PDA

View Full Version : نرم افزار پولی در گوگل پلی

mnakhaeipoor
یک شنبه 07 تیر 1394, 16:47 عصر
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان عزیز
میخواستم اگه خدا بخواد بعد از اینکه نرم افزارم توی بازار عرضه شد نسخه ی انگلیسیش رو توی پلی استور هم قرار بدم
حالا سوالم اینه که گوگل هم مثل بازار برنامه ها رو بررسی میکنه یا به محض آپلود عرضه میکنتشون؟ (نرم افزار من پرداخت درون برنامه ای داره)
و سوال دیگه آیا درسته به سایت هایی که میان و به جای ما نرم افزار رو توی پلی استور میزارن بعد 90 درصد فروش نرم افزار رو به ما میدن اعتماد کرد؟؟
نمونه ی بارز این سایت ها سایت تاران مارکت (http://taranmarket.com/Developer.html) هستش و نکته ای که جالبه این هست که توی سایت گفته شده اگر روش فروش برنامه درون برنامه ای باشه همون 10 درصد سود رو هم برنمیدارن و همه ی سود رو به توسعه دهنده میدن!! تازه بعدش خیلی راحت پول هایی که به حساب تاران مارکت (در آلمان) واریز شده رو به حساب توسعه دهنده در ایران واریز میکنن :متعجب::متعجب: بدون اینکه هیچ منفعتی براشون داشته باشه:متفکر:
به نظر شما با چنین وضعیتی میشه بهشون اعتماد کرد؟؟
مثلا اومدیم و نرم افزار من به قیمت یک دلار 20 میلیون فروش کرد :تشویق: که با احتساب پورسانت گوگل درآمدش میشه 21 میلیارد پول بی زبون :کف:
حالا این وسط چه تضمینی هست طرف حساب ما وسوسه نشه؟
وات تودو وات نات تودو؟

mnakhaeipoor
دوشنبه 08 تیر 1394, 19:51 عصر
What to Do What not to Do ??

darkhah1
سه شنبه 09 تیر 1394, 10:51 صبح
خودت باشي وسوسه نمي شي؟؟؟

golbafan
سه شنبه 09 تیر 1394, 11:07 صبح
ای بابا دلت خوشه ها...

اون شرکت هایی که فروش میلیونی دارن فکر میکنی از راه امثال "تاران مارکت" دارن فروش رو انجام میدن؟؟؟

نه...

خودشون همه کارها رو میکنن و پول مستقیم باید بره به حسابشون

darkhah1
سه شنبه 09 تیر 1394, 13:08 عصر
به نظر شما يه راه مطمعن ميشه پيدا كرد؟؟

mnakhaeipoor
سه شنبه 09 تیر 1394, 15:46 عصر
ای بابا دلت خوشه ها...

اون شرکت هایی که فروش میلیونی دارن فکر میکنی از راه امثال "تاران مارکت" دارن فروش رو انجام میدن؟؟؟

نه...

خودشون همه کارها رو میکنن و پول مستقیم باید بره به حسابشون

کاملا با حرف شما موافقم
اون کسی که عرضه اینو داشته که نرم افزارش میلیونی فروش کنه طبیعتا باید عرضه باز کردن حساب رو هم داشته باشه ! :متفکر:

