PDA

View Full Version : گپ و گفت دوستانه با مديران اندروید مارکت پارس هاب - ParsHub Android Market

ParsHub
سه شنبه 26 خرداد 1394, 11:43 صبح
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=132279&stc=1

خدمت همه کاربران و توسعه دهندگان گرامی فروم برنامه نویس سلام عرض می کنم http://quicklearn.ir/forums/public/style_emoticons/default/1.gif

ضمن تشکر از از مدیران این فروم بخاطر فراهم سازی همچین بستری که ما بتونیم با استفاده از اون با شما توسعه دهندگان و کاربران عزیز در تعامل باشیم و بتوانیم نزدیک تر ،ملموس تر و صمیمی تر پیگیر خدمات، محصولات، مشکلات و نظرات شما عزیزان در اندروید مارکت پارس هاب باشیم...

ازین پس من در خدمت شما هستم و خوشحال میشم که روز به روز با دوستان جدیدتر و بیشتری آشنا بشم و بتوانم پاسخگوی سوالات و نظرات و پیشنهادات شما چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ محتوایی باشم...

با تقدیم احترام

حامد غنمی

مدیر محصول اندروید مارکت پارس هاب

tux-world
سه شنبه 26 خرداد 1394, 11:53 صبح
سلام. عمده ترین، شاخص ترین، متفاوت ترین، ضروریترین، مهمترین دلایل، امکانات مارکت شما با مارکتهای دیگه چی هستش و اساس ایده شما برای مارکت چی بوده و هست؟ سوال دیگه ای نیست. با تشکر

ParsHub
سه شنبه 26 خرداد 1394, 12:27 عصر
سلام. عمده ترین، شاخص ترین، متفاوت ترین، ضروریترین، مهمترین دلایل، امکانات مارکت شما با مارکتهای دیگه چی هستش و اساس ایده شما برای مارکت چی بوده و هست؟ سوال دیگه ای نیست. با تشکر

باسلام
سوالی که شما پرسیدید مستلزم یه جواب کامل و جمع هست که سعی می کنم تمامی ابعاد رو خدمت شما عرض کنم...
بزارید از اول و ایده پارس هاب (http://www.parshub.com) شروع کنم...
ما شرکت ایده پرداز ژوبین کارمون رو با برنامه نویسی جاوا شروع کریدم و بعد باتوجه به گسترش اندروید به طور طبیعی ما هم به پلت فورم اندروید منتقل شدیم و برنامه نویسی رو توی این زمینه ادامه دادیم و برنامه هایی مثل حسابیار ژوبین، شاه کلید، مارد خرج و غیره ادامه دادیم و از سال 89 بعنوان استراتژیک پارتنر سامسونگ در ایران نیز غعالیت میکنیم و اضافه شدن ريال به سامسونگ اپس به واسطه شرکت ما بود، تا اینکه اون مارکت بسته شد و ما به علت تجبه خوبمون توی اداره مارکت و نیز پتانسیل بالای فنی تصمیم به تاسیس اندروید مارکتی با نام پارس هاب نمودیم و الان حدود یک سال میشه که رسما و جدی در حال فعالیت در این زمینه هستیم، از ویژگی های خاص پارس هاب میشه به موارد زیر اشاره کرد.
. تنوع محتوا (برنامه، بازی، کتاب، روزنامه، مجله، آوا و نوا و دانشنامه)
. پنل توسعه دهندگان(پرتال ناشران) فوق العاده کاربردی و جامع (http://seller.parshub.com)
. بازی های دیتا دار
· امکان به روزرسانی محصولات به صورت تفاضلی ، سریع و با حجم دیتای کمتر
· امکان زمانبندی دانلود
· نصب خودکار نرم افزار برای گوشی های روت شده
· امکان جستجوی تصویری (کاربر می تواند با انتخاب یکی از تصاویر نرم افزار مورد نظر و یا به کمک دوربین گوشی خود، تصویری را انتخاب و محصولات مشابه آن را جستجو نماید.)
· بخش اپ ویژن و گیم ویژن (این بخش به ارایه کلیپ تصویری برای معرفی محصولات به کاربران پیش از دانلود اختصاص دارد و توسعه دهندگان میتونند ویدیویی از برنامه خودشون بارگذاری کنند تا در کنار اسکرین شات ها برای کاربران به نمایش در بیاد که طبیعتا تاثیر بسزایی در فروش و نصب خواهد داشت)
· واحد اعتباری به نام «داریک» (اعتبار داریک باعث تشویق کاربران به استفاده از محصولات ایرانی و معرفی این محصولات به سایر کاربران می شود)
. بخشی با نام دیوال که خودش شامل امکانات زیر میشه :
- اصلاح و یا تکمیل اطلاعات
- افزودن عکس به پروفایل کاربری (آواتار)
- دعوت از دوستان شما و دنبال کردن آنها در پارس هاب
- مشاهده نظرات دوستانتان در مورد برنامه های موجود در پارس هاب
- پسندیدن یا نپسندیدن نظرات
- مشاهده نظرات و توضیحاتی که تاکنون در مورد برنامه های موجود در پارس هاب ارایه کرده اید
- مشاهده لیست برنامه هایی که تاکنون شما و یا دوستانتان از پارس هاب خریداری نموده اید
- تعیین سطوح دسترسی دوستانتان به اطلاعات پروفایل شما
- لیست برنامه های پیشنهاد شده از طریق پیامک توسط دوستانتان به شما
- مشاهده مدال هایی که در پارس هاب دریافت کرده اید و تعداد امتیاز باقی مانده جهت دریافت مدال بعدی

این ها بخشی از ویژگی های برجسته پارس هاب بود که خدمت شما عرض کردم
شرمنده اگر طولانی شد:)

باز هم اگر سوال و یا ابهامی وجود داشت در خدمتم

با تقدیم احترام
حامد غنمی
مدیر محصول پارس هاب

reza_web
سه شنبه 26 خرداد 1394, 13:25 عصر
6- درصد سهم ناشر از فروش محصولات در پایان هر ماه و بر اساس گزارشات آنلاین سامانه پارس هاب محاسبه و ظرف مدت حداکثر 15 روز به شماره حساب اعلام شده توسط ناشر پرداخت می گردد.

به نظر شما اين زمان خيلي زياد نيست؟؟
بازار معمولا 2 3 روزه واريز ميكنه

tux-world
سه شنبه 26 خرداد 1394, 13:52 عصر
باز هم چیزهایی نبودن که ضرورت نیاز به مارکت شما قانعم بکنه :لبخندساده:

ParsHub
سه شنبه 26 خرداد 1394, 15:30 عصر
6- درصد سهم ناشر از فروش محصولات در پایان هر ماه و بر اساس گزارشات آنلاین سامانه پارس هاب محاسبه و ظرف مدت حداکثر 15 روز به شماره حساب اعلام شده توسط ناشر پرداخت می گردد.

به نظر شما اين زمان خيلي زياد نيست؟؟
بازار معمولا 2 3 روزه واريز ميكنه

با سلام
اجازه بدید درخصوص تسهیم درآمد اطلاعات رو اینطور تکمیل کنم که
ثبت نام برای ناشران هیچ هزینه ای نخواهد داشت و تسهیم درآمد برای ناشران 70% خالص (بدون کسورات) خواهد بود که به صورت ماهیانه بدون در نظر گرفتن حداقلی، تسویه خواهد شد.
در خصوص 15 روز هم هماطور که خودتان مستحضر بودید میزان حداکثر تعیین شده است و در حالت های عادی به صورت منظم پرداخت می گردد از طرفی به نظر شما تفوتی وجود دارد که شما بجای یکم به یکم، مثلا
دهم به دهم دریافتی داشته باشید؟؟:) مهمتر از آن ثابت بودن سیکل پرداخت و عدم کم کردن کسورات و پرداخت 70 درصد خالص است.

باز هم اگر فک می کنید ابهامی وجود داره من در خدمتم:)

ParsHub
سه شنبه 26 خرداد 1394, 15:39 عصر
باز هم چیزهایی نبودن که ضرورت نیاز به مارکت شما قانعم بکنه :لبخندساده:

ببینید هدف ما هم مجاب کردن شما آن هم به صورت اجباری نیست در نهایت شما مختار هستید و من هم نخواستم ضرورتی ایجاد کنم:) از طرفی استفاده از هر مارکتی شاید به نوعی اصلا جزو ضروریات زندگی ما نباشه، بلکه یه خدماتی هست که برای رفاه هرچه بیشتر ارایه می شود:)
البته من خیلی خوشحال میشم که در قالب دوستانه مشکلات شما رو جویا بشم و بدونم واقعا شما به چیزی برای مجاب شدن احتیاج دارید؟ و البته خیلی بیشتر خوشحال میشم که شما بعنوان یک کاربر حرفه ای از خدماتی که رایگان به شما ارایه می کنیم استفاده کنید و حتی اون رو از لحاظ نقد و بررسی کنید. من بسیار علاقه مند به این نوع تعاملات سالم و سازنده هستم وگرنه با وجود مشغله زیاد سعی نمیکردم در فروم های مختلف خارج از عرف رسمی و به صورت دوستانه با توسعه دهندگان در ارتباط باشم:)
من پیشنهادمی کنم شما برنامه مارو نصب کنید (که فک می کنم تا الان نصب کرده باشید:) ) یا به عنوان ناشر فقط ثبت نام کنید و محیط و پرتال مارو ببینید اونوقت به حرفه ای بودن ما پی خواهید برد... و البته خوشحال میشم تمامی ایرادهایی که به نظرتان میاد را برام شرح بدید حتی از روی لجبازی و کل کل:)))

