PDA

View Full Version : نحوه مرتب کردن یک ستون در Vsflaxgrid

isaac23
جمعه 05 تیر 1394, 20:04 عصر
سلام دوستان خسته نباشید

من واسه نمایش اطلاعات از کامپونت Vsflaxgrid استفاده میکنم الان مشکلی که دارم می خوام با کلیک بر روی سر ستون ها برای بار اول بصورت ASC و برای بار دوم که کلیک می کنم بصورت Dasc مرتب بشه .... و اگه یه عکس هم نمایش بده که الان به چه صورت مرتب شده ممنون میشم ...

یه نمونه عکس میذارم شاید بهتر متوجه بشد ....
132620

vbhamed
یک شنبه 07 تیر 1394, 11:35 صبح
سلام
خاصیت ExplorerBar رو روی گزینه 5 یا 7 بزارید

isaac23
سه شنبه 09 تیر 1394, 11:51 صبح
این کار رو انجام دادم اما هیچ تاثیری نداشت و مرتب نشد. ؟

زمانی که سر ستون ها بصورت انگلیسی باشه مشکلی نداره اما زمانی که فارسی میشن دیگه مرتب نمیشن

vbhamed
سه شنبه 09 تیر 1394, 22:59 عصر
سلام
نمونه پروژه و بانکتون رو بزارید

isaac23
شنبه 13 تیر 1394, 11:35 صبح
من در صورتی که گزینه Datamode رو روی 0 تنظیم میکنم مشکلم حل میشه و میاد سرچ میکنه و علامت هم کنار سرچ میاد ولی مشکل اینجاست که وقتی این کار رو انجام میدم یعنی Date Mode رو ی0 هست و میام به بانک اطلاعات اضافه میکنم اضافه مشه اما رکورد جدید نشون نمیده و باید یه بار پنجره رو ببندم و دوباره باز کنم اطلاعات که به بانک اضافه کردم به Vs Flaxgrid بیاد نشون بده.

در چه صورت من می تونمDate Mode روی 1 باشه و سرچ هم انجام بشه باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

vbhamed
شنبه 13 تیر 1394, 23:43 عصر
سلام
خب سیستم vsFlexGrid همینه، در حالتی که Datamode روی 0 هست یعنی یکبار از بانک می‌خونه ولی دیگه به اون متصل نیست، برای اینکه تغییراتتون رو در همین حالت ببینید باید یکبار Ado یا Dao متصل به اون رو Refresh کنید، اگر لازم شد خود vsFlexGrid رو هم Refresh کنید.

isaac23
یک شنبه 14 تیر 1394, 10:01 صبح
تنها راهش همینه ؟

vbhamed
یک شنبه 14 تیر 1394, 10:37 صبح
سلام
شما می‌خواین کارتون انجام بشه مگه خیلی مهمه که راهش چی باشه ؟ اگر مثلا راه دومی هم باشه خب بازم ممکنه بپرسید راه سومی هم هست یا نه !