PDA

View Full Version : سوال: مقدمات ایجاد درگاه بانکی

ravand
جمعه 12 تیر 1394, 14:46 عصر
سلام
من میخوام یه درگاه بانکی ایجاد کنم. و نمیخوام از درگاههای واسط مثل زرین پال و پی لاین و ... استفاده کنم.
اینطوری که فهمیدم اول باید نماد اعتماد بگیرم. بعد برم درگاه بانکیم رو مشخص کنم که از چه بانکی باشه؟
ولی یه چیزی که برام مبهم هست اینه که برخی از دوستان میگن باید برای اینکار شرکت داشته باشیم. برخی هم میگن نه نیازی به شرکت نیست. من تکلیفم معلوم نیست آیا باید شرکت داشته باشم یا نیازی نیست؟
متشکرم.

leaping
جمعه 12 تیر 1394, 14:57 عصر
سلام دوست عزیز
اگر شما یک مغازه و جواز کسب معتبر داشته باشین دیگه نیازی به شرکت نیست.در غیر اینصورت بله میبایست حتما شرکت بزنید

Unique
جمعه 12 تیر 1394, 15:24 عصر
بانک پاسارگاد سخت نمیگیره و شنیدم دوستان با کپی سند خونه یا حتی اجاره نامه خونه تونستن درگاه بگیرند البته در حد شنیده ها هستش و میتونید با پشتیبانی تماس بگیرین. بقیه هم کپی جواز و سند مغازه و غیره برای افراد حقیقی میخوان اما اگه پیگیر بشی بالاخره میشه گرفت.

اینجا کامل همه چیز را توضیح داده. (http://psp.pep.co.ir/index.aspx?siteid=86&pageid=827)

us1234
جمعه 12 تیر 1394, 16:40 عصر
بانک پاسارگاد سخت نمیگیره و شنیدم دوستان با کپی سند خونه یا حتی اجاره نامه خونه تونستن درگاه بگیرند البته در حد شنیده ها هستش و میتونید با پشتیبانی تماس بگیرین. بقیه هم کپی جواز و سند مغازه و غیره برای افراد حقیقی میخوان اما اگه پیگیر بشی بالاخره میشه گرفت.

اینجا کامل همه چیز را توضیح داده. (http://psp.pep.co.ir/index.aspx?siteid=86&pageid=827)

در هر صورت و در هر حال باید نماد اعتماد داشته باشید .
نماد گرفتن هم پروسه سختی نیست و با سند منزل هم میشه گرفت .

اگر نماد داشته باشید به راحتی با چند کپی از مدارک و برابر با اصل کردن می توانید از شرکت ایران کیش درگاه مستقیم بگیرید .

ravand
جمعه 12 تیر 1394, 16:42 عصر
به نظرتون زنگ بزنم بانک منطقه ای که هستم بهم میگن که مجوز میخواد یا نه؟ یا باید از خود سایت بانک مورد نظر بپرسم؟
من میخوام اگه بشه برای بانک پارسیان بگیرم.

ravand
جمعه 12 تیر 1394, 16:43 عصر
در هر صورت و در هر حال باید نماد اعتماد داشته باشید .
نماد گرفتن هم پروسه سختی نیست و با سند منزل هم میشه گرفت .

اگر نماد داشته باشید به راحتی با چند کپی از مدارک و برابر با اصل کردن می توانید از شرکت ایران کیش درگاه مستقیم بگیرید .
خب شرکت ایران کیش هم لابد میخواد یه درصدی بگیره. نه؟

us1234
جمعه 12 تیر 1394, 18:13 عصر
خب شرکت ایران کیش هم لابد میخواد یه درصدی بگیره. نه؟

نه ایران کیش تحت شاپرک است و هیچ درصدی نمیگیره

من خودم از این شرکت خیلی وقته درگاه دارم و بسیار راضی هم هستم .

abolfazl-z
جمعه 12 تیر 1394, 19:20 عصر
سلام
من میخوام یه درگاه بانکی ایجاد کنم. و نمیخوام از درگاههای واسط مثل زرین پال و پی لاین و ... استفاده کنم.
اینطوری که فهمیدم اول باید نماد اعتماد بگیرم. بعد برم درگاه بانکیم رو مشخص کنم که از چه بانکی باشه؟
ولی یه چیزی که برام مبهم هست اینه که برخی از دوستان میگن باید برای اینکار شرکت داشته باشیم. برخی هم میگن نه نیازی به شرکت نیست. من تکلیفم معلوم نیست آیا باید شرکت داشته باشم یا نیازی نیست؟
متشکرم.

