PDA

View Full Version : سوال: خطایی با متن The publisher could not be verified ...

ali.monje
دوشنبه 08 تیر 1394, 23:06 عصر
سلام دوستان
نماز روزه هاتون تو این ماه عزیز قبول درگاه حق تعالی
آقا من به یه مشکل خوردم اساسی
با توجه به ماهیت برنامه برنامه نیاز به نصب نداره و با کلیک روش باید رو سیستم کاربر اجرا بشه، حالا مشکل اینجاست که رو سیستم من هیچ مشکلی نداره ولی تو سیستم های دیگه برنامه اجرا نمیشه و این خطاهایی که عکسشو قرار دادم ظاهر میشه و برنامه اجرا نمیشه.

اگر اطلاعاتی در این زمینه داشتین ممنون میشم در اختیار بنده قرار بدین.

نتیجه اجرا روی ویندوز 7: 132738
نتیجه اجرا روی ویندوز 8.1:132739

anubis_ir
سه شنبه 09 تیر 1394, 09:14 صبح
روي فايل exe كليك راست كنيد، ببينيد دكمه‌ي unblock ظاهر ميشه؟ معمولا فايل‌هايي كه از اينترنت يا شبكه دريافت مي‌شن يك attribute اضافي بهشون از طرف ويندوز اضافه ميشه.

ali.monje
سه شنبه 09 تیر 1394, 09:33 صبح
روي فايل exe كليك راست كنيد، ببينيد دكمه‌ي unblock ظاهر ميشه؟ معمولا فايل‌هايي كه از اينترنت يا شبكه دريافت مي‌شن يك attribute اضافي بهشون از طرف ويندوز اضافه ميشه.

ممنون از پاسختون،
خیر چنین گزینه ای وجود نداره، این برنامه رو من از اینترنت بر نداشتم وحتی قرار نیست بر روی اینترنت یا بستر شبکه ای مورد استفاده قرار بگیره،
این یک برنامه هست برای اتوران DVD که خودم نوشتم

alireza264
سه شنبه 09 تیر 1394, 11:28 صبح
سلام
علتش اینه که سرور بعنوان یک کاربر میهمان و فاقد اجازه دسترسی به برنامه وارد سیستم کاربر میشه. دوتاراه حل داره 1-نام کاربری سرور و سطح دسترسیش در سیستم کاربر تعرف بشه 2- برنامه برای همه کاربران سیستم Full Accessبشه

ali.monje
سه شنبه 09 تیر 1394, 13:04 عصر
سلام
علتش اینه که سرور بعنوان یک کاربر میهمان و فاقد اجازه دسترسی به برنامه وارد سیستم کاربر میشه. دوتاراه حل داره 1-نام کاربری سرور و سطح دسترسیش در سیستم کاربر تعرف بشه 2- برنامه برای همه کاربران سیستم Full Accessبشه

ببخشید آخه اینجا سروری وجود نداره!!! همش سیستم های عادی و PC های خانگی هست همین!!!
راه حل دومی که فرمودین به چه شکل است؟

تو یکی از سایتهای خارجی دیدم نوشته بودن که باید برای برنامه کلید یا همون Code signing تعریف بشه در این مورد اطلاعاتی دارین؟

یک سوال دیگه این اتوران هایی مثل اتوران مجموعه های نرم افزاری که در بازار هست به چه شکل اجرا میشن که به هیچ مجوزی احتیاج ندارن و روی همه نسخه های ویندوز اجرا میشن؟