PDA

View Full Version : صفحه Design درNET .

zahracomputer
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 18:30 عصر
سلام و خسته نباشید
من در حال انجام کار با NET . بعضی مواقع در صفحه aspx قسمت Design حذف می شود و فقط کدهای HTML آن باقی می مانند. می خواست بدونم علت حذف صفحه Design چیست.اگر کسی می تونه راهنمای کنه ممنون
با تشکر

Milad.a.p
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 19:09 عصر
در VS 2005 وقتی که Designer نتونه صفحه رو رندر بکنه این مشکل گاهی پیش میاد مثلا یکی از تگ ها بسته نشه. البته این مشکلی بود که گاها خودم موقع ایمپورت کردن صفحات دچارش میشم. ولی در همه ی موارد ویژوال استودیو این اشکال رو اعلام میکنه.

zahracomputer
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 23:59 عصر
من با پروژه ام کار کردم و هیچ مشکلی نداشت و درست اجرا می شد ، دفعه بعد که برای نوشتن قسمت های بعدی آن را باز کردم در قسمت aspx فقط کدهای html را نشان می داد و گزینه design و html حذف شده بودند. البته در موقع باز کردن webform ،اعلام خطا می کرد و تنها یک گزینه ok بود که ناچاراً آن را کلیک کردم.

zahracomputer
چهارشنبه 15 شهریور 1385, 21:09 عصر
ابتدا این error را میده بعد در فرمی که به اون اشاره شده صفحه design حذف میشه و فقط کدهای html قابل دیدن هستند
error:

The file could not be loaded into the web forms designer. Please correct the following error and then try loading it again.

The class text2 can be designed, but is not the first class in the file , visual studio requires that designers use the first class in the file, move the class could so that it is the file class in the file and try loading designer again.

Make sure all of the class used in the page are built or referenced in the project. Click help for more information.