Americanboy
سه شنبه 09 تیر 1394, 16:11 عصر
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان عزیز
میخواستم اگه خدا بخواد بعد از اینکه نرم افزارم توی بازار عرضه شد نسخه ی انگلیسیش رو توی پلی استور هم قرار بدم
حالا سوالم اینه که گوگل هم مثل بازار برنامه ها رو بررسی میکنه یا به محض آپلود عرضه میکنتشون؟ (نرم افزار من پرداخت درون برنامه ای داره)
و سوال دیگه آیا درسته به سایت هایی که میان و به جای ما نرم افزار رو توی پلی استور میزارن بعد 90 درصد فروش نرم افزار رو به ما میدن اعتماد کرد؟؟
نمونه ی بارز این سایت ها سایت تاران مارکت (http://taranmarket.com/Developer.html) هستش و نکته ای که جالبه این هست که توی سایت گفته شده اگر روش فروش برنامه درون برنامه ای باشه همون 10 درصد سود رو هم برنمیدارن و همه ی سود رو به توسعه دهنده میدن!! تازه بعدش خیلی راحت پول هایی که به حساب تاران مارکت (در آلمان) واریز شده رو به حساب توسعه دهنده در ایران واریز میکنن :متعجب::متعجب: بدون اینکه هیچ منفعتی براشون داشته باشه:متفکر:
به نظر شما با چنین وضعیتی میشه بهشون اعتماد کرد؟؟
مثلا اومدیم و نرم افزار من به قیمت یک دلار 20 میلیون فروش کرد :تشویق: که با احتساب پورسانت گوگل درآمدش میشه 21 میلیارد پول بی زبون :کف:
حالا این وسط چه تضمینی هست طرف حساب ما وسوسه نشه؟
وات تودو وات نات تودو؟
آره دوست عزیز،به تاران مارکت کاملا اعتماد کن
مبلغ 50 هزار تومان بهشون دادم و هر برنامه ای با هر متدی که خواستم رو برام منتشر کردند،واقعا آقای باقری مدیر لایق این سایت کمک فراوانی کرد در انتشار بازی foolballon که رایگان با تبلیغات گوگل هست،به گوگل پلی برو و اسم foolballon رو سرچ کن و نظرت رو بگو،به تاران مارکت هم کاملا اعتماد دارم و خواهم داشت... موفق باشی...

darkhah1
شنبه 13 تیر 1394, 11:03 صبح
يعني برنامه ما همش فقط 5 تا دونه دانلود شده ؟؟؟؟:ناراحت: مگه دارم همچين چيزي ؟؟؟؟ تازه رايگانم هست؟؟؟ با اين همه تعريفي كه كردن مه فكر كرديم با اين همه هزينه حداقل كم كم يه اپلكيشن عادي رايگان 100 هزارتا دانلود داشته باشه ؟؟ 5 تا يعني ميشه؟؟؟ اينكه بازار صدشرف داره به اين

Americanboy
شنبه 13 تیر 1394, 15:02 عصر
يعني برنامه ما همش فقط 5 تا دونه دانلود شده ؟؟؟؟:ناراحت: مگه دارم همچين چيزي ؟؟؟؟ تازه رايگانم هست؟؟؟ با اين همه تعريفي كه كردن مه فكر كرديم با اين همه هزينه حداقل كم كم يه اپلكيشن عادي رايگان 100 هزارتا دانلود داشته باشه ؟؟ 5 تا يعني ميشه؟؟؟ اينكه بازار صدشرف داره به اين

آره دوست عزیز این یه واقعیت هست
کلا همه دنیا با متن فارسی و کلمه ایران مشکل دارن
من تو یه تاپیک آلمانی صحبت میکردم همه میگفتن باید با یه کاربری بازیتو منتشر میکردی که حداقل نظر فارسی یا برنامه و یا متن فارسی تو قسمت نظرات و پنلت نباشه،متاسفانه شما بهترین ایده دنیا رو هم با شرکت های واسط بزاری ،بازهم وضعیت همین هست،یکی از بچه ها تو تاپیک آلمانی میگفت FoolBallon بازی قشنگی هست و ایده جالبی رو از روی فلپی برد کپی کردی،و اگر با توسعه دهنده محدوده اروپا منتشر میکردی حتما دانلودش در هفته اول به پنجاه هزار باز میرسید،اما مشکل مارکت های جهانی و مخصوصا کاربرای گوگل پلی ،ایران و زبان فارسی هست،من خودم تصمیم گرفتم با یکی از فامیل هامون که توی هلند هست مکاتبه کنم شاید اعتماد کنه و شماره حساب ،مستر کارت ، کارت شناسایی و موبایل رو در اختیار من قرار بده،بعد میرم یه حساب توسعه دهنده میسازم تو پلی استور تا همه فکر کنن من یه شهروند هلندی هستم... متاسفانه چیزی هست که باید قبولش کنیم...