PDA

View Full Version : سوال: نحوه ذخیره و نمایش تاریخ در رجیستری ویندوز

s_ahmadneya
دوشنبه 01 تیر 1394, 22:20 عصر
تاریخ در رجستری ویندوز 7 چطور ذخیره میشه؟
بعنوان مثال کد سی شارپ که تاریخ آخرین خاموش شدن رایانه را نمایش بده ؟
ویا کد نمایش هر تاریخی که در رجستری ثبت شده .
من خودم دقیقا به تاریخ آخرین استفاده از فلاش مموری نیاز دارم.

با تشکر

RmeXXXXXXXXX
سه شنبه 02 تیر 1394, 00:22 صبح
فکر نمیکنم مکانیزمی وجود داشته باشه که آخرین تاریخ استفاده از فلش مموری رو بگه! اگه هم باشه مطمئناً همین لحظه آخرین لحظه استفاده است؟ قبول دارید؟
در مورد آخرین تغییر در فایل ها یا آخرین تاریخ خوانده شده اطلاعات یا آخرین تاریخ ایجاد فایلی در فلش (یا در هر حافظه دیگه) هم بگم که این تاریخ ها در هر فایل ذخیره میشود. شما میتونید فایلها (تمام فایل های موجود) رو بر اساس تاریخ مد نظر مرتب کنید. اینچنین از همه تاریخ ها به همراه فایلهای مربوطه مطلع خواهید شد.

s_ahmadneya
سه شنبه 02 تیر 1394, 10:45 صبح
فکر نمیکنم مکانیزمی وجود داشته باشه که آخرین تاریخ استفاده از فلش مموری رو بگه! اگه هم باشه مطمئناً همین لحظه آخرین لحظه استفاده است؟ قبول دارید؟
در مورد آخرین تغییر در فایل ها یا آخرین تاریخ خوانده شده اطلاعات یا آخرین تاریخ ایجاد فایلی در فلش (یا در هر حافظه دیگه) هم بگم که این تاریخ ها در هر فایل ذخیره میشود. شما میتونید فایلها (تمام فایل های موجود) رو بر اساس تاریخ مد نظر مرتب کنید. اینچنین از همه تاریخ ها به همراه فایلهای مربوطه مطلع خواهید شد.
با تشکر از پاسختان
1-آخرین تاریخ استفاده از فلاش مموری خاص مد نظر اینجانب است ممکن است این فلش فعلا وصل نباشد.این تاریخ دررجستری ویندوز ذخیره می شود که نرم افزارهای انگلیسی برای این کار وجود دارد (کلیک کنید (http://p30download.com/fa/entry/37027/))
این نرم افزار تاریچه همه فلاش ها را می دهد.
2-بنظر می رسد این تاریخ با یک فرمت خاصی در رجستری ذخیره می شود.