PDA

View Full Version : نیازمند مشاوره

behnam25
دوشنبه 25 خرداد 1394, 16:25 عصر
سلام دوستان ، شدیدا به مشاوره نیاز دارم ، میخواستم بدونم برای طراحی وب سایت تحت asp.net باید چه مطالبی رو بخونم ، باید حتما css و html و jquery و ajax یاد بگیرم کدام یکی اولویت در دیگری دارد، تقریبا با ado.net آشنایی خوبی دارم ، بنظرتون آموزش entity framework رو شروع کنم یا همون ado.net رو در سطح پیشرفته یاد بگیرم. لطفا تمامی مراحلی رو که به سطح پیشرفته ای در طراحی وب سایت نیاز هست رو برام فهرست کنید به صورتی که بتونم تو بازار کار به راحتی گلیم خودم رو از آب بیرون بکشم. اگر هم منبعی آموزش تصویری هم سراغ دارید بی زحمت لینک کنید.
با تشکر فراوان.

malloc
دوشنبه 25 خرداد 1394, 20:23 عصر
سلام...
دوست عزیز بنظر من بهتره خیلی آتیشی برخورد نکنی با این ماجرا ... شما base رو خوب یاد بگیر ... بنظرم بهتره ado کار کنی چون سریعتر از بقیه روشهای اتصال هست..

بهترین منبع هم گوگل هست ... فقط سرچ کن خیلی نتیجه میبینی

keiv@n
دوشنبه 25 خرداد 1394, 21:04 عصر
منبع کار بیرون بستگی به موقعیت مکانی شهر شما ، علاقه شما ، توانایی های شما داره ....
1- اگر طراحی سایت اینترنتی رو انتخاب کردی باید : html , css , jquery و یکی از زبانهای سی شارپ یا پی اچ پی رو کار کرده باشی.
2- اگر برنامه نویسی لوکال و اینترانت رو انتخاب کردی : موارد بالا کم اهمیت می شوند و شما باید مفاهیمی مانند uml و سی شارپ و کامپوننت های آماده مثل تلریک یا دو اکسپرس و اس کیو ال سرور و تیم فوندیشن سرویس و سیلور لایت و غیره رو آموزش ببینی ...
نظر من یادگیری مورد دوم است چونکه اگر شما مورد دوم رو حرفه ای کار کرده باشید به صورت خودکار در مورد اول نیز حرفه ای خواهید بود ولی برعکسش صادق نیست ...

mr.designer
دوشنبه 25 خرداد 1394, 22:41 عصر
دوست عزیز برای اینکه با مقدمات طراحی وب اشنا بشی
اول باید html و css یاد بگیری اونم نمیخواد در سطح حرفه ای یاد بگیری قثط اصول کار دستت بیاد کافیه
بعد برو سراغ جاوا اسکریپت اینم در حد اشنایی یاد بگیری کافیه
بعد اینا میتونی بری سراغ asp.net
asp.net هم همون c# هست که باید c# یاد بگیری تا بتونی asp.net درک کنی
jquery ajax هم برای شروع حتما لازم نیس یاد بگیری چون اینا مربوط به ظاهر وب سایت هست که برای کاربر پسند شدن وب سایت استفاده میشه هر موقع اون بالاییارو یاد گرفتی و خواستی به صورت حرفه ای کار کنی میتونی اینارم یاد بگیری