PDA

View Full Version : اشکال در استفاده از messagebox

hilda_87
دوشنبه 25 خرداد 1394, 13:24 عصر
با سلام
من سوالی در مورد نمایش messagebox.show داشتم البته سوالم خیلی مبتدی ولی چیزی به ذهنم نمیرسه برای رفعش
زمانی که می خوام از messagebox استفاده کنم نمایش نمیده اون رو و به جاش mbox میاد که توضیحش هم اومدهcode snipped for messagebox.show ووقتی tab میزنم میاد:
global::System.Windows.Forms.MessageBox.Show
خودم فکر می کنم شاید یک چیزی مثل extension باشه ولی خواهش می کنم هر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه خیلی فورسه....

ali_md110
دوشنبه 25 خرداد 1394, 13:52 عصر
MessageBox در فضای نام System.Windows هست

System.Windows.MessageBox.Show("");

اگر میخواید به خود متد دسترسی فوری داشته باشد و با تایپ اون بلافاصله نشون بدهMessageBox و فضای نام نخواید بنویسید اون رو بالای کلاستون رفرنس بدید using System.Windows;

asman.abi
دوشنبه 25 خرداد 1394, 18:07 عصر
MessageBox در فضای نام System.Windows هست

اگر میخواید به خود متد دسترسی فوری داشته باشد و با تایپ اون بلافاصله نشون بدهMessageBox و فضای نام نخواید بنویسید اون رو بالای کلاستون رفرنس بدید using System.Windows;

البته درستش این هست.
using System.Windows.Forms;
و به این صورت بهش دسترسی پیدا می کنیم.
MessageBox.Show("");

ali_md110
دوشنبه 25 خرداد 1394, 18:22 عصر
MessageBoxدر هر دوی فضا نام وجود دارد و هردو صحیح هست ولی وقتی تابع درو ن یک کلاس که از Form ارث بری نمیکنه صدا بزنیم بهتر هست از فضای نام System.Windows استفاده کنیم

System.Windows.Forms.MessageBox.Show("");

RmeXXXXXXXXX
دوشنبه 25 خرداد 1394, 19:49 عصر
mbox, cw(Console.WriteLine()), for,foreach,....
اینها و امثال اینها Snippet Code هستند که با نوشتن و فشردن دوبار کلید Tap (پشت سرهم) قطعه کدی رو براتون مهیا میکنند تا ب کدنویسی شما سرعت بیشتری ببخشند. میتونید خودتون دستی هم از اینها ایجاد کنید.
visual Studio -> Tools -> Code Snippets Manager

asman.abi
دوشنبه 25 خرداد 1394, 23:19 عصر
MessageBoxدر هر دوی فضا نام وجود دارد و هردو صحیح هست ولی وقتی تابع درو ن یک کلاس که از Form ارث بری نمیکنه صدا بزنیم بهتر هست از فضای نام System.Windows استفاده کنیم

System.Windows.Forms.MessageBox.Show("");

برای ما که تو فضای
using System.Windows.Forms;

می باشد.:لبخندساده: