PDA

View Full Version : آمار بازدید

olampiad
یک شنبه 14 تیر 1394, 15:35 عصر
سلام و خسته نباشید
به تصویری که از جدولم برداشتم ی نگا بندازید.
این جدول آمار بازدید من هستش.
من آمار بازدید رو برای اعضا از روی این جدول نمایش میدم.
هرکس که از سایت بازدید میکنه یک عدد به فیلد today اضافه میشه.
حالا
من میخوام که این فیلد هارو با استفاده از کران جاب از هر 24 ساعت یکبار منظم کنم.
ی کدی واسه این کار نوشتم:
ببینید کدم چقدر درسته
حالا خواستم نظرتون رو در این مورد بپرسم.
خیلی ممنون

<?phprequire_once('database.php');$db=new database();$res=$db->select('select * from `amar`');require_once('jdf.php');$day=jdate('l',ti me()); // آمار ماه$month=jdate('F',time());if($res[0]['month_time']!=$month){$all=$res[0]['month']+$res[0]['all'];$db->update('amar',array('month'=>0),"`id`='1'"); $db->update('amar',array('all'=>$all),"`id`='1'"); $db->update('amar',array('month_time'=>$month),"`id`='1'"); } // آمار هفتهif($day=='جمعه'){$month=$res[0]['weekday']+$res[0]['month'];$db->update('amar',array('weekday'=>0),"`id`='1'"); $db->update('amar',array('month'=>$month),"`id`='1'"); } // آمار روزif($res[0]['today_time']!=$day){$today=0;$yesterday=$res[0]['today'];$weekday=$res[0]['yesterday']+$res[0]['weekday'];$db->update('amar',array('today'=>$today),"`id`='1'"); $db->update('amar',array('yesterday'=>$yesterday),"`id`='1'"); $db->update('amar',array('weekday'=>$weekday),"`id`='1'");$db->update('amar',array('today_time'=>$day),"`id`='1'"); } ?>

H:Shojaei
یک شنبه 14 تیر 1394, 17:05 عصر
اول که تصویری که گفتید نذاشتید...
دوم این که کد رو درست کنید هیچیش معلوم نیست...
سوم این که کد چقدر درسته منظورتون چیه؟
چهارم این که کد بخشهاییش کامنت شده ولی اینطور که من فهمیدم اگر اون کامنتها واقعا کامنت نباشه و کد باشه چرا این همه کوئری update دارید!!!!!! با این که همه روی یک جدول و یک سطر از اون اعمال شده؟! خوب همه رو یکی کنید دیگه بدبخت سرور مگه چه گناهی کرده!