PDA

View Full Version : سوال: برگشت به صفحه قبل

mahsa.n
چهارشنبه 03 تیر 1394, 23:54 عصر
سلام به همه دوستان

من دو تا صفحه دارم ، صفحه اول شامل یک گریدیو و تعدادی دراپ دان هست که دراپ دان ها لیست رو فیلتر میکنن و وقتی روی هر سطر گریدویو کلیک میشه جزییات اون رکورد در صفحه دوم نمایش داده میشه

من میخوام در صفحه دوم یک دکمه قرار بدم که وقتی روش کلیک میشه برگرده به صفحه اولم در حالیکه اگر در صفحه اول لیست رو فیلتر کرده باشم همون حالت نمایش داده بشه

لطفا راهنمایی کنید

notlikeothers
پنج شنبه 04 تیر 1394, 09:10 صبح
سلام.خب select value دراپ را ذخیره کن(سشن یا کوکی یا کوئری استرینگ یا دیتا بیس) بعد که redirectمیکنی select value دراپ رو اون مقدار ذخیره شده بزار

mahsa.n
پنج شنبه 04 تیر 1394, 09:21 صبح
راه دیگه ای که از کوکی و ... استفاده نکنم وجود نداره؟

چون حدود 100 صفحه مشابه این دو صفحه دارم اگر بخوام برای هر کدوم کوکی ذخیره کنم مشکلی پیش نمیاد؟

keiv@n
پنج شنبه 04 تیر 1394, 10:52 صبح
فک کن فیلترت بر اساس این مقادیر باشه => DDl1.value3 , DDl1.value2 , DDl1.value
کاری که باید بکنی اینه که این مقادیر رو توسط کوئری استرینگ بفرستی به صفحه دوم
حالا داخل صفحه دوم یه تگ <asp:HyperLink> بزار و در ()page_load صفحه href لینکتو نظیم کن به صفحه قبلت شامل مقادیری که توسط کوئری استرینگ دریافت کردی مثلا

<asp:HyperLink id="Hpl1" runat="server">بازگشت</asp:HyperLink>

protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
{
Hpl1.NavigateUrl = "/Page1.aspx?DropDown1=value1&DropDown2=value1&DropDown3=value3";
}

حالا داخل ()page_load صفحه اولت چک کن ببین اگر کوئری استرینگ خالیه نمی خواد فیلتری انجام بشه ، کلیه رکورد ها نمایش داده میشه
و اگر کوئری استرینگ مقدار داشته باشه یعنی به یک بار به صفحه دوم رفتیم و فیلتر رو بر اساس این مقادیر انجام بده

crazy_1892
پنج شنبه 04 تیر 1394, 17:51 عصر
بهترین روش برای چلوگیری از پر شدن حافظه رم استفاده از query string می باشد