PDA

View Full Version : حرفه ای ها بیان تو

benyamin_pc
جمعه 13 مرداد 1385, 10:53 صبح
وقتی با Shared object یه چیزی رو ذخیره می کنیم کجا اینو ذخیره میکنه؟؟

Noob-Saibot
یک شنبه 15 مرداد 1385, 12:01 عصر
با سلام به شما.
فکر می کنم در رجیستری ویندوز یک فایل دخیره می کنه و بعد از باز کزدن اون رو می خونه. ( البته به نقل و قول از یکی از دوستان بود )

benyamin_pc
یک شنبه 15 مرداد 1385, 16:46 عصر
نمیشه اون رو تحت کنترل ىر بیاریم؟؟یعنی هر جا می خواهیم لاخیره کنیم تا بعى بتونیم بیشتر اؤش استفاىه کنیم؟؟

Fontam به هم ریخته نیس؟أخه ىارم با Windows 98 می تای\م:لبخند: برطشتم به قىیم

Noob-Saibot
دوشنبه 16 مرداد 1385, 16:07 عصر
با سلام شما.
چرا می شه ولی خودم خیلی دنبالشم. اگر با برنامه Anim FX کار کرده باشی می فهمی که میشه. اون فایل ها رو با پسوند Text و یه فایل SWF خالی ذخیره می کنه. اگه پیدا کردی به من هم بگو. ( البته منظورم برنامه Anim FX ) نیست. اکشن مورد نظر بود. راستی Anim FX با فلش نوشته شده.

benyamin_pc
دوشنبه 16 مرداد 1385, 19:11 عصر
البته میشه که تو یه فایل Text چیزی بنویسی و یک فایل Swf خالی اون رو مثلا بچرخونه با منفجر کنه برنامشم زیاد سخت نیست خودمم می تونم بنویسمش اما من اینو نمی خوام می خوام یک چیزی تو فایل Swf بنویسیم و اون تو یک Text ذخیره شه فکر کنم بشه با جاوا اسکریپت ربطش داد و با فرامین جاوا اسکریپت اون رو تو Text ذخیره کرد

benyamin_pc
دوشنبه 16 مرداد 1385, 19:17 عصر
در واقع فرامینی برای ایجاد فایل و پاک کردن فایل اینها چجوری نوشته میشن؟؟اصلا امکانش هست؟؟

Noob-Saibot
سه شنبه 17 مرداد 1385, 12:37 عصر
با سلام به شما.
امکانش هست. ولی سخته و یا به قول خودت حتما باید با یه برنامه مثل جاوا و یا VB ربطش داد. ولی میشه.

Hamid_PaK
پنج شنبه 19 مرداد 1385, 14:15 عصر
اگر فایل فلش روی سرور نیست از MDM استفاده کنید ...

یا حق ...

شاگرد آرام
یک شنبه 22 مرداد 1385, 14:31 عصر
سلام اطلاعات رو توی زیر شاخه فلش پلیر با نام فایل ذخیره می کنه مخفی هم هستند

Hamid_PaK
یک شنبه 22 مرداد 1385, 16:47 عصر
آردس دقیق ذخیره داده های شیر آبجکت :

C:\Documents and Settings\[YourUser]\Application Data\Macromedia\Flash Player\#SharedObjects\

یا حق ...