PDA

View Full Version : نرم افزارهای کاربردی و بازی های ساده

mostafa-t
پنج شنبه 21 خرداد 1394, 22:21 عصر
سلام
من میخوام نرم افزارهای کاربردی و بازی های خیلی ساده برای ویندوز و موبایل بسازم که دارای محیط های گرافیکی هم باشند آیا میشه با سی پلاس پلاس انجام داد .
مثلا میشه یک منج یا یک فکرو بکر که داری یک محیط گرافیکی باشه ساخت ؟
سپاس

chikar
پنج شنبه 21 خرداد 1394, 23:20 عصر
اتفاقا راجع به کیوت همین الآن یه مطلبی در این لینک (http://barnamenevis.org/showthread.php?498133-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF) نوشتم!

-------------------------
اصلا حواسم نبود برای خود شما توضیح دادم تو تالار کیوت!!!!!:عصبانی++:

کامبیز اسدزاده
پنج شنبه 21 خرداد 1394, 23:21 عصر
سلام
من میخوام نرم افزارهای کاربردی و بازی های خیلی ساده برای ویندوز و موبایل بسازم که دارای محیط های گرافیکی هم باشند آیا میشه با سی پلاس پلاس انجام داد .
مثلا میشه یک منج یا یک فکرو بکر که داری یک محیط گرافیکی باشه ساخت ؟
سپاس

شما به هیچ پستی توجه نمیکنید دوست عزیز !!!
در پست قبلی شما سوالتون پاسخ داده شد و لینک آموزش ها توسط دوستان عزیز قرار داده شد با این حال بازهم سوال تکراری ؟!!

mostafa-t
پنج شنبه 21 خرداد 1394, 23:54 عصر
خوب میدونید چرا , دلیلش اینه که این سایت ضعف داره و وقتی کسی پاسخ کسی رو میده نمیتونه متوجه بشه
این خیلی ضعف بزرگیه ؟
من از کجا متوجه بشم که پاسخم داده شده , حتما باید برم توی این انجمن به گردم پست رو پیدا کنم . اصلا شاید کسی شاید نتونه پیدا کنه
بایت به ضعف سایتون توجه کنید

ولی بی توجهید

mostafa-t
جمعه 22 خرداد 1394, 00:27 صبح
ولی خیلی سپاس
دیگه تقریبا دارم متوجه میشم که از بین این همه زبان چه زبانی رو انتخاب کنم و انشالله از شنبه شروع می کنم
واسم دعا کنید

chikar
جمعه 22 خرداد 1394, 11:08 صبح
خوب میدونید چرا , دلیلش اینه که این سایت ضعف داره و وقتی کسی پاسخ کسی رو میده نمیتونه متوجه بشه
این خیلی ضعف بزرگیه ؟
من از کجا متوجه بشم که پاسخم داده شده , حتما باید برم توی این انجمن به گردم پست رو پیدا کنم . اصلا شاید کسی شاید نتونه پیدا کنه
ولی بی توجهید
دیگه تقریبا دارم متوجه میشم که از بین این همه زبان چه زبانی رو انتخاب کنم و انشالله از شنبه شروع می کنم

در جواب باید بگم :قهقهه:
دوست عزیز اول باید توی این سایت یا گوگل سرچ کنید، ببینید مشابه سوالتون قبلا پرسیده شده یا خیر ، اگر پرسیده نشده بود، سوالتون رو با یه عنوان مناسب در تالار مربوط به سوال بپرسید و سوالی رو که پرسیدید، باید اول برید اونجا که سوال رو پرسیدید ، ببینید پاسخی داده شده یا نه، اگر هم پاسخی نگرفتید، دوباره که نباید همون تاپیک رو یه جا دیگه بزنید!!!!:قهقهه:
یواش یواش به این چیزا عادت می کنید / موفق باشید
راستی چرا از شنبه؟ از همین حالا شروع کنید!:چشمک:

کامبیز اسدزاده
جمعه 22 خرداد 1394, 11:10 صبح
این خیلی ضعف بزرگیه ؟

ولی بی توجهید

خب دوست عزیز ما "تاپیک های اعلان" رو برای چه چیزی ایجاد کردیم ؟ کلی آموزش داریم تو این بخش ها کلی سوالات شما پاسخ داده شده !
نمونش خوده بنده بارها توضیحاتی دادم که با C++‎‎‎‎‎‎‎‎‎ همه کار میشه کرد و نحوه شروع کار رو هم توضیح دادم و در تاپیک های اعلان ذکر شده و هیچ نیازی برای جستجو نداره ! شما حتی به خودتون زحمت ندادین روی لینک هایی که دوستان اشاره کردند کلیک کنید بعد برای انجمن ایراد میگیرید !!!

برای چندمین بار این لینک رو ارسال میکنم : http://barnamenevis.org/showthread.php?436304-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-C-%E2%80%8E%E2%80%8E-Qt-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85&p=1952393&viewfull=1#post1952393

ولی دفعه بعد پستی ببینم که از این قبیل ارسال کردید حذف خواهم کرد.

موفق باشید.