PDA

View Full Version : نصب نشدن دات نت 3.5:::راهنمایی کنید

Behnam6670
سه شنبه 26 خرداد 1394, 17:48 عصر
با سلام خدمت دوستای عزیز

من یه سوال داشتم!!!!:گریه:
آیا دات نت 4.5 رو سیستم نصب باشه دیگه اجازه نصب 3.5 رو بهت نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من هر کاری میکنم 3.5 رو نصب کنم نصب نمیشه چیکار باید بکنم؟؟

Motevalizadeh
سه شنبه 26 خرداد 1394, 18:17 عصر
دقیقا اگه اروری که میده رو پیست کنید جواب دادن راحت تر میشه.
ربطی به دات نت 4.5 نباید داشته باشه.

abdullah20
سه شنبه 26 خرداد 1394, 18:32 عصر
منظورتون نصب روی ویندوز 8 هستش؟

ebrahim.rayatparvar
سه شنبه 26 خرداد 1394, 19:05 عصر
سلام مهندس جان
اگه رو ویندوز 8 یا ویندوز سرور 2012 هست برید از سی دی یا هر چیزی که ویندوز داخلش دارید از پوشه Source پوشه sxs رو کپی کنید و در درایو C بریزید و با Command Prompt (Admin) دستور زیر رو تایپ کنید :

Dism /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\SxS /LimitAccess

حالا برید کنترل پنل و Program and features و از گزینه سمت چپ Trun windows features on or off رو بزنید حالا با تیک زیدن .net 3.5 به طور اتوماتیک نصب میشه.

SabaSabouhi
چهارشنبه 27 خرداد 1394, 08:17 صبح
سلام مهندس جان
اگه رو ویندوز 8 یا ویندوز سرور 2012 هست برید از سی دی یا هر چیزی که ویندوز داخلش دارید از پوشه Source پوشه sxs رو کپی کنید و در درایو C بریزید و با Command Prompt (Admin) دستور زیر رو تایپ کنید :

Dism /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\SxS /LimitAccess

حالا برید کنترل پنل و Program and features و از گزینه سمت چپ Trun windows features on or off رو بزنید حالا با تیک زیدن .net 3.5 به طور اتوماتیک نصب میشه.

سلام
دوست عزیز، همون فرمانی که نوشتی، کار نصب رو انجام می‌ده. نیازی به مراجعه به Control Panel نیست.

* نکته‌ی مهم
در صورت نصب Language Pack دیگه امکان این کار وجود نخواهد داشت. ( به گفته‌ی خود مایکروسافت )
پس اگه می‌خواین زبان فارسی رو به ویندوز اضافه کنید ( که اصلاً کار جالبی نیست ) حتماً قبلش
دات نت 3.5 رو نصب کنید.

صبا صبوحی