PDA

View Full Version : مبتدی: خروجی exe گرفتن از پروژه C#‎‎ در visual studio 2008

soheilyou
دوشنبه 15 تیر 1394, 22:59 عصر
دوستان من در C#‎‎ به شدت تازعه کارم و راستش فقط هم یه برنامه ی ساده لازم بود باهاش بنویسم و الانم نوشتمش و برنامه با یه دیتابیس ساده sql کار میکنه .
الان میخوام بدونم چطور میتونم برنامه ای که نوشتم رو یه خروجی exe ازش بگیرم که فایلِ دیتابیس هم شامل بشه ؟
الان در مسیر projects/my/bin یه فایل exe و فایل دیتابیس با فرمت وجود داره . و با اجرای اون برنامه کار میکنه
ولی من میخوام که برنامه یک فایل باشه ! و همینطور میخوام پرتابل باشه و نیاز به نصب نداشته باشه ! برنامه ی ساده ایه !
و نکته ی دیگه ای هم که هست اینه که من اگه بخوام برنامه رو روی سیسستم های دیگه ای اجرا کنم بهم اختار میده که باید microsoft.net framwork 3.5 نصب باشه ! در حقیقت من برنامه م کار خیلی خاصی نمخواد انجام بده و نمیدونم چطور میشه برنامه روی همه ی سیستم ها اجرا بشه ؟ و لزومی به نصب برنامه ی مجزا نباشه !

در ضمن یه بار یه روش رو تو نت دیدم و با winrar دوتا فایل داخل پوشه bin رو به صورت نرم افزار portable در اوردم
دو تا مشکل داشت ، یکی اینکه با حدود 10 ثانیه تاخیر باز میشه و دوم اینکه اون فایل رو آنتی ویروس avira به عنوان ویروس میشناسه !
دوستان لطفا اگر راهنمایی میفرمایید زیاد کلی نگید و راه حلی عملی تر رو بفرمایید
_4rm4n_
دوشنبه 15 تیر 1394, 23:09 عصر
سلام
دیتابیستون چیه ؟ معمولا برنامه هایی که با دیتابیس نوشته میشن فایل exe و فایل دیتابیس 2 تا فایل مجزا هستن و حالا از طرق مختلف ارتباط برقرار میکنند !

کافیه در هنگام انتخاب پروژه microstoft.netframework رو به ورژن های پایینتری تغییر بدید مثل 3 یا 2 یا ..
یا در Properties نت فریمورک رو به ورژن های پایینتری تغییر بدید ...
چون برنامه های .NET نیازشون microsoft net framework هسن که باید نصب شده باشه ...

soheilyou
دوشنبه 15 تیر 1394, 23:36 عصر
سلام
دیتابیستون چیه ؟ معمولا برنامه هایی که با دیتابیس نوشته میشن فایل exe و فایل دیتابیس 2 تا فایل مجزا هستن و حالا از طرق مختلف ارتباط برقرار میکنند !

کافیه در هنگام انتخاب پروژه microstoft.netframework رو به ورژن های پایینتری تغییر بدید مثل 3 یا 2 یا ..
یا در Properties نت فریمورک رو به ورژن های پایینتری تغییر بدید ...
چون برنامه های .NET نیازشون microsoft net framework هسن که باید نصب شده باشه ...

من موقعی که داشتم دیتابیس رو میساختم microsoft sql server database file رو انتخاب کردم !
الان مشکلی که در همین لحظه باهاش رو به رو شدم اینه که با اینکه .net framwork 3.5 هم نصب کردم روی سیستم دیگه اوندو تا فایل exe و pdb کنار همدیگه تو این سیستمدرست کار نمیکنن ! فک کنم باید یه سری فایل های dll هم بزارم !
والا تو نت آموزش های واسه خروج گرفتن هست که هیچکدوم از کزینه هاش با اینکه visual studio 2008 هستن هر جفتشون رو سیستم من وجود نداره
من میخوام یه خروجی سالم از برنامه م داشته باشم که تو تموم سیستم ها بیاد و اطلاعات بانکش هم توش باشه ! ینی ممکنه اطلاعات از طریق برنامه تغییر پیدا کنه و میخوام هر بار اخرین تغیرات لحاظ شده باشهع و فایل پرتابل نهایی رو بتونم بریزم رو فلش و بدم به افراد مختلف تا بتون ازش استفاده کنن به راحتی