PDA

View Full Version : سوال فوری ! (یادگیریه فقط برای یک چیز )

orache
شنبه 23 خرداد 1394, 09:52 صبح
سلام دوستان لطفا اگر این تایکو خوندین ساده ازش رد نشین کم بود وقت دارم !
من میخوام یه اموزش درست کنم برای همین باید برنامه نویسیه اندروید رو یاد بگیرم و در اخر میخوام یه چیزی مثل این درست کنم البته فقط کتاب نیستا یعنی نرم افزار ساخت کتاب برای اندروید هست ولی من اونطوری نمیخام باشه . میخام یه چیزی مثل برنامه ی زیر باشه
لطفا تو موبایلتون دانلود کنین حجمش زیاد نیست https://cafebazaar.ir/app/com.HtProduct.javatutorial/?l=fa
.
فصل ها به صورت یک دکمه هستن وقتی کلیک میکنیم روشون میره تو صفحه و صفحه رو هم میشه بالا پایین برد (خط ها رو میشه حرکت داد )
من بخام یه چیزی مثل اون بسازم چقدر باید اموزش اندروید رو یاد بگیرم ؟ چیز پیچیده ای هست ساختش یا نه با 2 - 3 هفته یاد گیری میتونم بسازم ؟
من کارم برنامه نویسی و گیم دیزاین بازی هست و نمیخام زیاد روی برنامه نویسی اندروید تمرکز کنم وقت هم ندارم زیاد . دوستان لطفا محبت کنین راهنمایی کنین بنده رو
راستی اموزش های سکان اکادمی چطوره ؟
.
.
یه مورد دیگه . ساخت پرداخت دروین برنامه ای فاییده ای داره ؟ (برای کافه بازار ) یا نه به راحتی میشه هکش کرد ؟

tresa022
شنبه 23 خرداد 1394, 10:16 صبح
تازه میخوای شرو کنی گیره پرداخت درون برنامه اییییییی؟؟؟

دوست عزیز شما آموزش های خانه اندروید ایران
و nikandroid.ir رو ببنید

orache
شنبه 23 خرداد 1394, 10:46 صبح
پرداخت درون برنامه ای سخته ساختش ؟
داداش یه دور دیگه سوالمو بخون . من یه کتاب نوشتم یعنی دارم مینویسم که بخش های مختلفی داره میخام بذارمش برای فروش تو بازار . برای همین میخام یه نرم افزار به صورت کتاب بسازم دقیقا مثل همون نرم افزار بالا . چقدر زمان میبره ؟؟؟