PDA

View Full Version : ساخت سایت هاستینگ با WHMCS

Hamed Beyranvand
سه شنبه 16 تیر 1394, 13:31 عصر
سلام دوستان.
ما یه سرور داریم که می خوایم از فضای اضافی اون استفاده کنیم و مثل هاست های اشتراکی از فضای هاست بفروشیم.
حالا به من گفتن با استفاده از whcms این کارو بکنم.
اینو میدونم کار این cmdهمینه ولی دیگه هیچ چیزی نمیدونم ازش.
اینکه ایا برای این وب سایت همین cms کافیه یا لازمه سراغ افزونه نویسی ام برم.
مثلا قالب و امکانات سمت کاربر رو چطوری تعریف کنم تو این سیستم؟؟؟؟؟؟
اگه کسی اطلاعات مفیدی داره و یا منابع مستندات و یا مثال با جان و دل پذیرا هستم.
بسیار ممنونم

us1234
سه شنبه 16 تیر 1394, 16:35 عصر
whmcs برای فروش هاست می باشد .
شما باید روی سرور یک پنل مانند cpanel یا directadmin نصب کنید و بعد با کمک ماژول های whmcs اتوماتیک در لحظه خرید هاست ایجاد میشود و به مشتری تحویل داده میشود .

برای فروش دامین هم whmcs ماژول دارد که اتوماتیک فروش داشته باشید .

کلا بدون whmcs می توانید هاست ایجاد و فروش کنید ولی بدون پنل مثل cpanel یا directadmin نمیتوانید هاست مدیریت شده بفروشید .

vahidqara
سه شنبه 16 تیر 1394, 22:52 عصر
اصلا whmcs برای این کار درست شده دوستم.
بسیار قوی و مدیریتشم سادست.
یه جستجو بزنی حله :لبخندساده:

pbm_soy
چهارشنبه 17 تیر 1394, 00:35 صبح
اینجور موارد تو سایتهای زیر بیشتر بحث میشود چون شما فقط به نصب و کانفیگ این نرم افزار احتیاج دارید
Webhostingtalk.com
Webhostingtalk.ir

Hamed Beyranvand
پنج شنبه 18 تیر 1394, 01:18 صبح
ممنونم از راهنمایی شما دوستان.بیشتر منظورم این بود سمت کاربر رو باید خودم بنویسم یا اینم حتما باید مثل وردپرس با ساختار و توابع خودش تعریف شه!؟؟؟
مثلا بخوام یه سایت مشابه میهن وب هاست بزنم اون قالب رو باید توی whmcs تعریف کنم یا خودم میتونم مجزا کدنویسی شو انجام بدم.امیدوارم.متوجه منظورم شده باشید.
thanks In advance

Hamed Beyranvand
شنبه 20 تیر 1394, 08:18 صبح
دوستان نمیدونم چرا هرچقدر می گردم یه منبع درست حسابی پیدا نمی کنم برای این cms.مثلا وردپرس برای هر پلاگین ده ها کتاب نوشته شده.
اگه کسی منبع کاملی با ذکر مثال های کاربردی سراغ داره لطفا معرفی کنه(بجز سایت خودش)
ممنونم.

us1234
شنبه 20 تیر 1394, 10:07 صبح
دوستان نمیدونم چرا هرچقدر می گردم یه منبع درست حسابی پیدا نمی کنم برای این cms.مثلا وردپرس برای هر پلاگین ده ها کتاب نوشته شده.
اگه کسی منبع کاملی با ذکر مثال های کاربردی سراغ داره لطفا معرفی کنه(بجز سایت خودش)
ممنونم.

این اسکریپت رایگان نیست و مثل وردپرس اوپن سورس نیست که منبعی برای نمونه کد و مثال داشته باشه ...
آموزش های کاربردی هم در سایت های مختلف ( بجز سایت خودش ) وجود داره

در انجمن وب هاستینگ تالک هم قسمت رفع اشکال و سوالات کاربران برای این اسکریپت وجود دارد .