PDA

View Full Version : مشکل در اضافه کردن sdk به eclipse

maka_7
یک شنبه 07 تیر 1394, 19:00 عصر
با سلام.دوستان من از فیلم ها آموزشی آقای کاملان استفاده میکنم.یک مشکلی در پایان نصب اکلیپس داشتم.مرحله ی آخر طبق مطاب سایت ایشون و فیلم آموزشیشون باید منوی windows و بعد Preferences رفته و آدرس جایی که sdk قرار دارد رو تو نوار بالای پنجره باز شده کپی کرد و یک لیست باز میشه که باید apply رو زد.مشکل من اینه که اون لیست برای من نمیاد و به تبع کلید apply هم غیر فعاله.و بالای همین پنجره ی Preferences نوشته Could not find folder 'tools' inside SDK 'C:\Users\maryam\android-sdks .باید برای رفع این مشکل چکار کنم؟؟؟ خواهش میکنم کمک کنید چون اگه درست نشه نمیتونم از بقیه ویدوها استفاده کنم.:گریه::گریه::گریه::گریه:

sobhmoud
دوشنبه 08 تیر 1394, 03:48 صبح
بدبخت این اکلیپس نوشته دیگه چشه بهش یکم توجه کن نوشته نمی تونه پوشه tools رو تو شاخه sdk پیدا کنه برو یک sdk دیگه اول دانلود کن بزار جا sdk خودت درست میشه

majid_7
دوشنبه 08 تیر 1394, 19:33 عصر
ببینید توی پوشه ی SDKتون وقتی که دارید روی خود پوشه کلیک میکنید مطمئن بشید که زیر پوشه ای نداشته باشه!
منظورم اینه که پوشه ی sdk تون دقیقا پوشه ی انتخابی تون باشه(من خیلی با این موضوع الاف شدم تا اینکه فهمیدم چشه :گیج:)
امیدوارم منظورم رو فهمونده باشم!

maka_7
پنج شنبه 11 تیر 1394, 14:04 عصر
خیلی خیلی ممنون.مشکلم حل شد.:تشویق:

maka_7
پنج شنبه 11 تیر 1394, 14:09 عصر
ببینید توی پوشه ی SDKتون وقتی که دارید روی خود پوشه کلیک میکنید مطمئن بشید که زیر پوشه ای نداشته باشه!
منظورم اینه که پوشه ی sdk تون دقیقا پوشه ی انتخابی تون باشه(من خیلی با این موضوع الاف شدم تا اینکه فهمیدم چشه :گیج:)
امیدوارم منظورم رو فهمونده باشم!

فقط یه سوال دیگه داشتم.من هر دفعه بخوام اکلیپس رو اجرا کنم باید از روی exe. اجرا کنم.منظورم اینه که اکلیپس برام نصب نمیشه و یه شورتکات ازش درست نمیشه.

majid_7
جمعه 12 تیر 1394, 10:30 صبح
بله نیازی به نصب نداره اکلیپس و portable هست

EDRIS0131
جمعه 12 تیر 1394, 11:14 صبح
اکلیپس شورتکات نمیسازه باید شورتکات رو بذاری تو دسکتابت به صورت دستی

mahdim2f4
شنبه 10 مرداد 1394, 00:05 صبح
سلام دوستان اگه تاپیک قدیمی بالا میارم ببخشید ولی من چند وقت پیش با اکلیپس آشنا شدم وقتی هم خواستم نصب کنم تا آخرش رفتم ولی یه چیزایی رو نمیدونم جا گذاشتم یا فایل های اشتباهی دان کردم ممنون میشم راهنمایی کنید.
133777
مشکل اینجاس که توی پروژه جدید باید گزینه های بیشتری باشه که همونطور که میبینید نیست .....
133778
موقع اضافه کردن اس دی کی هم به این مشکل برخوردم که فک کنم از همین باشه یعنی هر چقدر که اپلای رو میزنم چیزی نمایش داده نمیشه .....
اگه اشکال از اس دی کی هستش لطفاً یه لینک بدین که کامل باشه فقط آپدیت از طریق گوگل رو نگید که با هر چیزی تست زدم نشده.....:لبخندساده::لبخندساد ه:

mahdim2f4
یک شنبه 18 مرداد 1394, 21:36 عصر
هیچکسی نبود جواب بده ؟؟؟؟ خواهشاً کمک کنید.....:گریه::گریه:

mahdim2f4
پنج شنبه 22 مرداد 1394, 00:10 صبح
up ............. up ................. up ................:گیج::گیج::گیج::گیج: