PDA

View Full Version : مشکل در کار کردن با AVD

orache
دوشنبه 01 تیر 1394, 20:23 عصر
سلام
اول از همه بگم هیچ محیطی مسخره تر از eclips ندیدم واقعا ! من ویژوال استادیو 10 رو سر ویندوز اکس پی بالا میارم اونم سر سی پیو dual core حالا این eclipse سر ویندوز 7 با ci7 هم بزور بالا میاد . سراسر لگ داره کلی گیر میکنه و در اخر این avd هم که کشت مارو خیلی کند میاد و کند هم حرکت میکنه با اینحال که 200 مگ فقط بهش رم دادم
.
نمیدونم چرا پروژه ی hello world توش اجرا نمیشه avd رو ساختم کانفیگ هم کردم ولی وقتی میزنم run دوباره همون منوی موبایل میاد یعنی اصلا app ام نمیاد
ممنون میشم کمکم کنین
.
بعد اینکه دکمه سبزه یعنی run رو یکبار کلیک میکنم چیزی نمیشه وقتی 7 - 8 بار میزنم اجرا میشه بعد دفعه ی بعد 7 - 8 بار هم میزنم اجرا نمیشه
الانم که دیگه کلا avd نمیاد کلا جدید هم میسازم نمیاد ...... بعد از اینکه اکلیپسو میبندم کامپیوترم به شدت کند میشه جوری که انگار همزمان 10 - 12 تا نرم افزار دارن کار میکنن
دوستان اموزشی که دارم میبینم با اکلیپس توضیح داده .. ایا میتونم این اموزش رو ببینم ولی به جای اکلیپس از اندروید استادیو استفاده کنم ؟ یعنی شبیه به هم هستن یا خیر ؟
ممنون

orache
دوشنبه 01 تیر 1394, 21:28 عصر
دارم دیوونه میشم یکی کمکم کنه ---> چرا وقتی میزنم شروع دیگه بیلد نمیگیره ؟ مثلا جای دکمه هارو تغییر میدم ولی همون چیزی که اول ساختم میاد یعنی اپدیت نمیشه
کممممک

orache
دوشنبه 01 تیر 1394, 21:35 عصر
http://s3.picofile.com/file/8195163976/ggghh.PNG

majid_7
سه شنبه 02 تیر 1394, 10:08 صبح
خخخ
آروم باش :قهقهه:
خب بهترین روش استفاده اینه که از Genymotion استفاده کنی !
هم سرعت بالاتری داره هم اینکه راحت تره !
منتهی روی بعضی از ورژن های ADT فایل LOG نداره!!!
میتونی با BlueStack هم کار کنی ! خود اکلیپس بعنوان ماشین مجازی می شناستش!
خب مشکل اول این بود که وقتی چند بار روی دکمه ی Run میزدی اجرا نمیشد!!
دلیلش هم اینه که برای اینکه پروژه رو راحت اجرا کنی روی اسم پروژه توی همون پنجره ی سمت چپ (Package Explorer ) کلیک راست کن و Run as و android Application رو بزن
اینطوری مطمئنی که کار میکنه!
خیلیا از genymotion استفاده میکنن (با نرم افزار Virtual Box راه اندازی میشه )
موفق باشی
(سریع قاطی میکنیااااا :قهقهه::قهقهه::قهقهه:)

orache
سه شنبه 02 تیر 1394, 10:49 صبح
داداش یه روش بگو هم ساده باشه و هم همه ازش استفاده کنن !
Genymotion راه اندازیش سخته ؟ چون ورچوال باکس خودش روندی طولانی میخاد !
:افسرده:
داداش اموزشی میدین که ببینم چطوره ؟ اصلا نمیدونم چی به چیه ماشالا هرکدوم 300 مگ حجم داره نسخه ی روت شده نسخه ی انلاین چیه ؟

orache
سه شنبه 02 تیر 1394, 19:46 عصر
داداش میشه بگین چجوری باهاش کار کنم ؟ الان خودشو + api 17 رو دانلود کردم باهاش virchual box هم نصب شد ولی نمیدونم اصلا چیکار کنم

orache
سه شنبه 02 تیر 1394, 19:55 عصر
باید یوزر نیم ساخت ؟ داداش پولیه ؟

orache
سه شنبه 02 تیر 1394, 20:13 عصر
بچه ها نزدیکای 700 مگ دانلود مردم ولی بیخیالش شدم فقط بگین چیکار کنم بیلد بگیره ؟ یه تغییر ایجاد میکنم تو برنامه و برنامه رو run میکنم دوباره از همون اولیش میاد هرچقدر تغییر میدم تغییر نمیکنه هم خودم بیلد میزنم هم auto build رو زدم فرقی نکرد باز اپدیت نمیشه
ممنون

hasan_esfahan
سه شنبه 02 تیر 1394, 21:49 عصر
من خودم از بلو استک استفاده میکنم

و پیشنهاد هم به همه این هست که از ان استفاده کنند

خیلی سریع میاد بالا تو 5 ثانیه
برنامه سریع توش اجرا میشه تو 3 ثانیه

من که راضی ام

و سر کلاس های اموزشی هم به بچه ها فقط محیط مجازی خود اندروید را معرفی میکنم وگرنه همیشه با بلو استک کار میکنم

majid_7
چهارشنبه 03 تیر 1394, 08:43 صبح
بچه ها نزدیکای 700 مگ دانلود مردم ولی بیخیالش شدم فقط بگین چیکار کنم بیلد بگیره ؟ یه تغییر ایجاد میکنم تو برنامه و برنامه رو run میکنم دوباره از همون اولیش میاد هرچقدر تغییر میدم تغییر نمیکنه هم خودم بیلد میزنم هم auto build رو زدم فرقی نکرد باز اپدیت نمیشه
ممنون

چطور ممکنه از همون اول بیاد؟
با کدوم امولاتور (شبیه ساز خودش یا شبیه ساز دیگه(مثل genymotion) ) ؟
حتی با کلیک راست روی پروژه و همون روشی که گفتم بازم اجرا نمیشه؟؟؟
خودتون که از توی امولاتور اجراش نمیکنید؟(باید وایستید تا خودش اجرا بشه ها)

حداکثر تا پایان امروز صبر کن واست تایپ کنم و بگم برات چطوری باید اجرا کنی genymotion رو!!!

majid_7
چهارشنبه 03 تیر 1394, 08:44 صبح

و پیشنهاد هم به همه این هست که از ان استفاده کنند

خیلی سریع میاد بالا تو 5 ثانیه
برنامه سریع توش اجرا میشه تو 3 ثانیه

من که راضی ام

و سر کلاس های اموزشی هم به بچه ها فقط محیط مجازی خود اندروید را معرفی میکنم وگرنه همیشه با بلو استک کار میکنم

میشه بگید چطوری با LogCat کار میکنید وقتی از BlueStack استفاده میکنید ؟؟؟
کلا برای خطایابی چکار میکنید غیر از LOG؟

majid_7
چهارشنبه 03 تیر 1394, 09:05 صبح
خب نصب و راه اندازی Genymotion

بعد از نصب نرم افزار Virtual Box ، نرم افزار GenyMotion که حجمی حدودا 25 مگ داره رو نصب کنید !
بعد از اون به دایرکتوری c:\users\Majid\AppData\Local\GenyMobile\Genymotion \ova فایلی رو که با پسوند .ova دانلود کردید که مربوط به genyMotion هست رو قرار بدید (فایل من حدود 210 مگ حجم داره)
خب فایلی که کپی کردید رو اجرا کنید(باید با Virtual Box بازش کنه) ، دکمه ی Import رو از پنجره یی که باز شده کلیک کنید
بعد از اون دکمه ی Setting نرم افزار Virtual Box رو بزنید و بعدش از بخش Network مقدار کنترل (Spinner)مقابل برچسب Attached to رو برابر با Host-only Adapter بذارید .
به tab دوم که Adapter 2 برید و همین گزینه رو Nat انتخاب کنید و بقیه رو کاری نداشته باشید(انجام این کار برای استفاده از شبکه ، شبیه سازتون لازمه ) .
خب در مرحله ی آخر روی Connection هاتون توی Control Panel برید و کانکشنی که از نوع Virtual Host-only Ethernet Adapter هست رو Enable کنید
بعد از انجام این کار کافیه که این ماشین مجازی ای که توی VirtualBox ایجاد شده رو اجرا کنید (برای اولین بار باید ازاینجا اجرا بشه )
و تمام.
امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم!
موفق باشید

orache
چهارشنبه 03 تیر 1394, 09:48 صبح
داداش همین اول رو نفهمیدم ---> فایلی با فرمت ova ندارم . از کجا بیارمش ؟
.
راستی از avd خود اکلیپس استفاده مینم . وقتی run رو میزنم از ادامه ی کار قبلیم میاد و نرم افزار اپدیت نمیشه snapshot رو هم تیکشو بردارم نیم ساعت طول میکشه تا بالا بیاد !

majid_7
پنج شنبه 04 تیر 1394, 20:11 عصر
سرچ کن داداش واس فایل .ova پیدا میشه.
موقع اجرای امولاتور اکلیپس تیک wipe user data رو فک کنم باید بذاری بعد اجرا کنی
اگه بازم آپدیتش نکرد موقع اجرا ریست کن امولاتور رو!
چیز دیگه ای ب نظرم نمیرسه جز اینکه از امولاتور دیگه ای استفاده کنی!
اینم لینک دانلود فایل ova ای که خودم استفاده کردم
http://uplod.ir/4po5i7v2l9e3/genymotion_vbox86p_4.2.2_130923_154637_w_gapps.ova .htm

o0o0okay
پنج شنبه 04 تیر 1394, 20:31 عصر
سلام عزیز، اینقدر حرص نخور...
نصب جی مولیشن یکم وقت گیر هست، ولی اینقدر سرعتش بالا هست که می ارزه به 100تا AVD
من خودم اولین بار کلی سایت گشتم، همه یکم میپیچوندن و ناقص بودن
ولی این سایت بصورت ویدیو رایگان (http://uncocoder.com/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%B3%D8%B1%D9%81%D8%B5%D9%84) بحث رو برات باز میکنه، تازه فایل های ویرچوال اماده و جی مولیشن و ... هم داره.
البته فصل های بعدیش پولی، ولی این مبحث های اولیه رایگان.

درمورد AVD هم باید اول بالا بیاری، بعد پروژه رو run کنی. ولی با همه این تفاسیر 1001 مشکل داره، که اصلا توصیه نمیشه و نمیکنم.

orache
جمعه 05 تیر 1394, 10:39 صبح
یه جا نوشته emulator پر سرعت و فارسی .. همینو فقط دانلود کنم ؟
ممنون

majid_7
جمعه 05 تیر 1394, 18:23 عصر
همون لینکی که بهتون دادم رو دانلود کنید و بر طبق همون دستوراتی که نوشتم کپی کنید و تمومه دیگه!!! :لبخند:

tux-world
جمعه 05 تیر 1394, 23:58 عصر

...

اتفاقا اشتباه بزرگی میکنید. به هیچ عنوان توصیه نمیکنم ازش استفاده کنید. فقط تست برای تبلتها مفیده و بس. به مشکلات زیادی خواهید خورد این توصیه رو نکنید. بهتره بگید تست کن روش نه اینه به عنوان ماشین مجازی ازش استفاده کنن

godofphp
شنبه 06 تیر 1394, 00:31 صبح
دوست عزیز من
اول از همه شما یا استفاده از ایکلیپس رو بلد نیستید یا نسخه های کاستوم شده رو دانلود کردید یا سیستمتون ویروسی شده
اصلا ویژوال استودیو حال بهم زن ترین و بی وجود ترین محصول هست که من توی عمرم دیدم که اصلا قابل مقایسه با محیط های اپن سورس نیست
هر چیزی که اپن سورس نباشه به درد سطل آشغال میخوره

خب برای حل مشکل اجرای کند ADV توی ایکلیپس شما حتما باید Genymotion نصب کنید
به راحتی نصب میشه و فکر کنم توی همین انجمن هم نحوه ی نصب و api های بدون نیاز به ثبت نامش موجود باشه ولی خب یه نسخش کاملا رایگان هست و میتونید به سرعت استفاده کنید
جنیموشن سه سوت بالا میاد و راحت میتونی کار کنی
در مورد Eclipse هم باید بگم که نسخه ی اصلی رو حتما از سایت خود Eclipse تهیه کن نسخه ی Luna بعد پلاگین adt و پلاگین genymotion رو دستی نصب کن سرعتش خوب شه

orache
پنج شنبه 11 تیر 1394, 21:36 عصر
شما بر چه اساسی میگین ویژوال استادیو حال بهم زن ترینه ؟ به نظر من اکلیپس حال بهم زن ترینه و ویژوال استادیو خداست .... هرچیزی اپن سورس نباشه اشغاله ؟ واقعا منطق و استدلال شما منو کشته !!!
.
دوستان این فایل ova رو از کجا باید گیر اورد ؟

orache
پنج شنبه 11 تیر 1394, 21:56 عصر
این فایل هارو اضافی دانلود کردم نمیدونم چیه ؟ شما میدونین ؟
فایل های ova رو از کجا میشه اورد ؟
http://s5.picofile.com/file/8197360250/aaaaaaa.PNG

majid_7
جمعه 12 تیر 1394, 09:10 صبح
دوست عزیز من که بالا واستون فایل ova رو لینکش رو گذاشتم که!!!

orache
جمعه 12 تیر 1394, 13:47 عصر
خوب الان مشکل رفت مرحله ی بعد . اخر در راه اندروید شهید میشیم تاحالا در هیچ زمینه ای اینقدر عذاب نکشیدم !!
الان مسیر رو نمیشناسه ! من از adt استفاده میکنم
یوز دفالت رو زدم ولی نمیدونم چیکار کنم تو اکلیپس اینو بشناسه ؟ . فقط با avd میتونه run کنه با genymotion نمیشه ران کرد . تو اموزشی هم که دیدم از uncodder تا زد تو اکلیپس اماده بود !
http://s6.picofile.com/file/8197477868/piiiiii1.PNGhttp://s6.picofile.com/file/8197477892/piiiii2.PNG