PDA

View Full Version : مشکل در انتقال محتویات تکست باکس به سایت !

amirali001
دوشنبه 15 تیر 1394, 07:19 صبح
سلام خسته نباشید ! قبلا هم یه تاپیک زدم همچین مشکلی بود که به نتیجه نرسیدیم حالا یه مشکل دیگه تو همون زمینه دارم ممنون میشم کمک کنید

میخوام 2-3 تا تکست باکس رو از تو برنامه جایگزین تکست باکسای سایت کنم

یکی رو هرجور شد سرهم کردم و جواب داد به این روش :

HtmlElementCollection options1 = webBrowser1.Document.GetElementsByTagName("input");
foreach (HtmlElement item in options1)
{
if (item.GetAttribute("value") == "DailyS")
{
webBrowser1.Document.GetElementById("sender").InnerText = textBox3.Text;

اینم کد اچ تی ام الش که مقدار value داشت و اوکی شد :

<input type="text" style="width:230px;" value="DailyS" name="sender"></input>

حالا اینا موندن که value هم ندارن !

<input class="send_input" type="text" style="width:185px;" name="punjab" onkeypress="return isNumberKey(event);"></input>
و

<textarea class="send_area" onkeydown="textCounter(this.form.delhi,this.form.remLen,135);" name="delhi" onkeyup="textCounter(this.form.delhi,this.form.remLen,135);"></textarea>
و

<input id="recaptcha_response_field" class="form_input_verifycode" type="text" name="recaptcha_response_field" style="width:200px;" autocomplete="off"></input>

منتظر پاسخ دوستان هستم خیلی واجبه والا کله دیروز تا الان بپای این بیدار بودم دیدم راحی نی گفتم تاپیک بزنم و برم بخوابم :قهقهه::عصبانی++:، ممنون !

_4rm4n_
دوشنبه 15 تیر 1394, 08:55 صبح
سلام. به صورت عادی عمل کنید خودش value رو برای اونا set میکنه !
foreach (HtmlElement el in WB.Document.GetElementsByTagName("input"))
{
if (el.GetAttribute("name") == "punjab")
{
el.SetAttribute("value", "a");
}
}

amirali001
دوشنبه 15 تیر 1394, 14:28 عصر
سلام دوست عزیز ممنون با راهنمایی شما مشکل حل شد !!

اگه میشه به این تاپیک هم یه نگاه بندازید مشکل کلیک کردن باتن !

گفتم دیگع تاپیکش قدیمی شد بالا نیارم کسی تونست پاسخی بده ممنونشم

[
http://barnamenevis.org/showthread.php?498773-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%9F

_4rm4n_
دوشنبه 15 تیر 1394, 15:27 عصر
خواهش میکنم :چشمک:
شما میخواید که روی تگ <a> کلیک کنید ؟ در صورت امکان آدرس سایت رو بدید ...

amirali001
دوشنبه 15 تیر 1394, 16:19 عصر
اره عزیز یکی از باتن ها تگ <a> داره
اگه ممکنه از اون یکی تاپیک دیدن کنید(لینکش تو پست قبلی گذاشتم) که قبلا مربوط به باتن ایجاد کردم 2تا باتن هست که تازه کداشو پست کردم
یکیشم مال چندوقت پیشه که واسم پیش اومد و به نتیجه نرسیدم تو همون تاپیک پست6 هست
اخه من زیاد رو همچین برنامه هایی کار نکردم الانم بخاطر نوشتن 2تا برنامه کارم افتاده به سایت html
ممنون میشم همچنان راهنمایی کنید تا مشکل برطرف شه ، تواون تاپیک منتظر دوستان هستم سپاس

(اگ اسپم شد شرمنده دوستان)

amirali001
دوشنبه 15 تیر 1394, 18:08 عصر
یه مشکل دیگه پیش اومد !
با مرورگر پی سی قسمت کاپچا به شکل زیره :

132966

اما با web browse تو برنامه بصورت زیر لود میشه که میشه دو تا تکست باکس برای پاسخ به کاپچا :

132967

حالا بحث اینجاست که هردو 1کاپچا هستن و متن تکست باکس برنامه منتقل میشه اما بعداز کلیک روی باتن میگه کاپچا اشتباه وارد شده
باید تکست باکس دومی که در عکس1 با فلش نشون دادم خالی بمونه درغیراینصورت میزنه کاپچا اشتباه !!!

خب این کد قسمت تکست باکس کاپچا که تو تصویر اول نشون دادم :

<input type="text" id="recaptcha_response_field" style="width:200px;" name="recaptcha_response_field" class="form_input_verifycode"/>

کل کد زیر هم مربوط میشه به قسمت دوم کاپچا که تو برورز برنامه نشون داده میشه اما تو مرورگرا پی سی اصن این قسمت تو سایت نیست و تنهاچیزی که هست همونه که تو عکس1 گذاشتتم

<noscript>
<iframe src="http://api.recaptcha.net/noscript?k=6LeLUfgSAAAAAGBYTYAOBe4b6GccIGWPo6RwMoo 6"> height="300" width="500" frameborder="0"></iframe>
<textarea name="recaptcha_challenge_field" rows="3" cols="40"></textarea>
<input type="hidden" name="recaptcha_response_field" value="manual_challenge" />
</noscript>

خب حالا با کد زیر من از برنامه به سایت منتقل کردم جواب کاپچا رو :

foreach (HtmlElement el in webBrowser1.Document.GetElementsByTagName("input"))
{
if (el.GetAttribute("name") == "recaptcha_response_field")
{
el.SetAttribute("value", textBox6.Text);
}
}

چون تو قسمت if (el.GetAttribute("name") == "recaptcha_response_field") مشترک هستن جواب کاپچا رو هم به قسمت دوم ادد میکنه و من میخوام تو کادر کاپچا دومی چیزی وارد نشه اما وارد میشه :افسرده:

حالا منتظر هلپ شما و راهکار شما دوستان هستیم :لبخند:

_4rm4n_
دوشنبه 15 تیر 1394, 20:04 عصر
یه مشکل دیگه پیش اومد !
با مرورگر پی سی قسمت کاپچا به شکل زیره :

132966

اما با web browse تو برنامه بصورت زیر لود میشه که میشه دو تا تکست باکس برای پاسخ به کاپچا :

132967

حالا بحث اینجاست که هردو 1کاپچا هستن و متن تکست باکس برنامه منتقل میشه اما بعداز کلیک روی باتن میگه کاپچا اشتباه وارد شده
باید تکست باکس دومی که در عکس1 با فلش نشون دادم خالی بمونه درغیراینصورت میزنه کاپچا اشتباه !!!

خب این کد قسمت تکست باکس کاپچا که تو تصویر اول نشون دادم :

<input type="text" id="recaptcha_response_field" style="width:200px;" name="recaptcha_response_field" class="form_input_verifycode"/>

کل کد زیر هم مربوط میشه به قسمت دوم کاپچا که تو برورز برنامه نشون داده میشه اما تو مرورگرا پی سی اصن این قسمت تو سایت نیست و تنهاچیزی که هست همونه که تو عکس1 گذاشتتم

<noscript>
<iframe src="http://api.recaptcha.net/noscript?k=6LeLUfgSAAAAAGBYTYAOBe4b6GccIGWPo6RwMoo 6"> height="300" width="500" frameborder="0"></iframe>
<textarea name="recaptcha_challenge_field" rows="3" cols="40"></textarea>
<input type="hidden" name="recaptcha_response_field" value="manual_challenge" />
</noscript>

خب حالا با کد زیر من از برنامه به سایت منتقل کردم جواب کاپچا رو :

foreach (HtmlElement el in webBrowser1.Document.GetElementsByTagName("input"))
{
if (el.GetAttribute("name") == "recaptcha_response_field")
{
}
}

چون تو قسمت if (el.GetAttribute("name") == "recaptcha_response_field") مشترک هستن جواب کاپچا رو هم به قسمت دوم ادد میکنه و من میخوام تو کادر کاپچا دومی چیزی وارد نشه اما وارد میشه :افسرده:

حالا منتظر هلپ شما و راهکار شما دوستان هستیم :لبخند:

سلام مجدد

شرط رو محدود تر کنید ! :

foreach (HtmlElement el in webBrowser1.Document.GetElementsByTagName("input") )
{
if (el.GetAttribute("name") == "recaptcha_response_field" && el.GetAttribute("style") == "width:200px;"")
{
}
}