موفق باشید
حامد غنمی
مدیر محصول

Pam.goudarzi
سه شنبه 26 خرداد 1394, 15:41 عصر
میدونم راه انداختن و سرپا نگه داشتن مارکت هزینه داره ولی اگه می خواین پیشرفت کنین و به وضع دیگر مارکت ها(کندو، مایکت و ...) دچار نشین، یا برای جذب توسعه دهنده درصد پرداختی رو ببرین بالا مثلا 80 یا 85 درصد یا باید تبلیغات زیادی داشته باشین که حتما اولی به صرفه تر هست.
به فکری هم به ظاهر برنامه تون کنین خوب نیست نسبت به بقیه(بازار، ایران اپس)

gilas1368
سه شنبه 26 خرداد 1394, 17:03 عصر
دوست خوبم ببینید انواع مارکت ها وجود دارن
و این ب توسعه دهنده بستگی داره ک کدوم مارکت رو انتخاب کنه
اما چیزی ک باعث من اپ هام از مارکت بازار بردارم و دیگ از هیچ مارکتی استفاده نکنم دوتا دلیل بود: اولین و مهمترین بحث درصدی بود ک دوستان عزیز بازار میگیرن (اصل کامل نامردی رو ب جا میارن) ک مشکل همه دوستان هستش، و همه توسعه دهندگانی هم ک اینجان از این مسئله آزرده خاطرن و اگ جایی رو پیدا کنن که حتی 5 درصد بیشتر بهشون بده ب سرعت کوچ میکنن به اون مارکت
و دومین دلیل هم علت های الکی بود، برنامه ای ک 6 تا 7 ماه روش کار کرده بودم ب علت نقض حریم خصوصی کاربر رد شد، اونم چون توی ی قسمت از برنامه نیاز داشتم location کاربرو بگیرم و نزدیکترین مکان رو براش مسیریابی کنم.

حالا استراتژی پارس هاپ برای حل این معضلات چیه؟

ParsHub
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 08:43 صبح
دوست و همکار عزیز سلام
خوشحالم که فردی با این سن به نظر کم اما فعالیت بسیار زیادی داره و برای موفقیت تلاش می کنه و این را به شما تبریک میگم:)
ممنونم بابت اظهار نظر و پیشنهاد جنابعالی و در پاسخ باید بگم که بالا بردن درصد رو در حال بررسی هستیم چون طبیعتا همانطور که اشاره کردین با توجه به هزینه های سنگین اداره یک مارکت باید دارای چهارچوب خاصی باشه که خوب ما در حال بررسی هستیم قول نمیدم اما شاید روزی همین کار رو کردیم ولی بجاش در وهله اول سعی کردیم همون درصدی رو که اعلامی می کنیم رو پرداخت کنیم ینی وقتی گفتیم 70%، ما همون 70% رو بدون هیچ کسوراتی پرداخت می کنیم تا این که بگیم 70 ولی در نهایت 60 پرداخت کنیم...:)
در خصوص ظاهر برنامه هم لطفا نظرات و پیشنهاداتون رو کامل تر ارایهه نمایید تا ما متوجه بشیم که منظورتون از این که ظاهرش خوب نیس چس هست و درصورت وجود مشکل اونارو برای اصلاح در دستور کار بزاریم.
با تقدیم احترام
حامد غنمی
مدیر محصول

ParsHub
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 08:45 صبح
میدونم راه انداختن و سرپا نگه داشتن مارکت هزینه داره ولی اگه می خواین پیشرفت کنین و به وضع دیگر مارکت ها(کندو، مایکت و ...) دچار نشین، یا برای جذب توسعه دهنده درصد پرداختی رو ببرین بالا مثلا 80 یا 85 درصد یا باید تبلیغات زیادی داشته باشین که حتما اولی به صرفه تر هست.
به فکری هم به ظاهر برنامه تون کنین خوب نیست نسبت به بقیه(بازار، ایران اپس)

دوست و همکار عزیز سلام
خوشحالم که فردی با این سن به نظر کم اما فعالیت بسیار زیادی داره و برای موفقیت تلاش می کنه و این را به شما تبریک میگم:)
ممنونم بابت اظهار نظر و پیشنهاد جنابعالی و در پاسخ باید بگم که بالا بردن درصد رو در حال بررسی هستیم چون طبیعتا همانطور که اشاره کردین با توجه به هزینه های سنگین اداره یک مارکت باید دارای چهارچوب خاصی باشه که خوب ما در حال بررسی هستیم قول نمیدم اما شاید روزی همین کار رو کردیم ولی بجاش در وهله اول سعی کردیم همون درصدی رو که اعلامی می کنیم رو پرداخت کنیم ینی وقتی گفتیم 70%، ما همون 70% رو بدون هیچ کسوراتی پرداخت می کنیم تا این که بگیم 70 ولی در نهایت 60 پرداخت کنیم...:)
در خصوص ظاهر برنامه هم لطفا نظرات و پیشنهاداتون رو کامل تر ارایهه نمایید تا ما متوجه بشیم که منظورتون از این که ظاهرش خوب نیس چس هست و درصورت وجود مشکل اونارو برای اصلاح در دستور کار بزاریم.
با تقدیم احترام
حامد غنمی
مدیر محصول

ParsHub
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 09:12 صبح
اما چیزی ک باعث من اپ هام از مارکت بازار بردارم و دیگ از هیچ مارکتی استفاده نکنم دوتا دلیل بود: اولین و مهمترین بحث درصدی بود ک دوستان عزیز بازار میگیرن (اصل کامل نامردی رو ب جا میارن) ک مشکل همه دوستان هستش، و همه توسعه دهندگانی هم ک اینجان از این مسئله آزرده خاطرن و اگ جایی رو پیدا کنن که حتی 5 درصد بیشتر بهشون بده ب سرعت کوچ میکنن به اون مارکت
و دومین دلیل هم علت های الکی بود، برنامه ای ک 6 تا 7 ماه روش کار کرده بودم ب علت نقض حریم خصوصی کاربر رد شد، اونم چون توی ی قسمت از برنامه نیاز داشتم location کاربرو بگیرم و نزدیکترین مکان رو براش مسیریابی کنم.

توسعه دهنده عزیز سلام
ممنونم که در این تاپیک شرکت کردی و نظر خودتو ارایه کردی:)
ببینید به نکات خوبی اشاره کردین، اول اینکه استراتژی کلی پارس هاب حمایت و ارج گذاشتن به زحمات توسعه دهندگانه، چون در اصل زحمت اصلی رو این توسعه دهنده ها و شماها هستید که می کشید و ما فقط واسطی هستیم بین شما و کاربران و به همین علت هست که ما در اولین قدم از توسعه دهندگان خوب حمایت میکنیم(کسانی که هدفشون پیشرفت و ارایه محصولات مقبول است نه کسانی که جسارتا فقط اسم خودشون میزارن برنامه نویس و از چیزهایی مث اپ میکرها استفاده میکنن!!!)، با توجه به همین سیاست هم ما در قدم های اول دو تا ویژگی در بحث تسهیم درآمد قرار دادیم یکی پرداخت خالص 70 درصدی سهم ناشر(بدون هیچ کسوراتی) و دوم این که هیچ حداقلی رو برای پرداخت سهم ناشر در نظر نگرفتیم و به عنوان مثال حداقل پرداختی که 350 تک تومانی می باشد رو هم به صورت منظم ماهیانه به ناشر پرداخت می کنیم...
در خصوص علل رد برنامه ها خوب چندین عامل وجود دارد که می توان از قوانین ارشاد و قوانینی که خود پارس هاب تعیین میکنه نام برد. قوانینی ارشاد که مشخصه و هربار که نامه ای به ما میزنه ما برای آگاهی اون رو در پرتال ناشران اطلاع رسانی میکنیم که رعایت کنند. قوانین پارس هاب هم که اصول خاصی پیروی میکنه که بعضی هاش در بقیه مارکت ها همسان است بعضی ها هم مثل وجود قسمت «درباره ما» در پارس هاب سختگیرانه تر است و علت اون هم برای اهراز هویت توسعه دهنده به خصوص توسعه دهندگان جدید است که با در نظر گرفتن مشخصات ذکر شده در قسمت درباره ما و مشخصات ثبتی در موقع ثبت نام ناشر برای ما ثابت بشه که خدایی ناکرده برنامه دزدی نباشه و این به نفع توسعه دهندگان است.

ولی در کل اگر برنامه اول از لحاظ کیفی، بعد محتوایی(مغایر با قوانین اراشد و نقص حریم و ...) و در آخر از لحاظ فنی دارای حداق پارامترها باشه قابل تایید می باشد.

خوشحال میشم و پیشنهاد میکنم که شما هم به جمع پارس هابی ها بپیوندید و با گسترش و ادامه تعامل خودتون، مارو حمایت کنید تا در نهایت منجر به موفقیت هر دو طرف بشه...

با تقدیم احترام
حامد غنمی
مدیر محصول

tux-world
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 09:38 صبح
سلام. خوب ببینید نوع عملکرد مارکتهایی از قیبل گوگل و موبوژن برام خیلی جالب و میخواستم بدونم واقعا چی هستن اینا و برای همین کامل رصدشون کردم و تقریبا خیلی چیزهاشون رو میدونم و طرح ریختم بر اساس قابلیتهای ویژه اونا و چیزهایی که لازمه توسعه دهنده هاس. با اینکه طرح ریخته شده و تمامی مراحل تحقیقاتیش. بستر سازیش و تحلیلهاش رو تموم کردم ولی هیچ اقدامی برای کدنویسیش فعلا نکردم چون تفریحی و برای تمرین تحلیلهای خودم این کار رو کردم.

مارکت شما رو هم کندوکاو کردم خیلی. برای همین یه سری بدیهیاتی که نمیدونم چرا رعایت نمیشه اجرا نشده. مهمترین چیزی که مارکت دارها باید بدونن اینه که بقای اون ها بستگی به رضایت توسعه دهنده ها بلاخص مشتریان هستش. بیشتر دقت کنید :لبخندساده:

dc-master
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 10:32 صبح

سلام دوست عزیز
من تا اونجا که خبر دارم از سال 94 به بعد بازار 70% به توسعه دهنده میده و مالیات رو از کاربر میگیره مثلا برنامه 1000 تومانی رو 1009 تومان می فروشه و اون 9 تومان اضافه میشه مالیات و 700 تومان هم سهم برنامه نویس.
به نظر من برنامه نویس ها دنبال فروش بیشتر هستن . فروش بیشتر مساوی با سود بیشتر
وقتی فروش برنامه پایین باشه دیگه سهم برنامه نویس مهم نیست می خواد%60باشه یا 80% دلیل عدم موفقیت مارکت های دیگه که اسم بعضی هاشو دوستان گفتن هم همین بود.
با اینکه بازار خیلی گیرمیده به برنامه ها ولی بیشتر برنامه نویس ها حاضر به ترک بازار نیستن چون از همه بیشتر فروش داره

-----------------------------------------------------------------------------------------------
جناب آقای غنمی
مارکت شما روی چند تا گوشی نصب فعاله؟
بیشترین فروش یک برنامه چند عدد بوده؟

ParsHub
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 15:10 عصر
سلام. خوب ببینید نوع عملکرد مارکتهایی از قیبل گوگل و موبوژن برام خیلی جالب و میخواستم بدونم واقعا چی هستن اینا و برای همین کامل رصدشون کردم و تقریبا خیلی چیزهاشون رو میدونم و طرح ریختم بر اساس قابلیتهای ویژه اونا و چیزهایی که لازمه توسعه دهنده هاس. با اینکه طرح ریخته شده و تمامی مراحل تحقیقاتیش. بستر سازیش و تحلیلهاش رو تموم کردم ولی هیچ اقدامی برای کدنویسیش فعلا نکردم چون تفریحی و برای تمرین تحلیلهای خودم این کار رو کردم.

مارکت شما رو هم کندوکاو کردم خیلی. برای همین یه سری بدیهیاتی که نمیدونم چرا رعایت نمیشه اجرا نشده. مهمترین چیزی که مارکت دارها باید بدونن اینه که بقای اون ها بستگی به رضایت توسعه دهنده ها بلاخص مشتریان هستش. بیشتر دقت کنید :لبخندساده:

این که خیلی در خصوص برنامه ها به قول خودتون کند و کاو و تحقیق می کنید خیلی ارزشمند و جذاب خواهد بود:)
ای کاش توی کند و کاوی که در پارس هاب کردی، برداشت هاتو و بدیهیاتی که بهش اشاره کردیو موشکافانه تر و با جزییات بیشتری .اسم توضیح میدادی:) اگر هم دوست داشته باشی میتونی به ایمیل شخصی خودم ایمیل بزنی و این مسایل رو بهش اشاره کنی، ما تمام سعمیمون تعامل با توسعه دهندگانه و این برای ما ارزشمند خواد بود، ایمیل من هم ghanami@jhoobin.com.

با تقدیم احترام
حامد غنمی
مدیر محصول پارس هاب

ParsHub
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 15:59 عصر
سلام دوست عزیز
من تا اونجا که خبر دارم از سال 94 به بعد بازار 70% به توسعه دهنده میده و مالیات رو از کاربر میگیره مثلا برنامه 1000 تومانی رو 1009 تومان می فروشه و اون 9 تومان اضافه میشه مالیات و 700 تومان هم سهم برنامه نویس.
به نظر من برنامه نویس ها دنبال فروش بیشتر هستن . فروش بیشتر مساوی با سود بیشتر
وقتی فروش برنامه پایین باشه دیگه سهم برنامه نویس مهم نیست می خواد%60باشه یا 80% دلیل عدم موفقیت مارکت های دیگه که اسم بعضی هاشو دوستان گفتن هم همین بود.
با اینکه بازار خیلی گیرمیده به برنامه ها ولی بیشتر برنامه نویس ها حاضر به ترک بازار نیستن چون از همه بیشتر فروش داره

-----------------------------------------------------------------------------------------------
جناب آقای غنمی
مارکت شما روی چند تا گوشی نصب فعاله؟
بیشترین فروش یک برنامه چند عدد بوده؟

البته اگر بازار همچین کاری کرده باشه که خیلی عالی هست، اما خوب ما این رو از همان اول بهش توجه کرده بودیم که حق توسعه دهنده که زحمت کش اصلی است تمام و کمال باید پرداخت بشه اما خوب اگر بازار هم الان این کار رو کرده خوبه:)
البته من نظر شمارو تایید میکنم که فروش بیشتر برای بعضی ها فاکتور اصلی می باشد و از هزچیزی مهمتر است اما خوب به عقیده عده ای همه چیز فقط فروش نیست، البته من مدل های غیر ایرانی رو که تومطالعاتم انجام دادم میگم :)تو ایران هم چیز برعکسه شاید، اما خوب این طبیعی و غیر قابل انکاره که پارس هابی که توسط یک شرکت خصوصی شاید یک ساله وارد این عرصه شده بخاد از لحاظ فروش و کاربر با مارکت هایی که چندین ساله شروع کردن و حمایت هایی هم از خارج شرکت میشن، قابل مقایسه نباشه، اما خوب ما شروع کریدم و با درآمد های محدود و هزینه های بالا سعی کردیم بهترین خدمات را به طرف چه توسعه دهنده و چه کاربر بدیم، نمیگتن درحال حاضر بدون نقص هستیم نه!!! این طبیعیه که پیوسته درحال برطرف کردن نواقص خود باشیم تا بتونیم بهترین خدمات رو ارایه کنیم. البته اینو بگم خوشبختانه ما با توجه به اینکه از محور اصلیمون قبل از مارکت، برنامه نویسی اندروید بوده یه تیم پروفشنال برنامه نویسی داریم.

Raminab
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 16:29 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز

شاید مهترین شرط برای یک برنامه نویس موقع انتخاب یه مارکت , سود حاصل ازون مارکت باشه. میتونید توی یک پست برنامه نویسان انجمن رو قانع کنید که اگه برنامه شون رو توی مارکت شما بزارند سود بیشتری کسب میکنند؟؟

ParsHub
یک شنبه 31 خرداد 1394, 12:51 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز

شاید مهترین شرط برای یک برنامه نویس موقع انتخاب یه مارکت , سود حاصل ازون مارکت باشه. میتونید توی یک پست برنامه نویسان انجمن رو قانع کنید که اگه برنامه شون رو توی مارکت شما بزارند سود بیشتری کسب میکنند؟؟

با سلام
نه شاید اصلا این منطقی نباشه که بخام بتونم نوی یک پست برنامه نویس های انجمن رو قانع کنم که بیان تو مارکت ما، اگر میشد که اون پست رو همون اول میگزاشتمو منتظر میشدم دیگه همه بیان تو مارکت ما ثبت نام کنند، من هدف اولم از حضور دراینجا گپ و گفت با جامعه توسعه دهندگان عزیزه و بعد دعوت از دوستانی که تمایل داشته باشند در پارس هاب فعالیت داشته باشند،
البته میتونه مهمترین شرط همین باشه ام خوب با توجه به همین شرط بیایم یجوری دیگه به قضایا نگاه کنیم، یک مارکت بیشترین سود رو به شما میده قبول اما خوب چرا دوستان علاقه ای به هم افزایی ندارید؟من هیچوقت به کسی نگفتم شما از فلان مارکت دست بکش و بیا تو مارکت ما و یا برعکس اینه اگر تئ مارکت ما هستی نباید تو مارکت دیگه ای باشی؟؟!!!
من توصیه ام اینه شما که به قولی داری بیشترین سود از مارکت دیگه ای میبری حالا با یه سری تغییرات کوچیک تو برنامه و جابجا کردن اینتنت ها خودتون بهتر میدونید زمان زیادی نمیگیره توی تمامی مارکت ها شرکت کن، کی از سود بیشتر بدش میاد حتی اگر ناچیز باشه؟؟؟؟:)

ممنونم از حسن توجهتون
حامد غنمی
مدیر محصول پارس هاب
ghanami@jhoobin.com
44255631 (021)

Nevercom
یک شنبه 31 خرداد 1394, 15:38 عصر
سلام

بعنوان یک توسعه دهنده، این میزان پورسانت برای من در درجه ی چندم اهمیت قرار داره، مهمترین فاکتورها برای من تعداد کاربران هر مارکت و البته حرفه ای بودن تیم هست.

قبل از این برنامه ها رو در هر ۶ مارکت ایرانی قرار میدادم، اما بعد از مدتی و با توجه به میزان جذب کاربر هر مارکت، آپدیت ها رو ابتدا در بازار منتشر می کنم و سر فرصت در مارکت های دیگه.

یکی از مشکلاتی که برای توسعه دهنده ها وجود داره، سنگ اندازی بیخودی مارکت ها هست. من کاملاً به شرایط کشور و مسئولیت هایی که هر مارکت به عهده ش هست آشنا هستم، می دونم که برای اینکه از سوی برخی نهادها بهشون فشار نیاد مجبور هستن محدودیت هایی رو اعمال کنن. اما مشکل از اونجایی شروع میشه که شاید برای احتیاط بیشتر یا حتی بخاطر مسئولیتی که خودشون برای خودشون میبینن، دست توسعه دهنده رو می بندن.
در این مورد خاص به بازار اشاره می کنم، برای پرداخت ها از WebView استفاده می کنه اما اگر توسعه در برنامه ش از این روش برای پرداخت بانکی استفاده کنه، بهش گیر میده، در واقع باید رو این مورد حساس بود، اما بازار خودش باید به عنوان الگو از این اصل پیروی کنه، نه اینکه خودش رو در جایگاهی ببینه که برای صدمه ندیدن UX از این ضد الگو استفاده کنه.

بازار برای نیازهایی که داره انواع دسترسی ها رو میگیره، و بصورت خاص موقعیت مکانی کاربر، اما برای توسعه دهنده روی این مورد حساس هست و ممکنه برنامه رو منتشر نکنه. مشخصاً هر دو طرف برای درک بهتر کاربرانشون از این قابلیت استفاده می کنن (بجز برنامه هایی که کارشون نقشه و این موارد هست).

حرف اصلی این هست که باید نگاه مارکت به توسعه دهندگان مثل شرکای تجاری باشه، هر دو حقوقی برابر دارن و باید بتونن برای جذب کاربر و درآمد زایی از امکانات موجود استفاده کنن. نه اینکه این رابطه به شکل یک نهاد و مشتری ها باشه، در این حالت مارکت برای رسیدن به اهدافش از امکانات موجود استفاده می کنه، اما برای شما قوانینی رو وضع می کنه که دسترسی شما به این امکانات رو محدود می کنه.

یکی دیگه از مارکت هایی که باهاشون همکاری داشتم مایکت بوده، روزی یه ایمیل دریافت کردم ازشون که اگر از سیستم تبلیغاتی مگنت تو برنامه تون استفاده نکنین، برنامه از مایکت حذف میشه. این حرکت برای یه مارکت نوپا یا حتی بازار خیلی خطرناکه، در حالتی که مایکت کمتر از ۱۰۰۰ نصب به من داده بود و روزانه فقط ۲۹ کاربر فعال از این مارکت داشتم. خب بعد از اون حتی جوابشون رو هم ندادم و صادقانه بگم، اگر سهم خودشون رو به ۱۰ درصد هم کاهش بدن، سخته که باز برم سمتشون، چون این تیم از دید من اصلاً حرفه ای نیست و نباید مورد حمایت قرار بگیره.

در نهایت این رو قصد دارم بگم، برای توسعه دهنده گانی که به اندروید بعنوان یک بازار بلند مدت تر نگاه می کنن و میخوان روش سرمایه گذاری کنن، مهمترین چیز رابطه ای هست که بین مارکت و توسعه دهنده وجود داره، برای اون آدم خوش آیند نیست که سیستمی رو با صرف هزینه ی زیاد ایحاد کنه و در نهایت یک مارکت قوانینی سخت گیرانه تر از مارکت گوگل وضع کنه و حتی سلیقه ای عمل کنه و زحماتش به باد بره. این حس اطمینان مهمترین چیز هست.

من همین الان هم در پارس هاب فعالیت دارم، راستش رو بخواید نه نظر مثبت دارم و نه منفی، به هرحال میزان دانلودی که به من داده ناچیز بوده.
ضمن اینکه الان که خواستم تو پنل لاگین کنم، بخش مربوط به ورود باز نمیشد، اطلاع بدید تا درستش کنن.

ممنون

n_kh_362
یک شنبه 31 خرداد 1394, 18:44 عصر
با سلام
جناب غنمی از اینکه وقت گذاشتین و این تاپیک رو ایجاد کردین واقعا تشکر میکنم
ان شالله که مارکت بازار هم بفکر تبادل نظر مستقیم با توسعه دهندگان خودش بیافته.
من فقط یک برنامه ساختم و بکاربردن کلمه توسعه دهنده برای من گزافه .
من در همین تجربه کمی که داشتم خدمتتون عرض میکنم من برنامه ام را اولین بار
فقط در مارکت پارس هاب آپلود کردم و بعد از بیست روز فقط یک فروش ثبت شد .
بعدش به فکر آپلود در بقیه مارکت ها شدم و الان بعد از گذشت یک سال و دو ماه
در مارکت بازار 550 فروش به ثبت رسیده و در بقیه مارکت ها هر کدوم فقط در حد
5 تا 10 عدد فروش ثبت شده .
هدف من از این شرح و بسط دادن فقط یک مسله هست .
فقط فروش بالای مارکت هست که میتونه یک توسعه دهنده رو به خودش جذب کند
و درصدشراکت مسله بعدی هست .
کما اینکه شما حسابیار ژوبین رو در ابتدا فقط در مارکت خودتان داشتین ولی میزان فروش
در بازار شما رو مجاب کرد که این برنامه رو از حالت انحصاری درآورده و در بازار آپلود کنید .
همه توسعه دهنده ها برای کسب درآمد به فکر ساخت اپلیکیشن میافتن .
به نظرم بقیه مارکت ها اگر صد درصد رو هم به توسعه دهنده بدن بازم ارزش نداره .
اگر میخواهید موفق باشید فقط به فکر جذب خریدار باشید .
من میگم فروش هنر شماست . شما وقتی هنرتان رو به توسعه دهندگان نشون بدین
موفق خواهید بود .
با سپاس.
با آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی تیم محترمتان
و به امید شکوفا شدن رقیب جدی برای بازار:چشمک:
عبدالناصر خواجه

morahimi
یک شنبه 31 خرداد 1394, 21:50 عصر
با نظر nevercom عزیز بسیار موافقم
من اولین بدنامه ام رو تو بازار , اپینیک, پلازا آپلود کردم
بازار 5000 دانلود داشت ولی اون دو تا مارکت روی هم به زور به 500 تا میرسه اینه دلیل برتری فعلی بازار!!!!!!

slr560
یک شنبه 31 خرداد 1394, 23:39 عصر
سلام
دوستان از نظر توسعه دهنده سیستم شما رو تحلیل کردن و منم میخوام به عنوان یک کاربر برنامه شما رو تحلیل کنم
برنامه شما رو نصب کردم و برای ساعاتی باهاش کار کردم
سعی شده طراحی برنامه به سمت متریال باشه ولی متاسفانه خیلی ناشیانه طراحی شده . اندازه فونت ها در بخش های مختلف برنامه ، انتخاب رنگ ، لگ بیش از حد در کل برنامه ، استفاده از کامپوننت ها در مکان نامناسب و موارد دیگه
به نظر من این برنامه برای پیشرفت کسب کار شما مناسب نیست . اولین نکته ای که یک کاربر رو جذب میکنه تا به برنامه مجذوب بشه نرم کار کردن برنامه هست ، استفاده از افکت های جالب و خیلی موارد دیگه . خیلی راحت کاربر برنامه شما رو نصب میکنه و با یک مقایسه ساده بین برنامه شما و برنامه های مشابه ، ترجیح میده از مارکت های دیگه استفاده کنه و بعد از چند دقیقه برنامه شما رو حذف میکنه. بحث مارکت با یه اپ ساده زمین تا آسمون فرق داره . کاربر با برنامه حال نکنه خیلی راحت کلا میزارش کنار و شما هیچ جوری دیگه نمیتونی جذبش کنی
مارکت بازار موفقیتش رو مدیون کپی کردن از Google Play هست . از نسخه ۱ داره از گوگل پلی کپی میزنه . چون اول بود تو ایران کارش گرفت.
برای شکست یه مارکت باید استراژی داشته باشید . اینکه بیاین و صرفا یه اپ بنویسید کارساز نیست . نمونش مایکت و ....
اینا فقط دارن تظاهر میکنن که پول درمیارن . وگرنه در مقایسه با بازار چیزی نیستن . استراژی نوشتن یک مارکت در یک کشور که رقیبش ۹۰ درصد بازار رو داره کاملا اشتباهه و شکست میخوره .
من حاضرم بهت قول بدم اگه ۹۹ درصد سود فروش برنامه ها رو هم به برنامه نویس ها بدی بازم اون برنامه نویس بعد چند ماه میفهمه اینجا خبری نیس و باید بره جای دیگه
شما اول باید ببینی چجوری کاربر عادی رو جذب کنی که برنامه شما رو به جای بازار نصب کنه و ازش استفاده کنه. شما ۱۰۰۰ تا برنامه نویسم جذب کنی توی مارکتت وقتی هیچ کاربری نباشه که پول بده واسه برنامه قاعدتا یکی یکی برنامه نویسا زده میشن
برای جا انداختن یک مارکت در یک کشور یا دنیا چند راه ساده هست که باید درست انجام بشه. استراتژی اول اینکه که نباید مستقیم برنامه مارکت رو تبلیغ کنی . باید از اپ های فوق العاده معروف استفاده کنی . تبلیغ توی برنامه رو منظورم نیست . منظورم پرداخت ها هست
مطالبی که گفته شد صرفا تجربیاتم بود و میخواستم روشنتون کنم . متاسفانه ما بلد نیستیم انتقاده کنیم . در صورتی که اگه انتقاد منطقی باشه باعث پیشرفت هست
یا علی:چشمک:

ParsHub
دوشنبه 01 تیر 1394, 15:10 عصر
سلام

بعنوان یک توسعه دهنده، این میزان پورسانت برای من در درجه ی چندم اهمیت قرار داره، مهمترین فاکتورها برای من تعداد کاربران هر مارکت و البته حرفه ای بودن تیم هست.

قبل از این برنامه ها رو در هر ۶ مارکت ایرانی قرار میدادم، اما بعد از مدتی و با توجه به میزان جذب کاربر هر مارکت، آپدیت ها رو ابتدا در بازار منتشر می کنم و سر فرصت در مارکت های دیگه.

