PDA

View Full Version : راهنمایی درباره شروع کار با اندروید(لطفا حرفه ای ها راهنمایی کنند)

Behnam6670
دوشنبه 15 تیر 1394, 08:37 صبح
سلام
دوستان خسته نباشید
من برنامه نویس دات نت هستم(ویندوز و وب سایت)یه چند وقتی هستش که میخوام اندروید هم کار کنم منظورم از کار کردن اینه که میخوام تو اندروید حرفه ای بشم و اپلیکیشن های کاربردی و درست و حسابی بتونم بنویسم.
دوستان برای شروع به کار رایجترین ابزاری که بشه باهاش راحت کار کرد چی هستش؟؟؟؟من Android Studio رو نصب کردم و یکی دوتا برنامه در حد Hello world باهاش اجرا کردم:قهقهه::قهقهه:
من میخواستم بدونم دوستانی که حرفه ای با اندروید کار میکنن از چه ابزاری استفاده میکنن؟؟منظورم از حرفه ای اینه که مثلا بشه یه اپلیکیشنی نوشت که به فرض مثال آیتم های زیر رو بشه توش داشت:

ثبت نام کاربران و لاگین کردن آنها تو اپلیکیشن
چت بین کاربران ثبت نام شده
فرم درخواست محصول توسط کاربران ثبت نام شده
دانلود فایل توسط کاربران ثبت نام شده
ارسال نظرات و پیشنهادات در قالب فرم توسط کاربران
...

اگه من بخوام یه همچین اپلیکیشنی رو بنویسم شما پیشنهاد میکنید از چه ابزاری استفاده کنم؟؟؟من Eclipse رو هم نصب کردم ولی نمیدونم آیا ابزار مناسبی هستش یا نه؟!!!!

لطفا دوستانی که تو این زمینه کار کردن و تسلط دارن منو راهنمایی کنند.

ممنون و سپاسگذارم

Behnam6670
سه شنبه 16 تیر 1394, 06:35 صبح
دوستان عزیز من منتظر راهنمایی شما هستم

mnakhaeipoor
سه شنبه 16 تیر 1394, 12:53 عصر
سلام
دوستان خسته نباشید
من برنامه نویس دات نت هستم(ویندوز و وب سایت)یه چند وقتی هستش که میخوام اندروید هم کار کنم منظورم از کار کردن اینه که میخوام تو اندروید حرفه ای بشم و اپلیکیشن های کاربردی و درست و حسابی بتونم بنویسم.
دوستان برای شروع به کار رایجترین ابزاری که بشه باهاش راحت کار کرد چی هستش؟؟؟؟من Android Studio رو نصب کردم و یکی دوتا برنامه در حد Hello world باهاش اجرا کردم:قهقهه::قهقهه:
من میخواستم بدونم دوستانی که حرفه ای با اندروید کار میکنن از چه ابزاری استفاده میکنن؟؟منظورم از حرفه ای اینه که مثلا بشه یه اپلیکیشنی نوشت که به فرض مثال آیتم های زیر رو بشه توش داشت:

ثبت نام کاربران و لاگین کردن آنها تو اپلیکیشن
چت بین کاربران ثبت نام شده
فرم درخواست محصول توسط کاربران ثبت نام شده
دانلود فایل توسط کاربران ثبت نام شده
ارسال نظرات و پیشنهادات در قالب فرم توسط کاربران
...

اگه من بخوام یه همچین اپلیکیشنی رو بنویسم شما پیشنهاد میکنید از چه ابزاری استفاده کنم؟؟؟من Eclipse رو هم نصب کردم ولی نمیدونم آیا ابزار مناسبی هستش یا نه؟!!!!

لطفا دوستانی که تو این زمینه کار کردن و تسلط دارن منو راهنمایی کنند.

ممنون و سپاسگذارم
خدمت شما عرض شود که این که یک نرم افزار اندرویدی حرفه ای باشه هیچ ربطی به اینکه با intllij یا Eclipse یا Android Studio نوشته شده باشه نداره و تماما به خودتون و دقت و تجربتون بستگی داره
مواردی که در بالا ذکر کردید رو هم خیلی راحت توی هر محیط توسعه ای میشه انجام داد و هیچ فرقی نمیکنه
اما این کار تازه کار هستید بعضی از دوستان میگن Eclipse برا تازه کارا بهتره اما به نظر من Android Studio خیلی بهتره چرا که سیل عظیمی از مشکلات و دردسر های کار با Eclipse رو نداره و خیلی کارا رو خودش براتون انجام میده و شما رو درگیر جزئیات فنی نمیکنه (مثلا imoprt کتابخانه ی appcompat v7 و ...) اما به شرط اینکه از جدید ترین نسخه اش استفاده کنید
نهایتا اگر میخواید بدونید کدوم محیط توسعه حرفه ای تر هست خب چیزی که این وسط واضحه اینه که Android Studio کامل ترین و حرفه ای ترین ابزار رو برای توسعه ی اندروید ارائه داده که میتونید ازش فیض ببرید
موفق باشید...