PDA

View Full Version : مشکل کانکشن بعد از ستاپ گیری پروژه سی شارپ

mrcoder01
یک شنبه 14 تیر 1394, 21:14 عصر
سلام
بنده یک نرم افزار فریم ورک 2 با سی شارپ نوشتم
که از دیتابیس sql server استفاده کردم
الان میخوام از برنامه فایل ستاپ بگیرم.
هر کاری میکنم روی کامپیوتر هدف صحیح اجرا نمی شود.

1. روش اتصال کانکشن رو sqlxpress یا local db بزنم؟؟؟
2. یک نمونه کانکشن اگه ممکنه بدید
برای ستاپ گیری از کلی ابزار استفاده کردم setup wizard و ... اما وفتی انتخاب میکنم sql xpress 2012 نیاز دارم موقعه ی خروجی گرفتن ستاپ خطا میدهد ، و لینک سایت مایکرسافت را می دهد
کمک کنید در مورد ستاپ گیری و در مورد کانکشن ممنون
میشم

خطایی که در کامپیوتر هدف داده شده :
132936

TeacherMath
یک شنبه 14 تیر 1394, 23:47 عصر
رو کامپیوتر هدف چه نوع اسکیوال سروری نصب کردی؟

mrcoder01
دوشنبه 15 تیر 1394, 03:03 صبح
خب عزیز سوال بنده هم همین هست.
میخوام برنامه روی کامپیوتر هدف صحیح اجرا بشه.
نمیشه که اس کیو ال سرور اصلی رو که چندین گیگ هست اونجا نصب کرد.

کمک کنید.

Aqeel95
پنج شنبه 25 تیر 1394, 06:29 صبح
آقا منم همچین مشکلی دارم
دیتابیسم SQL server2014
وقتی برای ساخت setup از طریق خود ویژوال ( نه install shield ) اقدام میکنم... وقتی میخوام پیش نیاز های نرم افزار رو انتخاب کنم، با انتخاب گزینه
download prerequisites from the same location as my application
رو انتخاب میکنم خطا میده که باید فایل های SQL Server 2012 Express و Microsoft .NET Framework 4.5 (x86 and x64) رو دانلود کنی برای سیستم خودت...
اول اینکه آیا واقعا همچین چیزی منظورشه؟؟
و دوم اینکه راه حل چیه؟؟
و یک سوال در آخر اینکه بعد از نصب برنامه تو سیستم میزبان آیا برای اتصال دیتابیس هم باید کاری کرد؟

متن کامل ارور ها :

Error 3 To enable 'Download prerequisites from the same location as my application' in the Prerequisites dialog box, you must download file 'SqlExpress2012\SQLEXPR_x64_ENU.EXE' for item 'SQL Server 2012 Express' to your local machine. For more information, see http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=239883.

Error 1 To enable 'Download prerequisites from the same location as my application' in the Prerequisites dialog box, you must download file 'DotNetFX45\dotNetFx45_Full_x86_x64.exe' for item 'Microsoft .NET Framework 4.5 (x86 and x64)' to your local machine. For more information, see http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=239883

negar.rafie
پنج شنبه 25 تیر 1394, 09:36 صبح
خب عزیز سوال بنده هم همین هست.
میخوام برنامه روی کامپیوتر هدف صحیح اجرا بشه.
نمیشه که اس کیو ال سرور اصلی رو که چندین گیگ هست اونجا نصب کرد.

کمک کنید.

سلام
خوب چاره ای نیست باید نصب بشه اگر نمیخواید از همه امکانات استفاده کنید با نسخه محدود یعنی اکسپرس را نصب کنید
البته حجم اکسپرس هم کم نیست یعنی نسخه کامل 1 گیگ و خورده ای هستش حالا اکسپرس 500 مگ
من داخل یه پروژم از یه امکاناتی استفاده کردم که مجبور هستم نسخه کامل را نصب کنم
شما اگر نرم افزار nero 14 را نصب کرده باشید میبینید که زمان نصبش کمتر از sql نیست
کلا یک بار نصب میکنید چند ماه استفاده میکنید

محمد رضا فاتحی
پنج شنبه 25 تیر 1394, 10:15 صبح
روشی که بنده اجرا می کنم و جواب داده تا حالا...(ولی مطمئنا بهترین روش نیست...)
میام کل دیتابیس رو با اسکریپت ایجاد می کنم...
و توی سیستم مقصد یه فرم اتصال ایجاد می کنم و با توجه به پارامترهام کانکشن استرینگ اون سیستم رو بدست میارم...و با تلفیق اسکریپت و کانکشن استرینگ دیتابیس و جداول ایجاد و برنامه ران میشه و دیگه دغدغه sql ندارم!!!:لبخند:

Aqeel95
پنج شنبه 25 تیر 1394, 17:13 عصر
آقا منم همچین مشکلی دارم
دیتابیسم SQL server2014
وقتی برای ساخت setup از طریق خود ویژوال ( نه install shield ) اقدام میکنم... وقتی میخوام پیش نیاز های نرم افزار رو انتخاب کنم، با انتخاب گزینه
download prerequisites from the same location as my application
رو انتخاب میکنم خطا میده که باید فایل های SQL Server 2012 Express و Microsoft .NET Framework 4.5 (x86 and x64) رو دانلود کنی برای سیستم خودت...
اول اینکه آیا واقعا همچین چیزی منظورشه؟؟
و دوم اینکه راه حل چیه؟؟
و یک سوال در آخر اینکه بعد از نصب برنامه تو سیستم میزبان آیا برای اتصال دیتابیس هم باید کاری کرد؟

متن کامل ارور ها :

Error 3 To enable 'Download prerequisites from the same location as my application' in the Prerequisites dialog box, you must download file 'SqlExpress2012\SQLEXPR_x64_ENU.EXE' for item 'SQL Server 2012 Express' to your local machine. For more information, see http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=239883.

Error 1 To enable 'Download prerequisites from the same location as my application' in the Prerequisites dialog box, you must download file 'DotNetFX45\dotNetFx45_Full_x86_x64.exe' for item 'Microsoft .NET Framework 4.5 (x86 and x64)' to your local machine. For more information, see http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=239883

همچنان منتظر پاسخ اساتید گرام هستم...
آیا باید این دوتا برنامه رو تو سیستم خودم نصب کنم؟؟ اگر آره:
آیا میشه همزمان با اینکه sql server 2014 رو الان نصب کردم، sql server express2012 رو نصب کنم؟

Aqeel95
جمعه 26 تیر 1394, 06:22 صبح
مشکل دوم که مربوط به .net fream work 4.5 رو حل کردم با دانلود فایلش و قرار دادن اون توی پوشه package توی sql server
توی همون package پوشه ای هست برای sql server express وفایل مربوط به ارور اولی که گذاشتم رو اونجا قرار دادم تا مثل net framework درست بشه... اما درست نشد وهمون خطا رو میدم
چرا واقعا؟؟؟ کسی میدونه