PDA

View Full Version : قفل نرم افزاری همکاران سیستم...

فرزاد دلفی باز
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 09:54 صبح
شاید طرح سوال من در اینجا زیاد مناسب نباشه ولی می خواستم بدونم نحوه کار و ساختار این قفل چطوریه ؟ که با کپی یا کات کردن از بین میره ؟؟؟؟

Developer Programmer
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 13:41 عصر
فایل اجرایی رو به آخر خودش اضافه میکنه و وقتی فایل اجرا میشه؛ فایل اجرایی رو داخل یک فایل جدید میریزه و اونرو اجرا میکنه.

فرزاد دلفی باز
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 16:34 عصر
دوست عزیز میشه بیشتر درباره اون توضیح بدید
البته قفل از فایل های زیر و در مجموع با حجم 130k تشکیل شده:
cc32.dll
ccmove32.dll
ccontrol >>>system file
sgmn-001.ccc
و فایل NFS از نوع system file

aliasghar
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 16:44 عصر
copy control
یه موقعی خیلی مد بود حالا نمی دونم دیگه هست یا نه
کرک هم داشت

فرزاد دلفی باز
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 17:04 عصر
copy control
یه موقعی خیلی مد بود حالا نمی دونم دیگه هست یا نه
کرک هم داشت

شما درزمینه این نوع قفل ها اطلاعاتی دارید؟؟؟؟؟

Mahdi_S_T
پنج شنبه 12 مرداد 1385, 11:24 صبح
این گونه قفل ها مطمئن نیستند و به راحتی قابل کپی برداری است به نظر من شماره سریال هارد فعلا بهترین است

Developer Programmer
جمعه 13 مرداد 1385, 14:30 عصر
این گونه قفل ها مطمئن نیستند و به راحتی قابل کپی برداری است به نظر من شماره سریال هارد فعلا بهترین است
قفل گذاری، ربطی به شماره سریال و امثالهم نداره،
قفل، به میزان آشنایی شما از کرک بستگی داره... هرچه قدر هم که قفل زیبایی گذاشته باشید، به یک JMP و NOP بسته است؛ باید بدونی چطور نذاری قفل رو بشکونن

فرزاد دلفی باز
جمعه 13 مرداد 1385, 15:41 عصر
با همه این تفاسیر چطور میشه یک سریال یا کد ثابت که با تغییر ویندوز-یا فرمت هارد یا ... تغییری نکنه رو از یک سیستم داشت ؟؟؟؟
من از مطالب قبلی هیچی دستم رو نگرفت

javad_hosseiny
جمعه 13 مرداد 1385, 18:36 عصر
نمونه سورس جهت بدست آوردن شماره سریال ثابت هارد و یا همچنین شماره سریال سی پی یو در این سایت بسیار است
راجع به شماره سریال هارد با توجه به اینکه نمونه بسیار است ولی اکثریت با هاردهای ساتا و یا سیستم های نوت بوک مشکل دارند
(ولی یک نمونه هم هست چنین مشکلی ندارد (در توضیحاتش قید شده جهت کار کردن با انواع هاردهای ساتا و اسکازی و ....)
(جهت شماره سریال cpu می تونید از فایل pl_dll.dll موجود در برنامه پرولاک (محصول شرکت نوین رسانه (آقای کرامتی) ) استفاده کنید (نحوه استفاده و خود فایل در نسخه دموی برنامه قابل دسترس است)

----
البته اگر راجع به قفل نرم افزاری جستجو بکنید نمونه و توضیحات بیشتری می تونید پیدا کنید

فرزاد دلفی باز
شنبه 14 مرداد 1385, 07:45 صبح
متشکرم .......