یکی از مشکلاتی که برای توسعه دهنده ها وجود داره، سنگ اندازی بیخودی مارکت ها هست. من کاملاً به شرایط کشور و مسئولیت هایی که هر مارکت به عهده ش هست آشنا هستم، می دونم که برای اینکه از سوی برخی نهادها بهشون فشار نیاد مجبور هستن محدودیت هایی رو اعمال کنن. اما مشکل از اونجایی شروع میشه که شاید برای احتیاط بیشتر یا حتی بخاطر مسئولیتی که خودشون برای خودشون میبینن، دست توسعه دهنده رو می بندن.
در این مورد خاص به بازار اشاره می کنم، برای پرداخت ها از WebView استفاده می کنه اما اگر توسعه در برنامه ش از این روش برای پرداخت بانکی استفاده کنه، بهش گیر میده، در واقع باید رو این مورد حساس بود، اما بازار خودش باید به عنوان الگو از این اصل پیروی کنه، نه اینکه خودش رو در جایگاهی ببینه که برای صدمه ندیدن UX از این ضد الگو استفاده کنه.

بازار برای نیازهایی که داره انواع دسترسی ها رو میگیره، و بصورت خاص موقعیت مکانی کاربر، اما برای توسعه دهنده روی این مورد حساس هست و ممکنه برنامه رو منتشر نکنه. مشخصاً هر دو طرف برای درک بهتر کاربرانشون از این قابلیت استفاده می کنن (بجز برنامه هایی که کارشون نقشه و این موارد هست).

حرف اصلی این هست که باید نگاه مارکت به توسعه دهندگان مثل شرکای تجاری باشه، هر دو حقوقی برابر دارن و باید بتونن برای جذب کاربر و درآمد زایی از امکانات موجود استفاده کنن. نه اینکه این رابطه به شکل یک نهاد و مشتری ها باشه، در این حالت مارکت برای رسیدن به اهدافش از امکانات موجود استفاده می کنه، اما برای شما قوانینی رو وضع می کنه که دسترسی شما به این امکانات رو محدود می کنه.

یکی دیگه از مارکت هایی که باهاشون همکاری داشتم مایکت بوده، روزی یه ایمیل دریافت کردم ازشون که اگر از سیستم تبلیغاتی مگنت تو برنامه تون استفاده نکنین، برنامه از مایکت حذف میشه. این حرکت برای یه مارکت نوپا یا حتی بازار خیلی خطرناکه، در حالتی که مایکت کمتر از ۱۰۰۰ نصب به من داده بود و روزانه فقط ۲۹ کاربر فعال از این مارکت داشتم. خب بعد از اون حتی جوابشون رو هم ندادم و صادقانه بگم، اگر سهم خودشون رو به ۱۰ درصد هم کاهش بدن، سخته که باز برم سمتشون، چون این تیم از دید من اصلاً حرفه ای نیست و نباید مورد حمایت قرار بگیره.

در نهایت این رو قصد دارم بگم، برای توسعه دهنده گانی که به اندروید بعنوان یک بازار بلند مدت تر نگاه می کنن و میخوان روش سرمایه گذاری کنن، مهمترین چیز رابطه ای هست که بین مارکت و توسعه دهنده وجود داره، برای اون آدم خوش آیند نیست که سیستمی رو با صرف هزینه ی زیاد ایحاد کنه و در نهایت یک مارکت قوانینی سخت گیرانه تر از مارکت گوگل وضع کنه و حتی سلیقه ای عمل کنه و زحماتش به باد بره. این حس اطمینان مهمترین چیز هست.

من همین الان هم در پارس هاب فعالیت دارم، راستش رو بخواید نه نظر مثبت دارم و نه منفی، به هرحال میزان دانلودی که به من داده ناچیز بوده.
ضمن اینکه الان که خواستم تو پنل لاگین کنم، بخش مربوط به ورود باز نمیشد، اطلاع بدید تا درستش کنن.

ممنون
دوست عزیز
سلام و وقت بخیر
ممنونم از حسن توجه شما، خدمتتون عرض کنم که طبیعتا هر مارکتی سیاست خاص خودشو داره و من به همه مارکت ها و سیاست هاشون احترام میزارم و به نظر من حتی خود مارکت ها هم می توانند کنار هم باشند تا اینکه روبروی هم باشند!!!
در خصوص توسعه دهندگان هم اگه مطالب قبلی من رو خونده باشین متوجه خواهین شد که یکی از سیاست های اصلی در پارس هاب ارج نهادن به زحمات توسعه دهندگان است و حمایت و البته تعامل با شما عزیزان، به عنوان نمونه همی میتونید این رو از همین تاپیکی که اینجا و در دیگر فروم ها ایجاد کرده ام و با توجه به مشغله خودم سعی کردم مستقیما و صمیمانه تر و در محیطی دوستانه تر با شما عزیزان در ارتباط باشم و عقیده ام هم این است زحمت اصلی رو توسعه دهندگان می کشند و به قول شما شاید به نوعی شرکای تجاری ما باشند، پس نیاز به تعامل و هم افزایی برای بهتر شدن وجود داره ولی خوب انتشار برنامه ها تابع قوانینی کلی و نیز قوانین مختص هر مارکت می باشد و ما سعی کرده ایم که اگربرنامه ای از لحاظ کیفی و فنی از ویزگی های مناسبی برخوردار باشه رو مورد تایید قرار بدیم و در صورت وجود مشکل به توسعه دهنده راهکار ارایه دهیم.
برای افزایش کاربران هم خوب عمدتا به شما توسعه دهندگان و تعاملی که با مارکت ها دارید بستگی داره و وقتی برنامه های شما کامل و بروز باشه و با آن مارکت در تعامل باشید حتما کاربران هم متوجه این کیفیت خواهند شد و رشد خواهند کرد.

بازم ممنون از حسن توجه و همکاری شما دوست عزیز

حامد غنمی
مدیر محصول پارس هاب
44255631
ghanami@jhoobin.com

ParsHub
دوشنبه 01 تیر 1394, 15:32 عصر
با سلام
جناب غنمی از اینکه وقت گذاشتین و این تاپیک رو ایجاد کردین واقعا تشکر میکنم
ان شالله که مارکت بازار هم بفکر تبادل نظر مستقیم با توسعه دهندگان خودش بیافته.
من فقط یک برنامه ساختم و بکاربردن کلمه توسعه دهنده برای من گزافه .
من در همین تجربه کمی که داشتم خدمتتون عرض میکنم من برنامه ام را اولین بار
فقط در مارکت پارس هاب آپلود کردم و بعد از بیست روز فقط یک فروش ثبت شد .
بعدش به فکر آپلود در بقیه مارکت ها شدم و الان بعد از گذشت یک سال و دو ماه
در مارکت بازار 550 فروش به ثبت رسیده و در بقیه مارکت ها هر کدوم فقط در حد
5 تا 10 عدد فروش ثبت شده .
هدف من از این شرح و بسط دادن فقط یک مسله هست .
فقط فروش بالای مارکت هست که میتونه یک توسعه دهنده رو به خودش جذب کند
و درصدشراکت مسله بعدی هست .
کما اینکه شما حسابیار ژوبین رو در ابتدا فقط در مارکت خودتان داشتین ولی میزان فروش
در بازار شما رو مجاب کرد که این برنامه رو از حالت انحصاری درآورده و در بازار آپلود کنید .
همه توسعه دهنده ها برای کسب درآمد به فکر ساخت اپلیکیشن میافتن .
به نظرم بقیه مارکت ها اگر صد درصد رو هم به توسعه دهنده بدن بازم ارزش نداره .
اگر میخواهید موفق باشید فقط به فکر جذب خریدار باشید .
من میگم فروش هنر شماست . شما وقتی هنرتان رو به توسعه دهندگان نشون بدین
موفق خواهید بود .
با سپاس.
با آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی تیم محترمتان
و به امید شکوفا شدن رقیب جدی برای بازار:چشمک:
عبدالناصر خواجه

جناب آقای خواحه
ممنون از شما بابت نظراتتون و شرکت در بحث
خدمت شما عرض کنم که متاسفانه بعضی از توسعه دهندگان ما میان و برنامشونو در مارکتی قرار میدن و میرن به امان خدا،بعدشم توقع دارن وقتی مثلا دو روز بعد که مراجعه کردن تاپ فروش شده باشند اما خوب این به تنهایی کافی نیست، فک میکنید مثلا اگر شرکتی مثل داروگر و گلرنگ و... هم همین کار رو میکردن و میومدن فقط توی سوپر مارکت ها میزاشتن محصولشون رو الان اینقدر پرفروش بودن؟!!!جواب روشن است «خیر».
مارکت ها در اصل حکم واسطه و محلی برای عرضه محصولات رو دارند و خود توسعه دهندگان و ناشران و تولید کنندگان هستند که باید اثر خودشونو معرفی بکنند و کاربرانشونو از مزایا و ویژگی های محصولشون مطلع کنند و اون هارو راغب به خربد کنند و مهم هم نیست از کدوم مارکت!!!چون از هرکجا خرید بشه در مجموع به سود خواهند رسید، ولی خوب ما مارکت ها هم سعی میکنیم محصولات بهتر رو در شرایطی قرار دهیم بهتر دیده بشوند و در کل قسمت های مختلفی مانند پیشنهاد و پرفروش ترین ها و جدیدترین ها و ... درست کنیم که محصولا هرکدام با ویژگی هایی در این گرئه ها جا بگیرند و به نمایش کاربر در بیان.
و من همیشه وقتی با توسعه دهنده عزیزی صحبت میکنم میگم برای فروش بهتر سعی کن بیشتر رسمیت خودتو نشون بدی و حداقل یه وب سایت و یا یه وبلاگ بدون هزینه راه اندازی کن و محصولاتتو و مشخصاتشو عکس هاشو ، ویدیو هاشو و مارکت هایی که آن محصولاتو توش عرضه میکنی معرفی کن که طبیعتا تاثیر بیزایی در فروش تو خواهد داشت...
در خصوص حسابیار هم بگم که ما خودمان قبل از اینکه پارس هاب رو تولید کنیم نرم افزار های بسیار قدرتمندی مثل حسابیار دیکشنری های قوی مثل آرینپور و هوشیار و ژبین و نرم افزار های کاربردی مثل مارد خرج و ندای توحید و غیره تولید کرده بودیم و در مارکت های مختلفی ارایه کرده بودیم و هیچ گونه انحصاری در عرضه در مارکت ها نداشتیم و دید ما همین عدم انحصار است چون به عقیده ما هر مارکتی کاربران و طرفداران خاص خودشو داره و ما محصولاتمون رو در انحصار کاربران خاصی قرار نمیدیم و هم با هر سلیقه ای می تونند از هر مارکت و هر برنامه ای استفاده کنند.

