PDA

View Full Version : مشکل در اطلاعات دیتابیس موقع بستن برنامه

reza.kia
پنج شنبه 11 تیر 1394, 13:12 عصر
من برنامه رو اجرا میکنم و عمل در ج یا حذف رو روی دیتابیس انجام میدم ولی بعد از بسته شدن برنامه و دوباره اجرا کردن اون
اطلاعات پاک میشن،مثلا اطلاعاتی که درج کردم از بین میره مشکل کجاس؟؟
ممنون

daffy_duck376
پنج شنبه 11 تیر 1394, 16:54 عصر
به نظرم شما برنامه ای نوشتی تحت ویندوز هست نه تحت وب . فقط تحت وندوزی ها اینطوری میشن

reza.kia
پنج شنبه 11 تیر 1394, 17:05 عصر
به نظرم شما برنامه ای نوشتی تحت ویندوز هست نه تحت وب . فقط تحت وندوزی ها اینطوری میشن
راه حل لطفا

daffy_duck376
جمعه 12 تیر 1394, 07:27 صبح
شما تو تالار وب تاپیک زدی واسه همین کسی سر در نیاورده جواب بده هر برنامه تحت ویندوز که طراحی میشه در زمان طراحی دو تا بانک اطلاعاتی داره یکی تو پوشه سورس هست که اونو خودت اضافه کردی یکی تو پوشه bin->debug هست که برنامه تست میکنه خودش یه کپی از اونی که ساختی میگیره پس اطلاعاتی که در زمان تست برنامه وارد کینی در زمانی که دو باره اجرا میکنی از بین میره و با نسخه اورجینال توی سورس جایکزین میشه.حال شما اگه اطلاعاتی داری که میخوای تو هز مان اجرا داشته باشی دو راه داری 1 - تو server explorer خودت اطلاعات رو دستی وارد کنید 2- بعد از stop کردن اجرای برنامه به پوشه bin->debug بری اون بانکی که اونجا هست رو تو solotion explorer کپی کنی . البته بعد از اینکه طراحی برنامه تمم شد شما فقط مستقیما نتجه کار که توشه bin->debug هست رو استفاده میکنی اطلاعاتت هیچ وقت پاک نمیشه. اطبته راه حل سومی هم هست که بانک اطلاعاتی رو تو sql server بسازی بعد بهش تو برنامه وصل بشی نه اینکه تو خود برنامه بانک رو اضافه کنی