PDA

View Full Version : ایمپورت بک آپ فولدر data در mysql

dddd10
شنبه 30 خرداد 1394, 20:05 عصر
سلام
مدتی پیش مشکلی برای ومپ سرور من رخ داد و مجبور شدم فولدر data را کپی کنم تا مجددا ومپ را نصب کنم. بعد از نصب این فولدرو سر جای قبلی قرار دادم اما اطلاعات جداول وجود نداره و فقط نام دیتابیس ها نوشته شده.

لطفا بگین چیکار کنم چون کلی پروژه وجود داشت و برام مهم هستند

Unique
شنبه 30 خرداد 1394, 21:44 عصر
mysql را Reset کردین ؟
جداول شما innodb بود یا MyISAM ؟
کلا این روش خیلی روش مناسبی نیست ، شما بهتره با phpmyadmin یا دستور mysqldump پشتیبان بگیری یا از نرم افزار های خیلی خوبی مثل navicat استفاده کنی (البته navicat پولیه و باید خرج کنی).

reza_alie
یک شنبه 31 خرداد 1394, 16:11 عصر
سلام خدمت شما برای بنده هم همین مشکل پیش اومده بود که با کپی کردن پوشهxampp\mysql -->mysqlبه طور کامل درست شد

dddd10
سه شنبه 02 تیر 1394, 13:48 عصر
mysql را Reset کردین ؟
جداول شما innodb بود یا MyISAM ؟
کلا این روش خیلی روش مناسبی نیست ، شما بهتره با phpmyadmin یا دستور mysqldump پشتیبان بگیری یا از نرم افزار های خیلی خوبی مثل navicat استفاده کنی (البته navicat پولیه و باید خرج کنی).

ومپ سرور را کامل حذف کرده بودم تا دوباره نصب کنم ( همان نسخه )
از هر دو مدلی که گفتین بود.
حقیقتش مجبور شدم. phpmyadmin از کار افتاده بود و دسترسی نداشتم برای بک آپ گرفتن. لطفا یه راه حلی ارایه کنید

dddd10
سه شنبه 02 تیر 1394, 13:57 عصر
سلام خدمت شما برای بنده هم همین مشکل پیش اومده بود که با کپی کردن پوشهxampp\mysql -->mysqlبه طور کامل درست شد
سلام اقا رضا. خب دقیقا منم همین پوشه را کپی کردم اما جدول های بانک هارو نمایش نمیده. اما اسم بانک ها نشون داده میشه.

من از ومپ سرور استفاده میکنم

reza_alie
سه شنبه 02 تیر 1394, 18:05 عصر
ببینید وقتی که شما در داخل هاست روی نام جدول کلیک میکنید یک اخطاری رو به شما میده لطفا انو قرار بدین!!

dddd10
سه شنبه 02 تیر 1394, 18:44 عصر
بصورت لوکال کار میکنم. ولی وقتی داخل یکی از دیتابیس ها میشم اینو نوشته:
No tables found in database

هنگام حذف دیتابیس پیغام دسترسی نداشتن میده و باید فولدرشو حذف کنم.

dddd10
چهارشنبه 03 تیر 1394, 13:56 عصر
آپدیت دوستان...
:لبخندساده:

H:Shojaei
پنج شنبه 04 تیر 1394, 01:07 صبح
ومپ سرور را کامل حذف کرده بودم تا دوباره نصب کنم ( همان نسخه )
از هر دو مدلی که گفتین بود.
حقیقتش مجبور شدم. phpmyadmin از کار افتاده بود و دسترسی نداشتم برای بک آپ گرفتن. لطفا یه راه حلی ارایه کنید
وقتی خطای عدم دسترسی اتفاق میافته که نباید یهو کلا از دوباره نصبش کنید یا فایلهاش رو کپی کردید مطمئن باشید که بله داده ها هم برداشته میشه...
واسه من این خطا زیاد رخ داده هربار هم خودش به یه صورتی رفع شده مثلا میگه شما کلا به phpmyadmin دسترسی نداری یا ریست میکنمش یا سیستم رو ریست میکنم کلا حلش میکنم...
وقتی دسترسی از نرمافزار رو از شما بگیره احتمالا شما رو مثلا هکر فرض میکنه و داده های داخل دایرکتوری رو هم واسه این که اطلاعات رو از اونجا برندارید داخل دیتابیس هاش رو خالی میکنه... (البته این در حد یک حدسه فقط)
بازم روی ورژن های مختلف wamp یا xamp یا easyphp تست کنید شاید اطلاعات برگشت...

dddd10
پنج شنبه 04 تیر 1394, 11:05 صبح
وقتی خطای عدم دسترسی اتفاق میافته که نباید یهو کلا از دوباره نصبش کنید یا فایلهاش رو کپی کردید مطمئن باشید که بله داده ها هم برداشته میشه...
واسه من این خطا زیاد رخ داده هربار هم خودش به یه صورتی رفع شده مثلا میگه شما کلا به phpmyadmin دسترسی نداری یا ریست میکنمش یا سیستم رو ریست میکنم کلا حلش میکنم...
وقتی دسترسی از نرمافزار رو از شما بگیره احتمالا شما رو مثلا هکر فرض میکنه و داده های داخل دایرکتوری رو هم واسه این که اطلاعات رو از اونجا برندارید داخل دیتابیس هاش رو خالی میکنه... (البته این در حد یک حدسه فقط)
بازم روی ورژن های مختلف wamp یا xamp یا easyphp تست کنید شاید اطلاعات برگشت...

سلام
خطای دسترسی بعد از نصب مجدد رخ داد. ( دیتابس ها خالی هستن و از phpmyadmin وقتی میخوام Drop کنم اجازه نمیده ). درواقع منشا مشکلات با کرش پیدا ومپ شروع شد و اون زمان بلد نبودم چطوری کرش ومپ سرورو برطرف کنم. بخاطر همین کلا دسترسی به داده ها از طریق همین پوشه بود.
با xamp تست میکنم امیدوارم مشکل رفع بشه:ناراحت: