PDA

View Full Version : چرا ++C بهتر از #C؟؟؟؟

danyalbursin
چهارشنبه 03 تیر 1394, 09:33 صبح
دوستان من 17 سالمه به برنامه نویسی خیلییی علاقه دارم دوس دارم برنامه های بسیار بزرگ مثل illastrator بنویسم!
هم با سی شارپ هم با جاوا هم سی پلاس و هم وی بی مقدماتیشو بلدم.
ولی خب از یه طرف هم بازار کار سی پلاس کار کم میخوان!

خواستم راهنمایم کنید من سی پلاسم و ادامه بدم یا سی شارپ؟؟
چرا اصلا برنامه هایی مثل illastrator و با #C نمینویسن؟؟
مگه چه اشکالی داره؟
اگه راهنمایم کنید ممنون میشم

pbm_soy
چهارشنبه 03 تیر 1394, 10:29 صبح
تا اونجائی که میدانم C++ سریعترین زبان برنامه نویسی است! و همینطور کد ماشین بومی(native) تولید میکند
ولی زبانی مثل C# .net , java کند هستند بخاطر اینکه به یک زبان میانی کامپایل میشوند و به همین دلیل هم امنیت نسبتا پایینی دارند برنامه هایشان دیکامپایل میشوند

شاید دوستان دیگه دلایل دیگری هم بتوانند بگن

danyalbursin
چهارشنبه 03 تیر 1394, 10:57 صبح
خیلی ممنونم. نظر شما رو کدام زبانه؟

yeganehaym
شنبه 13 تیر 1394, 15:49 عصر
این چنین برنامه های بزرگی به صورت گروهی نوشته میشن و تنهایی هندل نمیشن و همین هم هر نسخه چند سالی می گذرد تا تولید شود.
سی ++ در مجموعه دات نت به دو بخش تقسیم می شود یک میریت شده و دیگری مدیریت نشده.
اون چیزی که در شرکت adobe کار می کنندو خیلی حرفش زده می شود عمده اشاره به مدیریت نشده است.
در یک ماژول مدیریت نشده شما باید ضمانت خیلی از آیتم ها را داشته باشید و تمرکز بر مواردی داشته باشید که در یک ماژول مدیریت شده نگرانی هیچ کدام را ندارید. امروزه هم بسیاری از شرکت ها دارند به سمت ماژول های مدیریت شده می روند. چون در یک ماژول مدیریت شده نگران استثناها، کدهای نا امن ، مدیریت حافظه ، معماری پردازنده و ... نیستند.

در مورد سرعت نمی توان گفت که یک کد بومی واقعا سرعتش از یک برنامه CLR بیشتر است ولی به طور غالب و بنا به شرایطی این چنین است.