با تقدیم احترام
حامد غنمی
مدیر محصول پاری هاب

ParsHub
دوشنبه 01 تیر 1394, 15:36 عصر
با نظر nevercom عزیز بسیار موافقم
من اولین بدنامه ام رو تو بازار , اپینیک, پلازا آپلود کردم
بازار 5000 دانلود داشت ولی اون دو تا مارکت روی هم به زور به 500 تا میرسه اینه دلیل برتری فعلی بازار!!!!!!

سلام و تشکر از اظهار عقیدتون
اما پیشنهاد می کنم یه مقدار به آینده به صورت امیدوارانه تر دقت کنید و به نظرم دید وسیع تری نسبت به فروش های خود داشته باشید فک میکنید اگر شرکتی مثل سامسونگ و یا ال جی هم تو ایران این عقیدرو داشت و کلا محصولاتشو محدود به دوتا فروشگاه توی جمهوری میکرد میتونست به خوبی الان فروش داشته باشه؟!!!

با تقدیم احترام
حامد غنمی
مدیر محصول پارس هاب

ParsHub
دوشنبه 01 تیر 1394, 15:45 عصر
سلام
دوستان از نظر توسعه دهنده سیستم شما رو تحلیل کردن و منم میخوام به عنوان یک کاربر برنامه شما رو تحلیل کنم
برنامه شما رو نصب کردم و برای ساعاتی باهاش کار کردم
سعی شده طراحی برنامه به سمت متریال باشه ولی متاسفانه خیلی ناشیانه طراحی شده . اندازه فونت ها در بخش های مختلف برنامه ، انتخاب رنگ ، لگ بیش از حد در کل برنامه ، استفاده از کامپوننت ها در مکان نامناسب و موارد دیگه
به نظر من این برنامه برای پیشرفت کسب کار شما مناسب نیست . اولین نکته ای که یک کاربر رو جذب میکنه تا به برنامه مجذوب بشه نرم کار کردن برنامه هست ، استفاده از افکت های جالب و خیلی موارد دیگه . خیلی راحت کاربر برنامه شما رو نصب میکنه و با یک مقایسه ساده بین برنامه شما و برنامه های مشابه ، ترجیح میده از مارکت های دیگه استفاده کنه و بعد از چند دقیقه برنامه شما رو حذف میکنه. بحث مارکت با یه اپ ساده زمین تا آسمون فرق داره . کاربر با برنامه حال نکنه خیلی راحت کلا میزارش کنار و شما هیچ جوری دیگه نمیتونی جذبش کنی
مارکت بازار موفقیتش رو مدیون کپی کردن از Google Play هست . از نسخه ۱ داره از گوگل پلی کپی میزنه . چون اول بود تو ایران کارش گرفت.
برای شکست یه مارکت باید استراژی داشته باشید . اینکه بیاین و صرفا یه اپ بنویسید کارساز نیست . نمونش مایکت و ....
اینا فقط دارن تظاهر میکنن که پول درمیارن . وگرنه در مقایسه با بازار چیزی نیستن . استراژی نوشتن یک مارکت در یک کشور که رقیبش ۹۰ درصد بازار رو داره کاملا اشتباهه و شکست میخوره .
من حاضرم بهت قول بدم اگه ۹۹ درصد سود فروش برنامه ها رو هم به برنامه نویس ها بدی بازم اون برنامه نویس بعد چند ماه میفهمه اینجا خبری نیس و باید بره جای دیگه
شما اول باید ببینی چجوری کاربر عادی رو جذب کنی که برنامه شما رو به جای بازار نصب کنه و ازش استفاده کنه. شما ۱۰۰۰ تا برنامه نویسم جذب کنی توی مارکتت وقتی هیچ کاربری نباشه که پول بده واسه برنامه قاعدتا یکی یکی برنامه نویسا زده میشن
برای جا انداختن یک مارکت در یک کشور یا دنیا چند راه ساده هست که باید درست انجام بشه. استراتژی اول اینکه که نباید مستقیم برنامه مارکت رو تبلیغ کنی . باید از اپ های فوق العاده معروف استفاده کنی . تبلیغ توی برنامه رو منظورم نیست . منظورم پرداخت ها هست
مطالبی که گفته شد صرفا تجربیاتم بود و میخواستم روشنتون کنم . متاسفانه ما بلد نیستیم انتقاده کنیم . در صورتی که اگه انتقاد منطقی باشه باعث پیشرفت هست
یا علی:چشمک:

با سلام و ممنونم از نظارت فنی و صادقانت
تا حدی حق با شماست و برنامه ما بعضی ایرادات رو داره اما خوب داشتن ایراد چیز طبیعی هست و الته ما هم برای بهتر شدن تلاش میکنیم و سعی میکنیم که مشکلات رو برطرف بکنیم و نظرات دوستانی مث شما کمک شایانی به ما خواهد کرد و من هم از نوشته های شما چندتا نکترو جهت بررسی و انتقال به بخش فنی یادداشت کردم و ازت تشکر می کنم بخاطر انتقادات منطقی و صادقانه و البته فنیت.
تیم فنی پارس هاب دایما در تلاش برای بهتر شدن و رفع نواقص و پاسخوگیی و برطرف کردن مشکلات و فید بک هایی است ککه از کاربران و توسعه دهندگان میگیره و خوب همونجور که خودتون میدونید با توجه به تنوع کانتنت هایی ما داریم هماهنک کردن آنه ا در عرضه و نمایش کار سختری هست نسبت به این که فقط برنامه و بازی داشته باشیم،(تاکیید میکنم سخت تر نگفتم نشدنی)و خوب طبیعتا مستلزم زمان بیشتری هست و توی این راه شما توسعه دهندگان آگاه و دوست داشتنی حتما میتونید کمک بسزایی به ما بکنبد...

ParsHub
شنبه 06 تیر 1394, 08:13 صبح
v دیوال
پس از بروزرسانی پارس هاب (http://www.parshub.com) و بعد از ورود به برنامه، گزینه جدیدی به نام "دیوال" در بالای صفحه اصلی نظر شما را به خود جلب می نماید.
"دیوال" در جدیدترین نسخه ارایه شده پارس هاب به آن افزوده شده است و جذابیت های زیادی برای کاربران به وجود آورده است. مهم ترین امکانات بخش "دیوال" عبارتند از:
- مشاهده نظرات و توضیحاتی که تاکنون در مورد برنامه های موجود در پارس هاب ارایه کرده اید
- مشاهده لیست برنامه هایی که تاکنون شما و یا دوستانتان از پارس هاب خریداری نموده اید
- مشاهده مدال هایی که در پارس هاب دریافت کرده اید و تعداد امتیاز باقی مانده جهت دریافت مدال بعدی

milad.programmer
دوشنبه 15 تیر 1394, 23:24 عصر
با سلام خدمت مدیر پارس هاب . من از صبحی تا حالا دارم سعی میکنم برنامم رو داخل مارکت شما آپلود کنم ولی تا نصفه میره دیگه گیر میکنه و جلوتر نمیره لطفا بررسی کنید ممنون.

orache
سه شنبه 16 تیر 1394, 18:13 عصر
سلام من الان موبایلم کمی ایراد پیدا کرده نرم افزار پارس هابو خیلی وقت پیش نصب کردم ! تعداد کاربراتون چقدره ؟ و اینکه ایا مثل بازار باید تا 300 هزار تومن برسه تا پرداخت کنین ؟ البته 300 تومن قابل پرداخت یعنی باید به 500 تومن برسه
من 18 و خورده ای سالمه 4 - 5 سال دارم بازی سازی میکنم و فقط به علت نبودن یه جای مناسب برای عرضه ی بازی و مشکلات دیگه مثل انتظارات کاربران (فقط رایگان ) تا حالا 2 تا بازیه نا موفق ساختم البته چند سال پیش ... رقبت ساخت بازی هم زیر صفره الان 3 تا بازیه ناقص دارم یعنی 90 درصدش کامله ولی اصلا رقبت نمیکنم ادامش بدم چون واقعا میدونم اخرش به هیچ ختم میشه تمامی دوستانی که 2 - 3 سال پیش با هم کار میکردیم و هممون بازی ساز بودیم الان فقط من با 2 - 3 نفر دیگه موندیم همه گذاشتن کنار بازی سازی و برنامه نویسیو
در کل امیدوارم موفق شین شما ولی فکر نمیکنم اینطور بشه با این وضع و اوضاع به زودی برنامه نویسیا و بازی سازا تک تک میکشن کنار و این به ضرر مارکت های ایرانی هست . اگر هم تحریم های بانکی حذف بشه و کاربر ها بتونن بازیشونو بذارن تو گوگل پلی و اینجور جاها باز به ضرر مارکت های ایرانی هست !
به نظر من اگر یه مارکتی کاری انجام بده که دیگری انجام نداده باشه موفق میشه الان از نظر کلی ایران اپس و مایکت و کندو و بازار و همراه اول زیاد تفاوتی با هم ندارن جز کاربرها !!!!
اگر شما بتونین از طرف کاربر ها app ها و بازی هارو بتونین گوگل پلی و ایتونز بذارین خوبه یعنی هم در مارکت خودتون و هم در مارکت خارجی !
موفق باشین !

