PDA

View Full Version : حرفه ای: بهینه بودن پیشنهادات resharper ؟

hmahdavi921
چهارشنبه 03 تیر 1394, 11:12 صبح
با سلام من در برنامه نویسی از resharper استفاده میکنم .پیشنهادات مختلفی در پروژه ها میده و من در بهینه بودن پیشنهاداتش شک دارم مثلا هر جایی که یک کلاس رو نمونه سازی بکنید پیشنهاد میده که به جای استفاده از نام کلاس از کلمه کلیدی var استفاده کنیم .و ....

var cls1 =new class2();
آیا این پیشنهادات قابل اتکا هستند چون من خودم تو نت خونده بودم که استفاده زیاد از var خوب نیست و کد آنالیز خود ویژوال استودیو ایراد میگیره . منتظر نظرات دوستان هستم .

alireza264
چهارشنبه 03 تیر 1394, 11:44 صبح
سلام
مزیت var اینه که به هر نوعی بخوای تبدیل میشه و میشه نوع مقدار ورودی متغیر تعریف شده از نوع var چندین بار عوض کرد. اما همین هم ایرادشه چون ممکنه فراموش کنی آخرین نوع ورودی چی بود

hmahdavi921
جمعه 05 تیر 1394, 09:26 صبح
مورد دیگه ای که یه جاهایی خوبه اما بعضی جاها فکر نمیکنم درست باشه اینکه : کدبیهایند صفحات رو (در وب فرم) پیشنهاد میده تا در فضای نامی همنام با نام پوشه ای که درون آن هستند قرار بده .این کار وقتی ما کلاس های پروزه رو مینویسیم باعث یک نظم خوب و منطقی در پروژه میشه اما کدبیهایند صفحات رو نمیدونم چون اصلا در جاهای دیگه از کدهای داخل اونها استفاده نمیشه .حالا این کلاسها داخل یک فضای نام باشند یا نباشند فرقی میکنه؟ نظرتون چیه ؟