PDA

View Full Version : طراحی اپلیکیشن کتاب اندروید

sahra2010
سه شنبه 26 خرداد 1394, 12:27 عصر
من میخواهم یک اپلیکیشن کتاب طراحی کنم و نسبتا مبتدی هستم، اگر امکانش هست میخواستم نیازمندی هایش را توضیح بدم شما بررسی کنید که برای نمایش محتوا، چه گزینه هایی میتونم استفاده کنم
متن من باید این 5 خصوصیت را داشته باشه:

قسمت های مختلف متن من، فونت ها و رنگ ها و اندازه های مختلفی دارد.
متنی که به نمایش در می آید، یک متن خلاصه شده است ..به این معنی که یک آیکن و یا یک کلمه لینک مانند در آن تعبیه شده که با کلیک بر روی آن متن توسعه پیدا میکند...متنی که توسعه می یابد در ادامه ی همان متن خلاصه شده است، یعنی فقط پنهان شده بوده، وگرنه فعل و فاعل آن با هم همخوانی دارد و همان را ادامه میدهد فقط برای توضیح بیشتر ممکن است کاربر بر روی آن کلیک کند...(مثل مفهوم collapse and expand)
در میان متن، لینک به قسمت های مختلف کتاب باشد
در میان متن ممکنه ویدئو هم باشه... که مثل شبکه های اجتماعی تا کلیک نکنی ویدئو نمایش داده نشه..
در میان متن یه باکس هایی وجود داره که مثل حالت slide هست و متن به همراه ویدئو هست ، به این صورت که مثلا در بالای آن ویدئو و در پایین آن متن مرتبط با اون نمایش داده بشه. یه حالت flip (حالا اسمش نمیدونم چی هست، همینکه تاچ کنیم بره صفحه بعد)هم داشته باشه که وقتی میزنیم فیلم و متن بعدی بیاد...

خواهشمندم بفرمایید که چه گزینه هایی وجود داره که بتونم متنم را با این ویژگیها نمایش بدم؟:متفکر: