PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل در اضافه کردن component

poyaadami
جمعه 12 تیر 1394, 19:42 عصر
سلام دوستان در ویژوال استودیو یه devComponent را برای گرافیکی کردن فرم به toolbax اضافه کردم اما هر کدومشو میزارم روی فرم قرار نمیگیره تنظیمات میخواد!کد میخواد!مشکل از کجاست؟؟؟تازه کارم:متفکر:

محمد رضا فاتحی
شنبه 13 تیر 1394, 07:57 صبح
سلام نه تنظیمات خاصی نمی خواد... فقط باید کامپوننت رو نصب کنید ، رفرنس هاش رو اضافه کنید و استفاده کنید همین

davidrobert
شنبه 13 تیر 1394, 14:00 عصر
شما اول دیو کامپونت ورژن جدیدش رو از سایت soft98.ir دانلود کنید و بعد نصب کنید وقتی نصب کردید خودش به ابزاری های شما اضافه میشه اضافه نشود دستی اضافه کنید.اول روی قسمتی از ابزار که میخواهید اضافه کنید کلید راست کنید.و مطابق با تصویر پیش برید.
132880
و دوم اسمش رو در فیلتر تایپ کنی تا ظاهر بشن و همه رو انتخاب کنید.
132881
تا به tab که ایجاد کردید اضافه بشه.

poyaadami
یک شنبه 14 تیر 1394, 00:01 صبح
سلام نه تنظیمات خاصی نمی خواد... فقط باید کامپوننت رو نصب کنید ، رفرنس هاش رو اضافه کنید و استفاده کنید همین

ممنون اقا رضا هم کامپوننت و نصب کردم هم رفرنس هاشو اما درست نشد نهایتا فهمیدم مشکل از این dll اخرین ورژنشو دانلود کردم درست شد

poyaadami
یک شنبه 14 تیر 1394, 00:03 صبح
شما اول دیو کامپونت ورژن جدیدش رو از سایت soft98.ir دانلود کنید و بعد نصب کنید وقتی نصب کردید خودش به ابزاری های شما اضافه میشه اضافه نشود دستی اضافه کنید.اول روی قسمتی از ابزار که میخواهید اضافه کنید کلید راست کنید.و مطابق با تصویر پیش برید.
132880
و دوم اسمش رو در فیلتر تایپ کنی تا ظاهر بشن و همه رو انتخاب کنید.
132881
تا به tab که ایجاد کردید اضافه بشه.

مرسی داداش از soft98 دانلود کردم که درست شد