PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل با یک اسکریپت برای ساخت یک ادمین پنل

asd313
جمعه 05 تیر 1394, 18:13 عصر
سلام خسته نباشید بنده میخام با یک اکزامپل پی اچ پی روی ومپ سرور کار کنم من میخام با این کد کار کنم :

http://www.codingforums.com/post-a-php-snippet/170389-simple-administrator-control-panel.html

همه کاراشو پیش بردم اما یه جا به مشکل خوردم و نمیدونم باید چیکار کنم....بعد از اینکه یک اکانت میسازم و میخام لوگین بشم، موقه ورود که میرسه این ارور رو میده :

Fatal error: Cannot redeclare next() in D:\wamp\www\admin-panel\admin.php on line 55

میرم جایی که آدرس داده امانمیفهمم اشکالش چیه؟ میشه کمکم کنید؟ خواهش میکنم....فوریه....

لطفا دقیق بگید چه کنم؟ مبتدی بودنمو هم در نظر بگیرید ... ممنون

saeedvir
جمعه 05 تیر 1394, 18:42 عصر
این تابع Next() قبلا تعریف شده و داره دوباره تعریف میشه

توی یک فایل php نمیشه دوبار یک تابع را تعریف کرد مثلا

function test_fun($value=''){
echo "test"
}
echo "test"
}

اشتباه است

amiragha2
جمعه 05 تیر 1394, 18:42 عصر
خوب با next() مشکل داره دیگه ، شما باید اون فایل رو بررسی کنید ببینید مشکلش کجاست.
این رو در نظر بگیرید که
۱-لزوما همه ی اسکریپت های وب ، کامل کار نمی کنند
۲-حتما requirment های اسکریپت رو بخونید و بر اساس اون اسکریپت رو نصب کنید(۹۹٪ مشکلات اسکریپت ها ازین مورد هستند)

asd313
جمعه 05 تیر 1394, 19:34 عصر
این تابع Next() قبلا تعریف شده و داره دوباره تعریف میشه

توی یک فایل php نمیشه دوبار یک تابع را تعریف کرد مثلا

echo "test"
}
echo "test"
}

اشتباه است

سلام برادر ممنون بابت پاسختون اما من تابع تکراری ندیدم توی فایلها...من هرچی گشتم پیدا نکردم...نمیدونم شاید چشمای من ضعیف باشن و نمیبینم؛ میشه لطف کنید بگید کدوم توابع تکرار شدن توی این فایلها؟ ممنون واقعا ممنون که قابل میدونید و جوابمو میدید

asd313
جمعه 05 تیر 1394, 19:36 عصر
خوب با next() مشکل داره دیگه ، شما باید اون فایل رو بررسی کنید ببینید مشکلش کجاست.
این رو در نظر بگیرید که
۱-لزوما همه ی اسکریپت های وب ، کامل کار نمی کنند
۲-حتما requirment های اسکریپت رو بخونید و بر اساس اون اسکریپت رو نصب کنید(۹۹٪ مشکلات اسکریپت ها ازین مورد هستند)

بابت پاسخ شما هم ممنونم اما من دقییییییقا عین دستور العمل کار کردم...بله درست میگید میدونم لزوما کار نمیکنن ولی میخام بدونم اشکال کارش کجاست؟ این کدها تمرینی هستن و نمیخام توی پروژه ی تجاری چیزی ازش استفاده کنم...
ممنون واقعا ممنون که قابل میدونید و جوابمو میدید

saeedvir
شنبه 06 تیر 1394, 07:21 صبح
شما فایلی که تابع next() داخل اون هست را پیدا کنید و بعد ببینید این فایل کجا include شده و تغییر زیر را بدید :

از
include 'file1.php
یا
require 'file1.php

به
include_once 'file1.php
یا
require_once 'file1.php

و file1.php همون فایلی هست که تابع next در اون قرار داره.