ParsHub
شنبه 20 تیر 1394, 12:17 عصر
با سلام خدمت مدیر پارس هاب . من از صبحی تا حالا دارم سعی میکنم برنامم رو داخل مارکت شما آپلود کنم ولی تا نصفه میره دیگه گیر میکنه و جلوتر نمیره لطفا بررسی کنید ممنون.
سلام

پس از اعلام مشکل شمابه بخش فنی و پس از بررسی و تست، مشکلی در بارگذاری برنامه ها مشاهده نگردید، در صورتی که همچنان مشکل شما پابرجاست لطفا با شماره 021-44255631 با بخش پشتیبانی - آقای شاه حسینی(پیگیر مشکل شما) تماس حاصل فرمایید.

سپاس
حامد غنمی
مدیر محصول پارس هاب

ParsHub
شنبه 20 تیر 1394, 12:23 عصر
سلام من الان موبایلم کمی ایراد پیدا کرده نرم افزار پارس هابو خیلی وقت پیش نصب کردم ! تعداد کاربراتون چقدره ؟ و اینکه ایا مثل بازار باید تا 300 هزار تومن برسه تا پرداخت کنین ؟ البته 300 تومن قابل پرداخت یعنی باید به 500 تومن برسه
من 18 و خورده ای سالمه 4 - 5 سال دارم بازی سازی میکنم و فقط به علت نبودن یه جای مناسب برای عرضه ی بازی و مشکلات دیگه مثل انتظارات کاربران (فقط رایگان ) تا حالا 2 تا بازیه نا موفق ساختم البته چند سال پیش ... رقبت ساخت بازی هم زیر صفره الان 3 تا بازیه ناقص دارم یعنی 90 درصدش کامله ولی اصلا رقبت نمیکنم ادامش بدم چون واقعا میدونم اخرش به هیچ ختم میشه تمامی دوستانی که 2 - 3 سال پیش با هم کار میکردیم و هممون بازی ساز بودیم الان فقط من با 2 - 3 نفر دیگه موندیم همه گذاشتن کنار بازی سازی و برنامه نویسیو
در کل امیدوارم موفق شین شما ولی فکر نمیکنم اینطور بشه با این وضع و اوضاع به زودی برنامه نویسیا و بازی سازا تک تک میکشن کنار و این به ضرر مارکت های ایرانی هست . اگر هم تحریم های بانکی حذف بشه و کاربر ها بتونن بازیشونو بذارن تو گوگل پلی و اینجور جاها باز به ضرر مارکت های ایرانی هست !
به نظر من اگر یه مارکتی کاری انجام بده که دیگری انجام نداده باشه موفق میشه الان از نظر کلی ایران اپس و مایکت و کندو و بازار و همراه اول زیاد تفاوتی با هم ندارن جز کاربرها !!!!
اگر شما بتونین از طرف کاربر ها app ها و بازی هارو بتونین گوگل پلی و ایتونز بذارین خوبه یعنی هم در مارکت خودتون و هم در مارکت خارجی !
موفق باشین !
با سلام
ضمن قدردانی از اظهار نظر و مشارکت در تاپیک ما، خدمت شما اعلام کنم که اول پیشنهاد می کنم مجددا پارس هاب رو نصب نمایید و ما را از نظرات خودتون از لحاظ فنی و محتوایی آگاه کنید، در خصوص پاسخ شما هم بگم که در پارس هاب هیچ حداقلی برای واریز سهم توسعه دهنده نمیباشد و واریز به صورت ماهانه و منظم و با در نظر گرفتن 70 در صد خالص (بدون هیچ کسوراتی) می باشد.

سپاس
حامد غنمی
مدیر محصول پارس هاب

reza_web
شنبه 20 تیر 1394, 12:47 عصر
من كه برنامه هامو دارم كم كم از بازار به پارس هاب منتقل مي كنم
بنظرم بازار زيادي پولكي شده

ParsHub
یک شنبه 21 تیر 1394, 10:19 صبح
من كه برنامه هامو دارم كم كم از بازار به پارس هاب منتقل مي كنم
بنظرم بازار زيادي پولكي شده
با سلام

ضمن قدردانی از حسن لطف شما نسبت به مارکت پارس هاب، امیدوارم که بتوانیم بستری امن و مناسب برای همکاری با شما و دیگر همکاران توسعه دهنده عزیز فراهم نماییم.
لطفا برای پیگیری نام خود را به من اعلام نمایید.

سپاس
حامد غنمی
مدیر محصول پارس هاب
ghanami@jhoobin.com
021-44255631

EDRIS0131
دوشنبه 22 تیر 1394, 18:01 عصر
با سلام وعرض خسته نباشيد
من ماركت شما رو نصب كردم متاسفانه ديزاينش ب دل من ننشست....:لبخند::لبخند:
ولي موفق باشيد.........

reza_web
سه شنبه 23 تیر 1394, 07:51 صبح
سلام
از ديشب 22 تير 1394 تا الان سايتتان قطع است چرا؟

ParsHub
سه شنبه 23 تیر 1394, 10:27 صبح
با سلام وعرض خسته نباشيد
من ماركت شما رو نصب كردم متاسفانه ديزاينش ب دل من ننشست....:لبخند::لبخند:
ولي موفق باشيد.........

سلام
ممون بابت نظرت اما خوب طبیعیه، هرکسی نظری داره و میتونه نظرات مختلف باشه...
امیدوارم در آینده نظرات شمارو به صورت تخصصی تر و کامل تر و به منظور بهبود سامانه خودمون داشته باشم..
سپاس

ParsHub
سه شنبه 23 تیر 1394, 10:31 صبح
سلام
از ديشب 22 تير 1394 تا الان سايتتان قطع است چرا؟
با سلام
در حال حاضر به علت افزایش حجم زیاد اطلاعات و همینطور افزایش رضایتمندی کاربران در حال تغییر بعضی از زیر ساخت های خود هستیم.
از اختلال بوجود آمده عذر خواهی می کنم و بزودی حل خواهد شد.

سپاس

EDRIS0131
شنبه 27 تیر 1394, 12:42 عصر
سلام
ممون بابت نظرت اما خوب طبیعیه، هرکسی نظری داره و میتونه نظرات مختلف باشه...
امیدوارم در آینده نظرات شمارو به صورت تخصصی تر و کامل تر و به منظور بهبود سامانه خودمون داشته باشم..
سپاس

با سلام و تبریک این عید ب شما و تمام دوستان گرامی
دیروز تو مارکت شما عضو شدم
نسخه وبش خوب و رضایت بخشه....
یه برنامه هم خواستم بذارم اما چون حساب تجاری رو فعال نکرده بودم نشد....
برای مارکت اینطوری نیست...
آیا بهتر نیست فعال باشه و نیازی به حساب تجاری نباشه؟
(الان ک کافی نتم به کارت ملی دسترسی نیس)
بعد اگه برنامه فروشی داشت آدم خودش حسابشو تکمیل میکنه.....
همچنین برنامه رو اینجا براتونن تو خصوصی میفرستم اگه مشکلی نداشت و قابلیت انتشار رو داشت لطفا اعلام کنید تا نسبت به اکتیو کردن حسابم اقدام کنم
من تو بازار یا جاهای دیگه عضو نیستم (فقط تو مارکت هستم - ان هم به دلیل اینکه سریع راهنمایی میکنم )
متاسفانه تو مارکت جایی برای پیام گذاشتن برای مدیران نیست (منظورم در هنگام ارسال برنامه هست که قسمتی نیست تا توضیحی درباره برنامه به مدیران بدیم تا در حال بررسی ان توضیح رو بخونن)
تو پارس هاب همچین بخشی هست ؟؟
اگه نیست پیشنهادم اینه که ادد کنید
موفق و سربلند باشید
به امید همکاری های آینده
my app e-boook
133359

ParsHub
یک شنبه 04 مرداد 1394, 08:48 صبح
با سلام و تبریک این عید ب شما و تمام دوستان گرامی
دیروز تو مارکت شما عضو شدم
نسخه وبش خوب و رضایت بخشه....
یه برنامه هم خواستم بذارم اما چون حساب تجاری رو فعال نکرده بودم نشد....
برای مارکت اینطوری نیست...
آیا بهتر نیست فعال باشه و نیازی به حساب تجاری نباشه؟
(الان ک کافی نتم به کارت ملی دسترسی نیس)
بعد اگه برنامه فروشی داشت آدم خودش حسابشو تکمیل میکنه.....
همچنین برنامه رو اینجا براتونن تو خصوصی میفرستم اگه مشکلی نداشت و قابلیت انتشار رو داشت لطفا اعلام کنید تا نسبت به اکتیو کردن حسابم اقدام کنم
من تو بازار یا جاهای دیگه عضو نیستم (فقط تو مارکت هستم - ان هم به دلیل اینکه سریع راهنمایی میکنم )
متاسفانه تو مارکت جایی برای پیام گذاشتن برای مدیران نیست (منظورم در هنگام ارسال برنامه هست که قسمتی نیست تا توضیحی درباره برنامه به مدیران بدیم تا در حال بررسی ان توضیح رو بخونن)
تو پارس هاب همچین بخشی هست ؟؟
اگه نیست پیشنهادم اینه که ادد کنید
موفق و سربلند باشید
به امید همکاری های آینده
my app e-boook
133359
ادریس جان
سلام و خسته نباشید برای وقتی که گزاشتی و نظراتی که ارایه کردی.
درخصوص موارد ذکر شده از جانب شما عرض کنم که خوب در خصوص تایید حساب تجاری روالی هست که باید تایید بشه و برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی میباش که مثلا فردی با اسم جعلی ثبت نام کند و قصد کلاهبرداری دشاته باشه اما با توحه به کپی که برای ما ارسال می کنید سعی میکنیم از این روش از جعل جلوگیری کنیم که در نهایت به نفع توسعه دهندگان خواهد بود.
همانطور هم که شما احتمالا زمان بارگذاری برنامه تان دیدید ما پنجره ای با عنوان «
توضیحاتی برای تیم بررسی برنامه » پیش بینی کرده ایم که می توانید از طریق آن توضیحات خودتون رو برای تیم بررسی ارسال نمایید.
در ضمن برنامه شما با در نظر گرفتن حداقل استانداردها تایید شده است و الان بر روی مارکت در حال انتشار می باشد امیدوارم که بتوانیم پیشرفت شمارو با سرعتی بسیار زیاد مشاهده نماییم.
سپاس و درود

darkhah1
یک شنبه 04 مرداد 1394, 10:24 صبح
سلام من چند مدت هست كه نمي تونم نرم افزار توي ماركت شما بزارم اصلا وارد نميشه ميشه مشكل بنده را حل كنيد؟؟ user: darkhah1
email: darkhah1@yahoo.com
لطفا از طريق ايميل جواب دهيد

