PDA

View Full Version : مشکل چاپ فارسی در DOS...

capitan.kami
سه شنبه 26 خرداد 1394, 09:06 صبح
دوستان سلام ...
من یه مشکل عجیب دارم
پرینتر HP 2035 دارم میخوام تو داس راش بندازم ... طبق صحیبتهای بالا DOSPRN رو نصب كردم کار نکرد . DOS2USB رو نصب کردم خیلی خوب کار میکنه اما فارسی نیست و نمیشه هرکاری که کردم ...

اضافه كنم كه برنامه اي هم پیدا کردم بنام TDOS كه به گفته خودش سیستم عامل DOS رو فارسی میکنه ولی اینم جوابگو نیست البته شاید بخاطر اینه که من نسخه دمو رو دارم آخه گرونه 100 هزار تومن :گریه::گریه::گریه:

ممنون میشم اگه کمکم کنین ...

mostafa_zamani
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 05:58 صبح
سلام
اگر برنامه تحت داس را در محیط ویندوز اجرا کنی ، اونوقت می تونی با dosprn برروی هر پرینتری که توی ویندوز نصبه پرینت کنی !

capitan.kami
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 07:43 صبح
سلام
اگر برنامه تحت داس را در محیط ویندوز اجرا کنی ، اونوقت می تونی با dosprn برروی هر پرینتری که توی ویندوز نصبه پرینت کنی !

سلام . دوست من برنامه تحت داس هست و اجراش در ویندوز انجام میشه ... متاسفانه dosprn كار نميكنه اما dos2usb كار میکنه که متاسفانه فارسی نیست ...

با برنامه dosprn حتی در محیط وقتی دستور و میزنم میگه : unable to dvice prn یا میگه : is currently begin printed
اما چاپ نمیکنه حتی دستور به پرینترمم نمیرسه ...

Mahsoft
سه شنبه 22 تیر 1395, 23:32 عصر
سلام داداش اگه برنامه تحت داس اجرا میشه و رو پوسته داس ویندوز باید بتونی پرینت کنی و خیلی راحت من این کارو میکنم چون خودم برنامه نویسی می کنم و راحت با دوروش میشه رو هر پرینتری فلرسی چاپ کرد اگه خواستی تنظیماتشو بدونی زنگ بزن بهم کمکت کنم

Mahsoft
سه شنبه 22 تیر 1395, 23:33 عصر
09123675417 شمارمو یادم رفت بزارم :خجالت: