PDA

View Full Version : سوال: نمایش اطلاعات از دیتابیس با شرط با EF

davidrobert
دوشنبه 01 تیر 1394, 19:24 عصر
سلام و خسته نباشید من میخوام اطلاعات کالا که مرجوع شده رو بر حسب شرط میلادی نمایش بدم ولی در شرط بندی برای نمایش با مشکل بر خورد کردم.
int a = 1;
var Angeza = Convert.ToDateTime(GetPdate(DateTime.Today.AddDays (Properties.Settings.Default.ShowAngezaKala)));
var q = from tblAnbarKhered in db.Tbl_Anbar_Khered
join tblNameKala in db.Tbl_Name_Kala on
tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_CGHK_Code_Ya_BorCode_Ghe met_Kala
equals tblNameKala.NK_CGHK_Code_Ya_BorCode_Ghemet_Kala

join tblghemet in db.Tbl_Ghemet_Kala on
tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_CGHK_Code_Ya_BorCode_Ghe met_Kala
equals tblghemet.GH_CGHK_Code_Ya_BorCode_Ghemet_Kala
//Convert.ToDateTime(DateTime.Parse(GetPdate(DateTim e.Parse(tblAnbarKhered.AKH_Date_Angza_Meladi))))<=Angeza
where tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_Tedad_Kala_Kol >= 1 && tblAnbarKhered.AKH_Date_Angza_Meladi<DateTime.Today
select new
{
tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_SHFKHASH_Shomare_Factor_ Khered_As_Shereket,
tblNameKala.NK_CGHK_Code_Ya_BorCode_Ghemet_Kala,
tblNameKala.NK_Name_Kala,
tblNameKala.NK_Vahd_Kala,
tblghemet.GHK_Ghemet_Kala,
tblAnbarKhered.AKH_CAKh_Code_Anbar,
tblAnbarKhered.AKH_Id,
tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_Dersed_Maleyat,
tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_Dersed_Tekhfef,
tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_Ghemet_Ghabel_Perdakh,
tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_Maleyat,
tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_Tedad_Kala_Kol,
tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_Tekhfef,
tblAnbarKhered.AKH_KHKASH_CAT_Code_AshKhas_Tejare,
tblAnbarKhered.AKH_Date_Angza_Meladi,
};
این کد من هستش میخوام بگم از انبار کالا های که داره فاسد میشه بیاد بر حسب تاریخ انقضا سیستم بیاد بررسی که مثلا 3 روز مانده به تاریخ انقضا کالا در صورتی که کالا در انیار موجود باشه نمایش بده اگه کالا در انیار موجود نبود نشان نده ولی موجود بود و مثلا 3 روز مانده به تاریخ انقضا کالا نمایش بده تا وقتی که کالا از رده خارج بشه و وقتی از رده خارج شد نشان نده من برای اینکه برنامه بیاد ببینم در انبار موجودی هستش رو نشان بده و موجودی نبود رو نشان نده رو انجام دادم ولی برای رسیدن موعد تاریخ انقضا که از دیتابیس میاد تاریخ میخونه ولی مدت زمان رسیدن انقضا به هم خبر بده رو باید با شرط این رو هم بر قرار کنم با مشکل برخورد کردم نوع فیلد من در دیتابیس date هستش که برای میلادی ذخیره میشه لطفا کسی این نوع شرط رو بلد هستش کمک کنه ممنون میشم.که سیستم بیاد بگه کالا که 3 روز مانده به انقضا رو نمایش بده تا وقتی تو انبار هستش کالا یعنی تعداد کل کالا صفر نشوده.

RmeXXXXXXXXX
دوشنبه 01 تیر 1394, 23:47 عصر
کدهاتونو مطالعه نکردم ولی:
دقت کنید که تاریخ اینچنین شامل ساعت هم میشود. بهتره تاریخ رو یک روز بیشتر در نظر بگیرد بجای 3 روز 4 روز در نظر بگیرید منتها با ساعت صفر.

davidrobert
چهارشنبه 03 تیر 1394, 14:53 عصر
سلام خسته نباشید من در برنامه تاریخ در نظر گرفتم که میلادی هستش نه ساعت ولی تو نمایش اطلاعات بر حسب تاریخ میلادی گی کردم و میبنید مقدار نمایش دهی چند روز مانده به انقضا کالا رو از Properties.Settings.Default.ShowAngezaKala از تنظیمات دارم فرا میخونم که خود کاربر تایین کنه برنامه چند روز مانده بهش خبر بده که انقضا کالا های شما نزدیک هستش.

Mahmoud.Afrad
چهارشنبه 03 تیر 1394, 20:03 عصر
شرط رو کامنت کن ببین خروجی داری یا نه. هر دو قسمت شرط رو جدا بررسی کن.

davidrobert
چهارشنبه 03 تیر 1394, 20:33 عصر
خروجی نداره هیچی نشان نمیده از دیتابیس هتا تاریخ انقضا رو نزدیک زدم ولی باز چیزی نشان نداد

davidrobert
پنج شنبه 04 تیر 1394, 15:53 عصر
دوستان کسی همچین کوئری برای نمایش کالا با فیلد نوع Date میلادی انجام داده که بگه مثلا 2 روز تارخ کالا انقضا تمام شد از انبار کالا رو نمایش بده. تا اون کالا صفر شد رو نمایش نده.