ParsHub
دوشنبه 05 مرداد 1394, 08:44 صبح
سلام من چند مدت هست كه نمي تونم نرم افزار توي ماركت شما بزارم اصلا وارد نميشه ميشه مشكل بنده را حل كنيد؟؟ user: darkhah1
email: darkhah1@yahoo.com
لطفا از طريق ايميل جواب دهيد
با سلام
پاسخ شما از طریق ایمیل ارسال گردید.
سپاس

ParsHub
دوشنبه 12 مرداد 1394, 12:43 عصر
بعد از ورود به پارس هاب، گزینه جدیدی به نام "دیوال" در بالای صفحه اصلی نظر شما را به خود جلب می نماید.
«دیوال» در نسخه 2.11.1 به پارس هاب افزوده شده است و جذابیت های زیادی برای کاربران به وجود آورده است.

http://bayanbox.ir/view/8104070240028660860/Diwall.jpg

مهم ترین امکانات بخش "دیوال" عبارتند از:

ParsHub
چهارشنبه 28 مرداد 1394, 15:02 عصر
با سلام خدمت همکاران عزیز پارس هاب (http://parshub.com)؛
آیا میدونستید تو مارکت پارس هاب، تنها نسخه آخر شما به کاربران عرضه نمیشه و کاربران در صورت لزوم می تونند با کلیک بر روی گزینه «سایر نسخه ها»، به نسخه های قبلی برنامه های شما هم دسترسی داشته باشند و نسخه ای که با گوشی کاربر متناسب می باشد (با توحه به نسخه اندروید و یا مشخصات سخت افزاری) رو دریافت کنند.
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=134592&stc=1

armin8651
پنج شنبه 29 مرداد 1394, 23:46 عصر
با سلام خدمت همکاران عزیز پارس هاب (http://parshub.com)؛
آیا میدونستید تو مارکت پارس هاب، تنها نسخه آخر شما به کاربران عرضه نمیشه و کاربران در صورت لزوم می تونند با کلیک بر روی گزینه «سایر نسخه ها»، به نسخه های قبلی برنامه های شما هم دسترسی داشته باشند و نسخه ای که با گوشی کاربر متناسب می باشد (با توحه به نسخه اندروید و یا مشخصات سخت افزاری) رو دریافت کنند.
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=134446&stc=1

بسیار امکان جالبی است، از این ویژگی ها به امکانات مارکت اضافه کنید در جذب کاربر تاثیر گذاره

ParsHub
دوشنبه 02 شهریور 1394, 08:38 صبح
بسیار امکان جالبی است، از این ویژگی ها به امکانات مارکت اضافه کنید در جذب کاربر تاثیر گذاره

با سلام
سپاس بخاطر حسن لطف و توجهتون، پارس هاب دارای ویژگی های بسیاریست که متاسفانه بسیاری از آن بی اطلاع هستند و ما سعی بر معرفی ویژگی های آن داریم...

EDRIS0131
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 16:31 عصر
با سلام
چند وقت پیش با یو سی بروزر سایت پارس هاب رو چک کردم
اطلا جالب نبود
همش بهم ریختگی داشت
لطفا به این مورد هم توجه کنید:لبخندساده:
همچنین پیام خصوصی ما رو هم جواب ندادیدا!!!!:افسرده:

ParsHub
دوشنبه 09 شهریور 1394, 08:13 صبح
با سلام
چند وقت پیش با یو سی بروزر سایت پارس هاب رو چک کردم
اطلا جالب نبود
همش بهم ریختگی داشت
لطفا به این مورد هم توجه کنید:لبخندساده:
همچنین پیام خصوصی ما رو هم جواب ندادیدا!!!!:افسرده:

سلام

ممنونم بخاطر پیگیری و حسن لطفت نسبت به پارس هاب، میشه بیشتر درخصوص مشکلات بهم ریختگی که عرض کردی توضیح بدی؟
ضمنا پیام خصوصی شما رو هم پاسخ دادم.
سپاس

EDRIS0131
دوشنبه 09 شهریور 1394, 13:40 عصر
با سلام مجدد.....
متاسفانه چند هفته پیش چک کردم و سکرین شاتی هم نگرفتم....
ولی همین طور که میدونید یو سی بروزر دو حالت نمایش داره
1-حالت موبایل (که با استانداردهای خودش چیدمان صفحات رو تغییر میده و حتی میشه ان صفحات رو با پسوند uhtml سیو کرد )
2 - حالت پی سی (که مثل دیگر مرورگر ها نمایش میده )
من با حالت موبایل چک کردم به همریختگی بی نظمی داشت.....
پیشنهاد میکنم خودتون یه بار با موبایل-یو سی بروزر چک کنید متوجه میشید
البته بگم که یو سی بیشتر سایت هایی رو که من دیدم رو به نحو احسنی چیدمان میده تا کاربران راحتتر باشند و دیتای کمتری هم مصرف شه
ولی با چه سازوکار ها و استانداردی این کار رو میکنه بنده در جریان نیستم
در صورت تمایل میتونید از یو سی بپرسید
تجربه نشون داده که خیلی سریع به ایمیل ها جواب میدن
موفق و سربلند باشید

ParsHub
سه شنبه 10 شهریور 1394, 09:42 صبح
با سلام مجدد.....
متاسفانه چند هفته پیش چک کردم و سکرین شاتی هم نگرفتم....
ولی همین طور که میدونید یو سی بروزر دو حالت نمایش داره
1-حالت موبایل (که با استانداردهای خودش چیدمان صفحات رو تغییر میده و حتی میشه ان صفحات رو با پسوند uhtml سیو کرد )
2 - حالت پی سی (که مثل دیگر مرورگر ها نمایش میده )
من با حالت موبایل چک کردم به همریختگی بی نظمی داشت.....
پیشنهاد میکنم خودتون یه بار با موبایل-یو سی بروزر چک کنید متوجه میشید
البته بگم که یو سی بیشتر سایت هایی رو که من دیدم رو به نحو احسنی چیدمان میده تا کاربران راحتتر باشند و دیتای کمتری هم مصرف شه
ولی با چه سازوکار ها و استانداردی این کار رو میکنه بنده در جریان نیستم
در صورت تمایل میتونید از یو سی بپرسید
تجربه نشون داده که خیلی سریع به ایمیل ها جواب میدن
موفق و سربلند باشید
ممنون بابت پاسخت و بررسی ای که انجام دادی، خدمت شما عرض کنم که وب سایت ما موبایل فرندلی و یا اصطلاحا ریسپانسیو و تطابق پذیر با موبایل طراحی شده است و نباید مشکلی با باز شدن در موبایل ها داشته باشد، اما حتما مواردی که شما گفتید رو به بخش فنی ارجاع خواهم داد تا بررسی کنند.
سپاس

ParsHub
چهارشنبه 15 مهر 1394, 15:53 عصر
همکاران گرامی،
شمامی توانید برای اطلاع از اخبار، رویدادها، پیشنهادات ویژه و ویژگی های پارس هاب، به کانال رسمی ما در تلگرام بپیوندید.
Telegram.me/ParsHubStore

http://bayanbox.ir/preview/3236964472146629700/Follow-Us-On-Telegram2.jpg (http://bayanbox.ir/info/3236964472146629700/Follow-Us-On-Telegram2)

برای دریافت پارس هاب می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

http://bayanbox.ir/preview/2570433651633073867/dl-ParsHub200x60-222.jpg (http://mobi.parshub.com/ParsHub.apk)

و یا QrCode:

http://bayanbox.ir/thumb/636039335864414252/ParsHub-Apk.jpg (http://bayanbox.ir/info/636039335864414252/ParsHub-Apk)

ParsHub
دوشنبه 16 آذر 1394, 15:07 عصر
در دو بروزرسانی اخیر پارس هاب، امکانات زیر اضافه شده است:

گونه 2.21.1

راه اندازی بخش فهرست توسعه دهندگان و ناشران
پشتیبانی از پردازنده های 64 بیتی

گونه 2.20.2

امکانات درج تخفیف برای محصولات (ویژه توسعه دهندگان و ناشران)
امکان پخش فیلم به صورت آنلاین
تنظیم کیفیت پخش فیلم با سرعت اینترنت (Dynamic Adaptive Streaming)
امکان اشتراک لینک محصولات در شبکه های اجتماعی
تغییرات جزئی در واسط کاربری
رفع مشکلات جزئی

http://bayanbox.ir/preview/3158736019480656123/ParsHubLogo-3.jpg (http://www.parshub.com/push/APP/1)

برای استفاده از امکانات بالا، پارس هاب خود را بروزرسانی کنید. (http://www.parshub.com/push/APP/1)