشنبه 20 خرداد 1394, 14:59 عصر
کاش عکسی چیزی میذاشتی
نشون داده نمیشن یا هم رنگ زمینه شدن؟؟؟

salibsatan
چهارشنبه 20 خرداد 1394, 15:28 عصر
اون تغییرات لازم که گفتی یعنی چی؟همه html رو کپی کردی وسط aspx ذخیره کردی؟خط اول aspx رو که حذف نکردی؟سورس کدی عکسی چیزی بزار ببینیم تا بشه بهتر متوجه شد

Pedram_Parsian
چهارشنبه 20 خرداد 1394, 20:56 عصر
با سلام

منظورم از تغییرات لازم اینه که کد های head و body رو سر جاشون داخل aspx قرار دادم ... خط اولش رو هم حذف نکردم

یه کم کامل تر توضیح بدم : تا زمانی که من داخل ASPX تگ فرم رو قرار ندادم مشکلی وجود نداره ولی وقتی همه کد های body رو داخل این تگ قرار میدم این مشکل پیش میاد
میشه از چند تا تگ فرم استفاده کنم ؟ چون همونطور که گفتم وقتی همه کد ها رو داخل form قرار میدم ، مشکل پیش میاد ولی وقتی فقط یک div خاص رو قرار میدم مشکلی پیش نمیاد.

keiv@n
پنج شنبه 21 خرداد 1394, 02:36 صبح
با سلام

منظورم از تغییرات لازم اینه که کد های head و body رو سر جاشون داخل aspx قرار دادم ... خط اولش رو هم حذف نکردم

یه کم کامل تر توضیح بدم : تا زمانی که من داخل ASPX تگ فرم رو قرار ندادم مشکلی وجود نداره ولی وقتی همه کد های body رو داخل این تگ قرار میدم این مشکل پیش میاد
میشه از چند تا تگ فرم استفاده کنم ؟ چون همونطور که گفتم وقتی همه کد ها رو داخل form قرار میدم ، مشکل پیش میاد ولی وقتی فقط یک div خاص رو قرار میدم مشکلی پیش نمیاد.
نه نمیشه
کدتو بزار برات درست کنم