PDA

View Full Version : توابع ویندوز که در VBاستفاده میشوند

jannati
دوشنبه 29 دی 1382, 09:52 صبح
با سلام
دوستان اگر ممکنه برای من راجع به این توابع کتابخانه‌ای ویندوز که در VBاستفاده میشوند یک کم توضیح بدید یا اگر مرجع خوبی دارید معرفی کنید.از کجا میتونم لیستی از این توابع داشته باشم؟ :oops:
درضمن میشه راجع به متغییر hwndهم یک توضیح بدید؟

jannati
سه شنبه 30 دی 1382, 15:41 عصر
ببخشید ،هنوز کسی پیدا نشده جواب منو بده؟؟؟؟ :cry: :roll: :?

الهام تفریشی
سه شنبه 30 دی 1382, 15:44 عصر
توابع کتابخانه‌ای ویندوز که در VBاستفاده میشوند یک کم توضیح بدید
اخه نگفتی کدوم توابع :roll:

کم حوصله
سه شنبه 30 دی 1382, 15:50 عصر
یک کتاب است در رابطه با توابع api در وی بی خیلی جالب و به ذرد بخوره پیشنهاد می کنم تهیه اش کنید و لذت ببرید :mrgreen:

جهت خواستن اطلاعات بیشتر یک سری به بخش vb.net بزنید و تو حدود 2 ماه پیش توسط یکی از بچه ها در موردش نوشته :wink:

jannati
چهارشنبه 01 بهمن 1382, 07:29 صبح
راستش منظورم توابع کتابخانه‌ای ویندوز مثل توابع زیر است:
Public Declare Function BringWindowToTop Lib "user32" (ByVal hwnd As Long) As Long
یا
Public Declare Function ExitWindowsEx& Lib "user32" (ByVal uFlags As Long, ByVal dwReserved As Long)

جهت خواستن اطلاعات بیشتر یک سری به بخش vb.net بزنید و تو حدود 2 ماه پیش توسط یکی از بچه ها در موردش نوشته
عجب آدرسی دادی کم حوصله جان!!!!!!!

M-Gheibi
چهارشنبه 01 بهمن 1382, 10:30 صبح
جناب جنتی شاید منظور کم حوصله جان این تاپیک باشه!؟ :wink:
معرفی کتاب (http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=3377&highlight=api)
:wink:

کم حوصله
چهارشنبه 01 بهمن 1382, 11:09 صبح
جناب جنتی شاید منظور کم حوصله جان این تاپیک باشه!؟ :wink:
معرفی کتاب (http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=3377&highlight=api)
:wink:آره خود خودشه دستت درد نکنه غیبی جون :wink: :mrgreen:

خانم جنتی ببخشید ها ولی من فقط راهنمایی کردم و اون موقع حوصله جستجو را نداشتم
بهتون آدرس دادم که برید کجا و تو چه زمانی بگردید

این دفعه یادم باشه و قتی خواستم به شما آدرس بدهم کد پستی را فراموش نکنم برای شما بنویسم که یکدفعه گم نشوید :mrgreen: :skull: :skull:

jannati
چهارشنبه 01 بهمن 1382, 13:40 عصر
خانم جنتی ببخشید ها ولی من فقط راهنمایی کردم و اون موقع حوصله جستجو را نداشتم
بهتون آدرس دادم که برید کجا و تو چه زمانی بگردید

با تشکر فراوان از آقای غیبی ،راستش خودم قبل از اینکه توضیح آقای غیبی رو اینجا بخونم پیداش کردم.ولی خیلی دنبالش گشتم .کم حوصله عزیز از راهنمایی شما هم ممنونم.نیازی نیست عصبانی بشید.حق با شماست.باید خودم میگشتم.OK? :?

این دفعه یادم باشه و قتی خواستم به شما آدرس بدهم کد پستی را فراموش نکنم برای شما بنویسم که یکدفعه گم نشوید

نه عزیز،شرمنده،تو همون حوصله کنی راهنمایی کنی برای ما کافیه! :lol: :lol: :wink: