PDA

View Full Version : به نظر شما این سیاست بازار خوبه؟

Pam.goudarzi
یک شنبه 14 تیر 1394, 12:08 عصر
سلام. این سیاست بازار "به نظر من" اصلا خوب و منصفانه نیست.

۸-۶- برنامه‎هایی که مشابه برنامه‎های موجود در کافه‌بازار هستند، ممکن است پذیرفته نشوند، به خصوص اگر تعداد زیادی از آن‌ها در کافه‌بازار منتشر شده باشند و تفاوت موجهی با برنامه‌های مشابه نداشته باشند.

ممکنه چیزی که ساخته باشیم از هر لحاظ از برنامه های موجود بهتر باشه ولی متاسفانه این قسمت، فکر نکنم زیاد روش بررسی بشه:
""""تفاوت موجهی با برنامه‌های مشابه نداشته باشند.""""

reza_web
یک شنبه 14 تیر 1394, 12:16 عصر
خيلي به اين بند ايراد نميگيره
من يه برنامه نوشتم و پس از انتشارش كس ديگري تقريبا مشابه ان را نوشت اعتراض كردم ولي بازار گفت ما اجازه مي دهيم خود كاربران برنامه بهتر را انتخاب كنند و شما سعي كنيد بيشتر برنامه را بروز كنيد تا بيشتر ديده شود و كاربر پسندتر باشد

خيلي حساس نباش روي اين قضيه

tux-world
یک شنبه 14 تیر 1394, 12:20 عصر
به نظر بنده سیاست خوبیه. اینطوری کیفیت نرم افزارها بالا میره. در صورتی که ماله شما خیلی تفاوت قابل ملاحظه ای داشته باشه مسلما قبول خواهند کرد.

armin8651
یک شنبه 14 تیر 1394, 21:52 عصر
کلا قانون هر چی باشه اگه برای همه یک جور رعایت بشه خیلی خوبه
ولی بازار به دلیلی که نمیدونم تو موردهای مختلف رفتارهای متفاوتی نشون میده
شاید یه برنامه بسازین و دقیقا مثل همون موجود باشه و بازار به راحتی تایید کنه بعد یه برنامه بسازین که شاید 10% شبیه یکی از برنامه های موجود باشه و اون رو رد کنن.
کلا قوانین بازار در درجه اول به خود بازار توجه داره، بعد کاربرهایی که برنامه میخرن و در نهایت توسعه دهندگان.
بازار دیگه!!! چه میشه کرد که فعلا دیکتاتور محضه!!!

o0o0okay
یک شنبه 14 تیر 1394, 22:42 عصر
سلام. این سیاست بازار "به نظر من" اصلا خوب و منصفانه نیست.

۸-۶- برنامه‎هایی که مشابه برنامه‎های موجود در کافه‌بازار هستند، ممکن است پذیرفته نشوند، به خصوص اگر تعداد زیادی از آن‌ها در کافه‌بازار منتشر شده باشند و تفاوت موجهی با برنامه‌های مشابه نداشته باشند.

ممکنه چیزی که ساخته باشیم از هر لحاظ از برنامه های موجود بهتر باشه ولی متاسفانه این قسمت، فکر نکنم زیاد روش بررسی بشه:
""""تفاوت موجهی با برنامه‌های مشابه نداشته باشند.""""

من تویه برنامه شارژ چنین چیزی رو دیدم، که اجازه انتشار ندادن.

orache
یک شنبه 14 تیر 1394, 23:08 عصر
فرض کن هزار تا برنامه رو ببینن یکی یکی و بررسی کنن :قهقهه: اونم جماعت ببخشید گ*ش*ا*د ایرانی ! بیخیال زیاد جدی نگیر !:چشمک: