PDA

View Full Version : عمل نکردن شرط بر اساس فیلد 0و 1 تاینی

unforgiven
شنبه 13 تیر 1394, 18:41 عصر
دوستان سلام
اسکریپ زیر قرار هست وقتی کاربران داخل کنترل پنلشون میشن کاربرانی که ثبت نامشون ناقص هست با متن ثبت نام شما کامل نیست مواجه بشن رو نشون بده . اما درست کار نمیکنه . انگار 0 یا 1 بودن فیلد تایید رو در نظر نمیگیره . اساتید لطفا راهنمایی کنید .

<?PHP
include('config.php');
$table=mysql_query("select user_id,confirm from users where user_id=$useid ",$conn);

while($row = mysql_fetch_array($table))
{
$regconfirm="";
if ($regconfirm==0)
{
$regconfirm="ثبت نام شما هنوز تکمیل نشده است";
}
if ($regconfirm==1)
{
$regconfirm="وضعیت ثبت نام تکمیل شده";
}
}
?>

متشکرم

pbm_soy
شنبه 13 تیر 1394, 19:19 عصر
بجای گذاشتن شرط اول مقادیر را نمایش میدادی و چک میکردی درست از بانک اطلاعاتی واکشی کردی و مقادیر فیلد را در جای درست داری؟
اگه مقادیر موردانتظارت نمایش داده شد پس ایراد از شرط است البته ایراد از خود شرط هم نباید باشد ایراد از متغیرهای درگیر با شرط خواهد بود!

unforgiven
شنبه 13 تیر 1394, 19:55 عصر
دوست عزیز ممنون از توجهی که به این پست کردید .
کوئری درست انجام میشه و ارروی رو هم وجود نداره . مشکل این هست که همه کاربران رو بر اساس اون شرط ثبت نام , تکمیل شده نشون میده . حتی کاربرانی که فیلد کانفیرمشون 0 هست رو هم تکمیل شده نشون میده .

H:Shojaei
شنبه 13 تیر 1394, 20:01 عصر
همه کد رو بذارید با تمام جزئیات...

thacker
یک شنبه 14 تیر 1394, 00:08 صبح
<?PHP
include('config.php');
$table=mysql_query("select user_id,confirm from users where user_id=$useid ",$conn);

$regconfirm=mysql_num_rows($table);

if($regconfirm > 0) {
$row = mysql_fetch_array($table);
$regconfirm="وضعیت ثبت نام تکمیل شده";
} else {
$regconfirm="ثبت نام شما هنوز تکمیل نشده است";
}
?>

unforgiven
یک شنبه 14 تیر 1394, 09:38 صبح
دوستان سلام مجدد
مشکل رو پیدا کردم . فراموش کرده بودم متغییر رو به نتیجه کوئری اختصاص بدم . چون فیلد رو به صورت as define =0 تعریف کرده بودم همیشه اون رو برمی گردوند . وقتی با شکم خالی کد بزنی نتیجش میشه همین .
به هر حال ممنون از همه دوستان .
ی سوال دیگه هم دارم راه ساده ای وجود داره که بشه داخل یک دایو نتیجه شرط رو به صورت نمایش عکس در کنار متن نشون بده؟ منظورم اگر ثبت نام تکمیل شده بود چیزی نشون نده اما اگر نشده بود متن و آیکنی رو نشون بده . الان به صورت دایم دایو رو نشون میده و فقط متن او با توجه به شرط تغییر میکنه .
بازم متشکرم