PDA

View Full Version : سوال: جستجوی سایت

علیرضا5
دوشنبه 25 خرداد 1394, 06:51 صبح
با سلام
یک سایت ساده طراحی کردم وقتی نام سایتم رو در وب بروزر می زنم راحت پیدا میشه اما وقتی کلمات کلیدی داخل متن سایت رو در کادر جستجو می زنم به هیچ وجه نمی تونم سایتم رو بین سایتها پیدا کنم
در واقع می خوام بدونم کاربران اینترنت چطوری سایت من رو میتونن ببینن
لطفا راهنمایی کنید

arash21hhhh
دوشنبه 25 خرداد 1394, 07:01 صبح
از زمان طراحی شدن سایت تا ثبت اون در موتور های جست و جو ممکنه یه خورده زمان لازم باشه . البته شما واسه جواب گرفتن سریع تر تو گوگل میتونی از گوگل وب مستر استفاده کنی .
در ضمن آموزش ثبت در موتورهای جست و جو ، آموزش سئو ، اینارو دربارش جست و جو کن به نتیجه می رسی.

علیرضا5
دوشنبه 25 خرداد 1394, 12:20 عصر
از ثبت در موتورهای جستجو استفاده کردم سایتی با این عنوان ( ثبت در 150 موتور جستجوی مشهور ) باز میشه وقتی اطلاعات مورد نیاز رو کامل میکنم
این پیغام رو میده This Account Has Been Suspended
و دیگر هیچ
ضمنا من سایتم رو از 9 خرداد ایجاد کردم
لطفا بیشتر راهنمایی کنید

pyramid_ali
دوشنبه 25 خرداد 1394, 22:56 عصر
این مساله ای که شما دارید میگید خودش یه علمی در طراحی وب محسوب میشه! سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستوجوگر! شما وقتی یک سایتی رو طراحی می کنی علاوه بر زیبایی و کارایی و بقیه ماسئل باید به سئو هم دقت کنی! خود سئو مطالب زیادی رو شامل میشه ولی پیش پا افتاده ترینش مربوط به استفاده از متا تگ ها (البته زیاد دیگه روش حساب نمی کنن جستوجوگرها) استفاده از بک لینک ها، ساختار HTML(منظور استفاده از تگ های html5 مثله header, nav, aside, article و غیره برای فهموندن ساختار) استفاده از عناوین درست، ساختار درست لینک ها (توی این مورد باید لینک ها به صورتی باشن که کل سایت رو یک crawl بتونه پیدا کنه و داشتن لینک مرده یه امتیاز منفی حساب میشه) و شیر شدن مطالب سایت در شبکه های اجتماعی و خیلی از موضوع های دیگه که برای فهمیدنش مطالعه یک کتاب 1000 صفحه ای رو می طلبه!
اگه کلمه ای که شما جستجو می کنی و سایت شما رو نشون نمیده به دو دلیل می تونه باشه، یا پیج رنک شما انقدر پایینه که توی صفحات اول جایی واسه سایت شما وجود نداره یا اینکه مطلب شما توسط جستوجوگر ایندکس نشده!
و یک نکته دیگه اینکه سئو یک مساله زمانبر هست!
توضیحاتی که دادم شاید خیلی کم بوده باشه ولی بیشتر از این هم این دیگه در توان تایپ کردنم نبود! با جستجوی بیشتر خیلی چیزا دستگیرتون میشه!