PDA

View Full Version : مشکل ارتباط با webservice

OlympicTelecom
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 12:20 عصر
من یک برنامه با Asp2 نوشتم که با یک وب سرویس روی اینترنت کار می کنه وقتی برنامه رو با visual stdio اجرا می کنم هیچ مشکلی در برقراری ارتباط با وب سرویس نیست ولی برنامه دست مشتری روی یک ویندوز 2003 کار میکنه و هنگام ارتباط با وب سرویس این err رو میده:

The underlying connection was closed: The connection was closed unexpectedly.
این خطا مربوط به خطی از برنامه است که می خواد به وب سرویس اطلاعات بفرسته
ضمنا مشتری یک اتصال قوی با اینترنت داره و از اون لحاظ مشکلی نداره ولی من با dialup براحتی میتونم با وب سرویس ارتباط برقرار کنم

Exception Details: System.Net.WebException: The underlying connection was closed: The connection was closed unexpectedly.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

reza_rad
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 12:48 عصر
چک کنید ببینید می تونه خود وب سرویس رو browse کنه و توی browser ببینه؟

monster_ant
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 12:58 عصر
سلام.....
من هم دچار همچین مشکلی شدم ...... برنامه با visual studio بصورت local کار می کنه
ولی روی سرور خطا میده.

reza_rad
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 13:09 عصر
سلام.....
من هم دچار همچین مشکلی شدم ...... برنامه با visual studio بصورت local کار می کنه
ولی روی سرور خطا میده.

شاید شما آدرس وب سرویس رو لوکال می دین.
توی یه کامپیوتر دیگه آدرس رو توی browser وارد کنید ببینید درسته یا نه ؟

OlympicTelecom
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 19:12 عصر
من وب سرویسم روی اینترنت هست ، هم browse میشه هم Ping

Ali1400
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 20:07 عصر
بنده هم چنین مشکلی داشتم و با راههای مختلفی که امتحان کردم متوجه شدم ترافیک ریلی سایتی که خدمات وب سرویس میدهد در سرور هاست بنده بسته می باشد(لازم به ذکر است بعضی از هاستها برای امنیت بیشتر ترافیکهای سایتهای دیگر را می بندند)و با تماس با تیم فنی هاست مورد اجارهام موضوع را به آنها گفتم و آنها نیز بعد از گرفتن آدرس وب سرویس ، ترافیک آن سایت را در سرور باز گذاشتند و مشکل بنده حل شد در ضمن این را هم باید بگویم که مسئولین هاست اصلا هیچ چیزی از این موضوع نمی دانستند و بنده به زحمت به آنها فهماندم که ایراد از سوی سرور می باشد.شاید شما هم به این مشکل بر بخورید .البته بنده برای ثابت کردن حرفم برنامه ام را روی یک هاست دیگر (که مجانی بود) ریختم و به آنها نشان دادم تا نگویند ایراد از برنامه نویسی شما است.....

OlympicTelecom
پنج شنبه 12 مرداد 1385, 00:38 صبح
دوست عزیز این برنامه روی هاست نیست ، بلکه روی شبکه مشتری اجرا میشه که به اینترنت وصل هست و Ip valid دارن

aidinwashere
پنج شنبه 12 مرداد 1385, 00:51 صبح
ترافیک ریلی؟ میشه بیشتر توضیح بدید در این مورد؟