PDA

View Full Version : تاپیک ویژه آکادمی طراحی وب آموزشگاه برنامه نویس

Keramatifar
جمعه 22 خرداد 1394, 18:03 عصر
این تاپیک ویژه پرسش و پاسخ و بحث و تبادل نظر دانش آموختگان و دانشجویان آکادمی طراحی و برنامه نویسی وب برنامه نویس (http://barnamenevis.info/AllCourses.aspx) در:

دوره آموزشی طراحی وب با HTML5 و CSS3 بهمراه jQuery (http://barnamenevis.info/course/webdesign)

ایجاد شده است، به علاوه در راستای آشنایی با نحوه تدریس، سطح علمی و متدهای تدریس آموزشگاه، دسترسی به این تاپیک برای عموم و علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی برنامه نویس بلامانع است.
بنا بر دلایل مذکور، سوالات این بخش صرفا توسط اساتید آموزشگاه برنامه نویس (http://barnamenevis.info) پاسخ داده خواهد شد و طبیعتا امکان مطرح کردن سوال نیز مختص دانش آموختگان گذشته و دانشجویان کنونی آموزشگاه میسر خواهد بود.

kolibri
جمعه 29 خرداد 1394, 20:45 عصر
سلام.
کلاس ها به صورت آنلاین در برنامه ندارید؟

amy-lady
دوشنبه 01 تیر 1394, 18:36 عصر
سلام
استاد هیچ دوره ای برای ساخت تمپلیت وردپرس ندارید؟

Keramatifar
سه شنبه 02 تیر 1394, 11:05 صبح
سلام.
کلاس ها به صورت آنلاین در برنامه ندارید؟
دوست عزیز برای دوره های آنلاین وب سایت جدید برنامه نویس بزودی راه اندازی می شود
اما برای اطلاعات و دریافت اخبار در ان زمینه، آدرس ایمیلتون رو به 5000282930 از طریق SMS ارسال کنید

Keramatifar
سه شنبه 02 تیر 1394, 11:06 صبح
سلام
استاد هیچ دوره ای برای ساخت تمپلیت وردپرس ندارید؟
چرا اتفاقا، سال گذشته چند دوره برگزار کردیم، اما امسال می خواهیم یکسری دوره ها رو به آموزشگاه آنلاین منتقل کنیم
از جمله این دوره ها، طراحی قالب و پلاگین نویسی برای وردپرس، جوملا و دروپال است

__LUCiFeR__
چهارشنبه 10 تیر 1394, 22:40 عصر
با سلام میخواستم بپرسم استاد سوالات حتما باید طبق روال پیشروی در کلاس باشه یا میشه جلو جلو هم پرسید؟:افسرده:

Keramatifar
جمعه 19 تیر 1394, 00:59 صبح
با سلام میخواستم بپرسم استاد سوالات حتما باید طبق روال پیشروی در کلاس باشه یا میشه جلو جلو هم پرسید؟:افسرده:

میشه جلوتر هم بپرسید، میشه حتی خارج از سرفصل های کلاس هم باشه

__LUCiFeR__
شنبه 20 تیر 1394, 23:03 عصر
میشه جلوتر هم بپرسید، میشه حتی خارج از سرفصل های کلاس هم باشه

با توجه به تگ های جدید HTML5 میخواستم بپرسم که لزوما برای عناصر <section> و <article> و <header> باید هدینگ قرار داد یا الزامی نیست؟چون HTML Outliner Checker که میزنم میگه باید داشته باشه میخوام ببینم اگر نداشته باشه مشکلی ایجاد میکنه؟ یا بهتر اعمال کنم و بعد توسط CSS اونو display : none کنم و یا Visbility:hidden قرار بدم؟

Keramatifar
یک شنبه 28 تیر 1394, 04:12 صبح
با توجه به تگ های جدید HTML5 میخواستم بپرسم که لزوما برای عناصر <section> و <article> و <header> باید هدینگ قرار داد یا الزامی نیست؟چون HTML Outliner Checker که میزنم میگه باید داشته باشه میخوام ببینم اگر نداشته باشه مشکلی ایجاد میکنه؟ یا بهتر اعمال کنم و بعد توسط CSS اونو display : none کنم و یا Visbility:hidden قرار بدم؟
من درست متوجه سوالتون نشدم ، اگر کد را قرار بدهید بهتر می تونم کمک کنم
اما اگه منظورتون از هدینگ، المنت های h1 تا h6 است که الزامی وجود ندارد، اما در تعریف Semantic المنت ها در HTML5 ساختار پیشنهاد شده این است که از این المنت ها استفاده شود
در کل میشه گفت Error ایجاد نمیکنه، اما از لحاظ سئو می تواند به افزایش رتبه کمک کند

54R4NJ
سه شنبه 13 مرداد 1394, 12:56 عصر
مشکل با وجود border و نبود border در css

چرا وقتی که به بالا border میدم، body میره همونجایی که باید باشه؟ولی وقتی border رو حذف میکنم، body میاد وسط صفحه؟!!

<body> <div class= "wall"> <div class="door"></div> </div>
</body>

body{

background: black;
direction: rtl;
}
.wall{
width: 700px;
height: 500px;
border-top: 2px solid blue;

background: white;

m_r_1989
جمعه 30 مرداد 1394, 12:30 عصر
مشکل با وجود border و نبود border در css

چرا وقتی که به بالا border میدم، body میره همونجایی که باید باشه؟ولی وقتی border رو حذف میکنم، body میاد وسط صفحه؟!!

<body> <div class= "wall"> <div class="door"></div> </div>
</body>

body{

background: black;
direction: rtl;
}
.wall{
width: 700px;
height: 500px;
border-top: 2px solid blue;

background: white;

شما باید از css reset در پروژه ها استفاده کنید تا مشکلاتتون با margin و padding های که باعث بهم ریختگی می شود برطرف شود

css reset در گوگل سرچ کنید اولین وب سایت دارد آن را و هم سر کلاس استاد هم در پروژه ها گذاشتن