PDA

View Full Version : چطوری این error برطرف میشه ؟

akbar3070
شنبه 06 تیر 1394, 01:41 صبح
Specified element is already the logical child of another element. Disconnect it first.

چطوری باید این error رو برطرف کرد ؟

alireza264
شنبه 06 تیر 1394, 18:18 عصر
سلام
قطعه سورس نیست که متوجه بشیم. اما ممکنه چیزی تعریف کردی و یک شی ازش ارثبری کرده و حالا هم می خوای منبعو پاکش کنی یا شی رو با یه نوع دیگه مقدار بدی
یه سر به این آدزس بزن شاید کمک کنه

http://stackoverflow.com/questions/9109738/specified-element-is-already-the-logical-child-of-another-element-disconnect-it

akbar3070
شنبه 06 تیر 1394, 23:01 عصر
درواقع من یه پنچره دارم که یک button و یک stackpanel داخلش هست ، میخوام وقتی روی دکمه کلیک کرد ، دکمه به داخل stackpanel اضافه بشه ، و بشه زیر مجموعه ی stackpanel ،

اما وقتی روی دکمه کلیک میشه این اررو میاد و من نمیدونم چجوری برطرفش کنم !
و زبانی که من با اون کار میکنم VB.NET هست
ممنون

alireza264
شنبه 06 تیر 1394, 23:54 عصر
سلام
احتملا stackpanel بعد از button تعریف شده جاهاشون تو کد xaml تغییر بده یعنی اول stackpanel تعریف بشه بعد button

SabaSabouhi
یک شنبه 07 تیر 1394, 08:55 صبح
درواقع من یه پنچره دارم که یک button و یک stackpanel داخلش هست ، میخوام وقتی روی دکمه کلیک کرد ، دکمه به داخل stackpanel اضافه بشه ، و بشه زیر مجموعه ی stackpanel ،

اما وقتی روی دکمه کلیک میشه این اررو میاد و من نمیدونم چجوری برطرفش کنم !
و زبانی که من با اون کار میکنم VB.NET هست
ممنون

سلام
برای این کار ابتدا باید ارتباط دکمه رو از container اولیه قطع کنی، یعنی این که ببینی parent-control کدوم هست، و از مجموعه‌ی Children
دکمه‌ی مورد نظر رو حذف کنی، بعد اون رو به stackpanel اضافه کنی.

صبا صبوحی

akbar3070
یک شنبه 07 تیر 1394, 19:39 عصر
سلام
برای این کار ابتدا باید ارتباط دکمه رو از container اولیه قطع کنی، یعنی این که ببینی parent-control کدوم هست، و از مجموعه‌ی Children
دکمه‌ی مورد نظر رو حذف کنی، بعد اون رو به stackpanel اضافه کنی.

صبا صبوحی

درسته اما من بلد نیستم
میشه راهنماییی کنید که چجوری میشه این کارو کرد ؟؟؟

akbar3070
یک شنبه 07 تیر 1394, 19:40 عصر
سلام
احتملا stackpanel بعد از button تعریف شده جاهاشون تو کد xaml تغییر بده یعنی اول stackpanel تعریف بشه بعد button

نه برطرف نشد و ربطی نداشت

alireza264
دوشنبه 08 تیر 1394, 01:52 صبح
سلام
حق با شماست برداشت من از سوال اشتباه بود

به این آدرس یه سر بزن

http://stackoverflow.com/questions/11028590/specified-element-is-already-the-logical-child-of-another-element-disconnect-i

http://stackoverflow.com/questions/9109738/specified-element-is-already-the-logical-child-of-another-element-disconnect-it

akbar3070
پنج شنبه 11 تیر 1394, 01:53 صبح
سلام
من با زبان های C زیاد کار نکردم
ممنون میشم اگر همین هارو به زبان VB.NET بزارید

elec60
یک شنبه 14 تیر 1394, 19:20 عصر
ارور گرفته شده طبیعی هست!

نمیشه که یه کنترل هم زمان دو تا parent داشته باشه، شما باید اول دکمه رو از داخل پنجره Remove کنی و سپس به مجموعه Child استک پنل اضافه کنی

اگه قبل از Remove کردن اضافه کنی یعنی همزمان دکمه دو تا parent داره، stackpanel و window که معنی نداره.

هر چند احتمالا تو window هم grid داری و StackPanel و Button داخل Grid هستن. چون نمیتونن همزمان داخل Window باشن. window فقط یه Content میتونه داشته باشه

پس اول Button رو از Child های Grid حذف کن و بعد به StackPanel اضافه کن

akbar3070
چهارشنبه 24 تیر 1394, 22:25 عصر
ارور گرفته شده طبیعی هست!

نمیشه که یه کنترل هم زمان دو تا parent داشته باشه، شما باید اول دکمه رو از داخل پنجره Remove کنی و سپس به مجموعه Child استک پنل اضافه کنی

اگه قبل از Remove کردن اضافه کنی یعنی همزمان دکمه دو تا parent داره، stackpanel و window که معنی نداره.

هر چند احتمالا تو window هم grid داری و StackPanel و Button داخل Grid هستن. چون نمیتونن همزمان داخل Window باشن. window فقط یه Content میتونه داشته باشه

پس اول Button رو از Child های Grid حذف کن و بعد به StackPanel اضافه کن

خیلی ممنون بابت راهنمایی مشکلم برطرف شد . مرسی