PDA

View Full Version : مشکل در نصب Android Studio کنار Eclipse

master94
سه شنبه 09 تیر 1394, 21:27 عصر
سلام
من تا الان از Eclipse استفاده میکردم،حالا میخوام Android Studio رو هم کنار Eclipse داشته باشم :تشویق:
چند تا سوال :

1- برای نصب Android Studio بیشتر جاها گفتن فقط به jdk لازم داره( یعنی اول jdk ، بعدم نصب خودش و بعدم OK ه ) ، ولی بعضی سایت ها گفتن غیر از jdk به gradle هم نیاز داره ! این gradle چیه ؟ و لازمه دانلودش؟

2- میگن برای استفاده از Android Studio حتما باید Online باشی !!! درسته؟ :متعجب:

و سوال آخر:

من الان jdk و Android Studio رو نصب کردم،موقعی که میخوام اجراش کنم میگه java رو پیدا نکرده و باید JAVA_HOME رو براش تعریف کنی ، ولی مشکلی که هست من JAVA_HOME رو برای eclipse تعریف کردم ( جاوایی که برای Eclipse تعریف کردم 32 بیتی و ورژن jdk-6u45 هست ولی jdk ای که برای Android Studio دانلود کردم ، آخرین ورژن اشه و 64 بیتی )
حالا چجوری میتونم هم Eclipse هم Studio رو کنار هم داشته باشم؟

ببخشید سوالم طولانی شد....

ممنون :چشمک:

o0o0okay
سه شنبه 09 تیر 1394, 22:02 عصر
من نصب کردم، اصلا هم مشکلی نداره.
فقط یه نکته: باید جاواتون بروز باشه، آندروید استودیو و اکلیپس تون هم باید بروز باشه. اگه بروز نباشه با ورژن جدید جاوا ارتباط درست برقرار کنه.
اول jdk، بعد sdk، بعد هم IDM android

majid_7
چهارشنبه 10 تیر 1394, 11:39 صبح
سلام
jdk 8 به بالا نیاز داشت واسه من
اولش که jdk 7 داشتم موقع نصب اومد گفت مسیر jdk رو معلوم کن و بعدش که آپدیتش کردم به 8 دیگه موقع نصب نیازش نداشت!! :قهقهه:
البته بعدش گیر داد که میخوام sdk رو آپدیت کنم منم بهش گفتم چه غلطاااا!
خلاصه که رفتم توی این فایل idea.properties( جایی که نصبش کرده بودم) این دستور رو آخر کار اضافه کردم
disable.android.first.run=true
و حالا با اقتدار کار میکنه!!!
راجع به gradle هم اطلاعاتی ندارم .

و در آخر هم باید بگم که نیازی به وصل شدن به اینترنت هم نداشت Android Studio م!
موفق باشید

barnamenevisjavan
چهارشنبه 10 تیر 1394, 12:21 عصر
اون نسخه های قدیمی و ابتدایی بودن که اینترنت نیاز داشتن
الان شما اخرین نسخه که 1.2 هست رو دانلود کن نسخه کامل رو دانلود کن حجمش 900 مگابایت هستش موقع نصب اینترنت قطع کن تا بعد از پایان نصب sdkرو اپدیت نکنه