PDA

View Full Version : نمایش پیامک به صورت اتوماتیک به محض دریافت در مودم GSM و kylix

negar.rafie
پنج شنبه 11 تیر 1394, 11:29 صبح
سلام
برای کار با پیامک دارم از GSM مودم و کامپوننت kylix استفاده میکنم
حالا دوتا سوال
ایا با این کامپوننت میشه به محض اینکه پیامکی برای ما ارسال شد به صورت اتوماتیک یه پیغام بده که پیامک دریافت شد و پیامک را نمایش بده؟یا نه همچین امکانی وجود نداره

و سوال بعدی اینکه ایا با این کمپوننت میشه تماس تلفنی هم انجام داد؟یعنی تماس بگیریم یا کسی که ما خط ما تماس میگیره بشه مکالمه کرد؟
ممنون

alireza264
پنج شنبه 11 تیر 1394, 12:24 عصر
سلام
به محض اینکه پیامکی برای ما ارسال شد به صورت اتوماتیک یه پیغام بده که پیامک دریافت شد

private void axKylixSMS_NewSMSReceived(object sender,AxKYLIXSMSLib._DKylixSMSEvents_NewSMSReceiv edEvent e)
{
MessageBox.Show( "New SMS Received");
}

تماس تلفنی
شروع تماس

axKylixSMS.DialCall(شماره مورد نظر);

پایان تماس

axKylixSMS.EndCall();

hamiddowlat
پنج شنبه 18 تیر 1394, 13:00 عصر
سلام
به محض اینکه پیامکی برای ما ارسال شد به صورت اتوماتیک یه پیغام بده که پیامک دریافت شد

private void axKylixSMS_NewSMSReceived(object sender,AxKYLIXSMSLib._DKylixSMSEvents_NewSMSReceiv edEvent e)
{
}

تماس تلفنی
شروع تماس

پایان تماس

axKylixSMS.EndCall();

سلام دوست عزیز برای استعلام شارژ باید چیکار کنم هر کاری کردم نشد !

محمد رضا فاتحی
پنج شنبه 18 تیر 1394, 13:34 عصر
سلام

{
}

تماس تلفنی
شروع تماس

پایان تماس

axKylixSMS.EndCall();

امتحان کردم کار نکرد...ارسال پیامک رو دارم ولی متاسفانه ایونت رو اصلا تشخیصص نمی ده...

hamiddowlat
پنج شنبه 18 تیر 1394, 13:43 عصر
امتحان کردم کار نکرد...ارسال پیامک رو دارم ولی متاسفانه ایونت رو اصلا تشخیصص نمی ده...

دوست عزیز من این کد رو نوشتم و جواب میده شما هم امتحان کن به محض اینکه واسم پیام میاد بهم پیغام میده که پیام جدید دارم

private void axKylixSMS1_NewSMSReceived(object sender, AxKYLIXSMSLib._DKylixSMSEvents_NewSMSReceivedEvent e)
{
string strResult; strResult = String.Format("\nNew SMS from {0} received at {1}\n\n{2}\n\nFolder :{3} Location:{4} Coding:{5} Status:{6} ConcatenatedInfo:{7}\n", e.number, e.time, e.text, axKylixSMS1.GetSMSFolderInfo(e.folder), e.location, e.coding, e.status, e.concatenatedInfo);
MessageBox.Show("پیام جدیدی دارید",strResult);
}

اگه شما راهی واسه استعلام شارژ میدونید بگید من موندم

hamiddowlat
پنج شنبه 18 تیر 1394, 15:17 عصر
واسه من رویداد axKylixSMS1_NewUSSD کار نمیکنه یعنی کدی ک واسه استعلام شارژه اعمال نمیشه کسی میتونه کمکم کنه ؟!

private void button1_Click_2(object sender, EventArgs e)
{
if (axKylixSMS1.DialUSSD("*141*1#") != 1)
{
MessageBox.Show("ok");
}
else
{
axKylixSMS1.GetLastError(1);
}
}

private void axKylixSMS1_NewUSSD(object sender, AxKYLIXSMSLib._DKylixSMSEvents_NewUSSDEvent e)
{
MessageBox.Show(e.ToString());
}

NasimBamdad
پنج شنبه 18 تیر 1394, 16:52 عصر
کامپونتش رو چه طوری میشه داشته باشیم ؟

negar.rafie
پنج شنبه 18 تیر 1394, 17:09 عصر
سلام
جناب hamiddowlat مدل مودم شما چی است؟
منکه بهتون گفتم من نسخه اصلی kylix sms را خریداری کردم و از یه مودم خوب استفاده کردم مشکل حل شد

hamiddowlat
جمعه 19 تیر 1394, 11:45 صبح
کامپونتش رو چه طوری میشه داشته باشیم ؟
من دارم اگه میخواین بگید همینجا واستون بذارم ، کرکش رو هم دارم

hamiddowlat
جمعه 19 تیر 1394, 11:46 صبح
سلام
جناب hamiddowlat مدل مودم شما چی است؟
منکه بهتون گفتم من نسخه اصلی kylix sms را خریداری کردم و از یه مودم خوب استفاده کردم مشکل حل شد

چقد خریداری کردید ؟ یعنی مشکل از مودم منه ؟!

mosi20
پنج شنبه 28 آبان 1394, 20:04 عصر
ببخشید دوستان میشه کاری کرد پس از برقراری تماس با کد axKylixSMS.DialCall یک فایل صوتی پخش بکنه؟
میخوام زنگ بزنه به یه شماره و فایل صوتی را براش پخش کنه
زنگ میزنه اما راه کاری برای پخش پیام صوتی پیدا نکردم