PDA

View Full Version : ثبت اطلاعات و چاپ آنها روی فرم های پیش ساخته

redflight
چهارشنبه 03 تیر 1394, 18:52 عصر
سلام
من یک سری فرم به فرمت مثلا word دارم ، میخوام یه سری اطلاعات مثل نام ، نام خانوادگی و .... رو از یک سری آدم دریافت کنم و وارد یک table کنم بعد توی فایل های ورد به صورت پیش فرض برای هر شخص جلوی نام ، نام آن قرار بگیرد و الی آخر
آیا امکان این کار با سی شارپ وجود دارد؟
خب من میدونم میتونم یه سری lable مشخص کنم و تکست اونا متن داخل تکست باکسی باشه که نام فرد رو موقع ثبت نام ذخیره میکنم
اما من یه سری فرم ها به فرمت ورد دارم و میخوام این کار رو انجام بدم..... چکار کنم؟

alireza264
چهارشنبه 03 تیر 1394, 19:05 عصر
سلام منظورت واضح نیست
میخوای از word بخونی یا می خوای توش بنویس

redflight
چهارشنبه 03 تیر 1394, 19:28 عصر
سلام منظورت واضح نیست
میخوای از word بخونی یا می خوای توش بنویس

مثلا فرض کنید من یه سری فرم از پیش تعیین شده دارم حالا وردش خیلی مهم نیست اما فرمتش مهمه برام که خراب نشه
مثلا فرم ها این شکلی هست :
نام:........ نام خانوادگی : ......... و............ بعدش یه سری متن
برای همه ی کاربرا این وجود داشته باشه مثلا 5 فرم برای هر کاربر متفاوت
بعد یه جا ثبت نام داشته باشیم و هر کاربر جدیدی که ثبت میشه مثلا توی فیلم نام اسمشو ذخیره میکنیم مثلا توی 5 فرم جلوی نام اسمش بیاد و....
که بعد راحت بشه پرینتش کرد
یعنی به جای اینکه اسم یکی رو 5 بار و 5 جا وارد کنیم با یه بار وارد کردن 5 جا ذخیره بشه

محمد رضا فاتحی
پنج شنبه 04 تیر 1394, 08:34 صبح
شما اگه فایلتون ورد و می خواین پس از جایگذاری ورد یا پی دی اف داته باشید باید از خاصیت فیلد در ورد استفاده کنید یه نمونه تو سایت بود...می گردم اگه پیدا شد براتون میفرستم

محمد رضا فاتحی
پنج شنبه 04 تیر 1394, 08:37 صبح
بفرما یه نمونه ساده

redflight
پنج شنبه 04 تیر 1394, 17:38 عصر
بفرما یه نمونه ساده

مرسی همین رو میخواستم دقیقا

redflight
شنبه 27 تیر 1394, 17:06 عصر
سلام
ببخشید اگه من همین رو بخوام که به جای فایل ورد فایل پی دی اف باشه که دیگه مطمئن باشیم تغییر نمیکنه و..... باید چکار کنیم؟

محمد رضا فاتحی
یک شنبه 28 تیر 1394, 15:09 عصر
باید پس از ثبت اطلاعات بصورت pdf ذخیره بشه...
یه نمونه داشتم اگه پیدا کنم برات میزارم...

محمد رضا فاتحی
دوشنبه 29 تیر 1394, 09:38 صبح
بفرما....

Microsoft.Office.Interop.Word.Application appWord = new Microsoft.Office.Interop.Word.Application();
wordDocument = appWord.Documents.Open(input);
wordDocument.ExportAsFixedFormat(output, WdExportFormat.wdExportFormatPDF);
wordDocument.Close();

redflight
جمعه 09 مرداد 1394, 13:49 عصر
این رو کجای اون فایلی که دادید بزارم؟

محمد رضا فاتحی
شنبه 10 مرداد 1394, 07:17 صبح
جایی از اون فایل که نباید بزارید... شما گفتید می خوام کاری کنم که فایل ورد دیگه تغییرنکنه... درسته؟
شما باید اول فایل ورد رو تشکیل بدید فیلدها رو جایگذاری بکنید و در نهایت با اون کدی که بهتون دادم فایل ورد رو به پی دی اف تبدیل کنید...