علیک سلام

نه نیازی به شرکت نیست !

شرکت به پرداخت یک پشتیبانی (ارسال تیکت) داره که همه جوابتون را اونجا می دهند.(http://bpmsupport.ir/)

شما همه کار ها را بصورت اینترنتی انجام می دهید و طبق بخش نامه ایی که صادر شده نیازی به رفتن به شعبه باز کننده حساب نیست !

و همچنین نیازی به شرکت نیست و شما یک فرد حقیقی هستید و دارا بودن سند یا اجاره نامه خانه ایی که سکونت دارین کفایت می کند.

درضمن شما اول باید درگاه را بگیرین و بعد نماد، چون برای گرفتن نماد باید روند پرداخت را برای نماد مشخص کنید تا کارمندان نماد بتونن یک پرداخت موفق روی سایت شما انجام دهند.

درضمن شرکت به پرداخت 20 روز بهتون وقت می دهد که فرایند گرفتن نماد را تکمیل کنید در غیر اینصورت درگاهتون غیر فعال می شود.

پس ابتدا درگاه و بعد نهاد

یادتون نرود که برای گرفتن نهاد 30 هزارتومان هزینه نیاز هست.

http://behpardakht.com/Acceptor_Request.html

موفق باشید.

ravand
جمعه 12 تیر 1394, 21:31 عصر
یادتون نرود که برای گرفتن نماد 30 هزارتومان هزینه نیاز هست.

کل هزینه ام همین 30 هزار تومن هست یا باید هر ماه یا هر سال این هزینه رو بدم؟
راستی حتما باید روی سایت محصولی داشته باشم؟ من میخوام اول پرداخت رو راه اندازی کنم بعد محصول رو بذارم گیر نمیدن که؟
مشتریم برای محل کارکارش (که خونه اش هست)سند نداره ولی جای دیگه قولنامه داره مشکلی نداره؟

leaping
جمعه 12 تیر 1394, 22:11 عصر
توی این صفحه بانک کامل مشخص شده که برای مشتری حقیقی مجوز لازم هست
شاید با همون نماد تعبیه بشه
دیگه نمیدونم :)
http://www.behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.html
و بدون درگاه هم میشه نماد گرفت و من همینکارو کردم. فقط کافیه که محصول تعریف کنید و بخش پرداخت رو به صورت کارت به کارت بذارید تا بهتون نماد تعلق بگیره(روند سفارش محصول باید کامل باشه وگرنه نماد نمیدن)

abolfazl-z
جمعه 12 تیر 1394, 22:49 عصر
کل هزینه ام همین 30 هزار تومن هست یا باید هر ماه یا هر سال این هزینه رو بدم؟

آره دیگه . این هزینه بابت بررسی صحت موجودیت فیزیکی شما است که براتون یک چیزی پست میشه و ..

راستی حتما باید روی سایت محصولی داشته باشم؟ من میخوام اول پرداخت رو راه اندازی کنم بعد محصول رو بذارم گیر نمیدن که؟

نه فقط باید براشون اکانت بسازی و براشون یک فاکتوری یا چیزی صادر کنی تا پرداخت کنن

مشتریم برای محل کارکارش (که خونه اش هست)سند نداره ولی جای دیگه قولنامه داره مشکلی نداره؟

نه مشکلی نداره

قولنامه را بعد از ثبت نام بفرستید. اون مجوز در ثبت نام را خالی بزارید. بعد از ثبت نام پس از 3 روز کاری برای شما یک ایمیلی میاد که فرمی براتون میفرسته. اون را پر کنید و بعد اش هم اقدام به گرفتن نماد کنید.

فقط نمیدونم نماد چقدر طول میکشه تا بهت بدن. دوستان حداکثر چقدر طول میکشه ؟