PDA

View Full Version : مشکل و ارور mscorlib.pdb not loaded در ویژوال استودیو 2013

Sohrab-112
دوشنبه 15 تیر 1394, 15:13 عصر
سلام دوستان

پروژه من وقتی در ویژوال استودیو 2013 نسخته اکسپرس دیباگ میشه با ارورو mscorlib.pdb not loaded مواجه میشه

طبق یک راهنمایی در سایت استک اور فلو دوباره این فایل رو دانلود کردم از سرور مایکروسافت اما مشکل حل نشد

132958

اگر کسی دلیل و نحوه ی رفع این مشکل رو میدونه لطفا راهنمائی کنه خیلی ممنون :قلب:

pouria_bayat
سه شنبه 16 تیر 1394, 01:19 صبح
این مشگل رو منم دارم و گاهی اوقات توی برنامه های C# خیلی اذیتم میکنه خیلی سرچ کردم و روشهای زیادی رو انجام دادم ولی نتیجه ای بر نداشت کارهایی که به نظر من برای مدتی راحتت میکنه و شر این خطا رو بر میداره:
1. برو توی منوی tools بعد گزینه Option بعد از قسمت سمت چپ فرم باز شده روی Debugging کلیک کن و سپس Symbol رو انتخاب کن و از قسمت سمت راست فرم روی دکمه Empty symbol cache کلیک کن و پروژه رو دوباره Rebuild کن و صبر کن از نو dll و ها symbol ها رو ست کنه.
اگر با مرحله بالا موفق نبودی:
2. همون مسیر رو برو ولی این دفعه روی دکمه Empty symbol cache کلیک نکن سعی کن مسیر جدیدی به SymbolCache ها بدی و سپس Rebuild و بعد دوباره مسیر رو برگردون به همین مسیری که بودی قبلش هم کلیه فایلهای مسیر جدید رو بریز توی مسیر قبلی. دوباره Rebuild کن...
موفق باشی.

Sohrab-112
سه شنبه 16 تیر 1394, 01:37 صبح
ممنون مهندس
راستش متوجه دلیل این ارور نمیشم اما با آزمون و خطا و انجام راه های مختلف مشکل حل شده فعلا و دقیقا چیزی که شما فرمودی درسته و من امروز این روشی که شما پیشنهاد دادی رو انجام دادم و مشک حل شده گویا

بسیار بسیار ممنونم :x

esysss
شنبه 10 مهر 1395, 14:28 عصر
دوست عزیز گاهی اوقات مشکل میتونه از تنظیمات سیستم باشه
پیشنهاد میکنم که از قسمت region و format رو روی English بزارین